Zaloguj się, aby obserwować  
kris2005a

Problemy techniczne z gramsajtami [M]

14817 postów w tym temacie

UWAGA!
Tylko u mnie darmowe kody na awanse na forum gram.pl (wiem jak oszukać statystyki), rozwiązanie zagadki Nostradamusa i Da Vinci, darmowe MP3 z techniawką i hip-hopem, 345 GB gier do ściągnięcia za free, 2 teledyski, ankieta, syfy jakieś różne... ZAPRASZAM....
(autor zastrzega sobie nieobowiązkowe zamieszczanie faktycznych faktów na faktach autentycznych... hłyt materkintody jak coś ;P)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 03.03.2007 o 03:03, Pediator napisał:

poddaje SIę

A jak nikt nie będzie wchodził, to co? Załamiesz się?
Przesadzacie z tymi Grmasajtami...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

...wiele nowych pozycji na blogu...
...wiele ciekawych tematów...
...mało widziało to co się tam działo...
...więc zapraszam wszystkich....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nie zamierzam się reklamować. Nie zamierzam was zachęcać o odwiedzania mojego gramasajta. Nie zamierzam też czekać jak ten głupek aż stuknie mi więcej odwiedzin. Dlaczego? Jeśli się pozbieram, to napiszę coś... póki co... nie jestem w stanie nic zrobić... chcecie? Wchodźcie. Nie chcecie? Nie musicie. Nikt nie będzie z tego powodu cierpiał bynajmniej nie ja. To temat ogólny, a zrobił się z niego temat reklama.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 03.03.2007 o 11:32, patrYX93 napisał:

Nie zamierzam się reklamować. Nie zamierzam was zachęcać o odwiedzania mojego gramasajta. Nie
zamierzam też czekać jak ten głupek aż stuknie mi więcej odwiedzin. Dlaczego? Jeśli się pozbieram,
to napiszę coś... póki co... nie jestem w stanie nic zrobić... chcecie? Wchodźcie. Nie chcecie?
Nie musicie. Nikt nie będzie z tego powodu cierpiał bynajmniej nie ja. To temat ogólny, a zrobił
się z niego temat reklama.



Sory, a to czasem nie było do mnie - w tym temacie można się reklamować, ale nie z przesadą.
A jak nie jesteś zainteresowany nie musisz wchodzić - takie taksty jakie piszesz są już nudne - powtarzasz się
Mam nadzieje, że zostanie wprowadzany zakaz reklamowania się może mniej osób będzie miało taki problem, jak ktoś byłby zainteresowany to wchodziłby, a nie marudził - poznaje się człowieka po wyrażanych przez jego zdaniach.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

/ciach/

Nie, to nie było do ciebie, ciebie akurat szanuje, za to, że urozmaicasz reklamy i starasz się przyciągnąć więcej odwiedzin. Działa to trochę jak reklama jakiegoś proszku do parania, jednak ważne, że działa. Przyjmijmy jednak, że zobaczymy niektóre reklamy... Czasem nie wiem jak je odbierać, śmiechem czy zażenowaniem. Jednak dzisiaj raczej się nie uśmiechnę. Zapraszam do moich przemyśleń i uczuć, napisałem dość duży wpis... powiedźcie proszę co o tym myślicie. I stiffyone- przepraszam za moją wypowiedź jeżeli cie uraziłem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 03.03.2007 o 07:47, Abi Dalzim napisał:

> poddaje SIę
A jak nikt nie będzie wchodził, to co? Załamiesz się?
Przesadzacie z tymi Grmasajtami...

właściwie mam to gdzieś robie gramsajt dla innych a nie dla statystyk ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dzisiaj są moje urodziny!
Naprawdę odjechałem z moim gramsajtem! Umieściłem całą płytę "Loose" Nelly Furtado!!!
Ostrzegam, można się uzależnić wystarczy że raz posłuchacie to będziecie częściej wchodzić na mój gramsajt.
Zróbcie mi ten prezent i wejdźcie na mojego GS-a, nie pożałujecie, już jest kilku zwolenników, których zachwycił móg GS, przyłączcie sie do nich!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 03.03.2007 o 15:54, Mariusz57 napisał:

Jak oceniacie mojego GS-a po odjechaniu z wyglądem i bajerami takimi jak np. cała płyta "Loose"?

Nie...śmiało jeszcze raz się zareklamuj na tej samej stronie:p
Ja zapraszam do mnie...jeszcze da się wejść/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

W liczbę wejść na konkretnego gramsajta wliczają się tylko wejścia zalogowanych użytkowników, czy jak ktoś niezarejestrowany na gram.pl wejdzie to też się podliczy?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 03.03.2007 o 16:11, Deejay napisał:

W liczbę wejść na konkretnego gramsajta wliczają się tylko wejścia zalogowanych użytkowników,
czy jak ktoś niezarejestrowany na gram.pl wejdzie to też się podliczy?

Ja tak wchodziłem do siebie i licznik nie szedł w górę:p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 03.03.2007 o 16:14, In The End napisał:

Ja tak wchodziłem do siebie i licznik nie szedł w górę:p

Czyli chciałeś oszukać...?
Pewnie nie szedł w górę bo wchodziłeś z tego samego IP...
Ale chodzi mi jakby ludzie spoza gram.pl wchodzili czy by się zaliczało.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Zapraszam na mój GramSajt gdzie właśnie opublikowałem kolejny pakiet ładnych tapet :) Proszę o komentowanie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować