Zaloguj się, aby obserwować  
kris2005a

Problemy techniczne z gramsajtami [M]

14817 postów w tym temacie

Mam zasadnicze pytanie, na które nie mogłem znaleźć odpowiedzi w opcjach robienia gramsajta - może jestem ślepy, za głupi - nie wiem, nie wnikam w to:) Otóż: jak zrobić, żeby tapeta na wizytówce przesuwała się wraz z przeciągnięciem środkowego przyciska myszki? Przydałoby mi się ta opcja, gdyż mam na dole braki. Przy okazji jeszcze jedno - to będzie raczej jako rada - na jaki kolor czcionki zmienić? Na moim gramsajcie trochę się zlewają słowa z tłem [na razie nie zmienię, po długich poszukiwaniach wybrałem tą, gdyż zbyt wielkiej konkurencji nie było - może nie umiem szukać w google''ach dragon art, wallpapers, fantasy - może mam pecha, ale za dużo tapet godnych uwagi NIE MA], tylko chodzi o to, żeby pasowało do klimatu, taki bardziej dark-fantasy. Może popróbować z różnymi odcieniami szarego? Nie wiem, mam nadzieję, że mi doradzicie co i jak:)

Przy okazji zapraszam na mój gramsajt - zrobiłem go dopiero wczoraj, dzisiaj dalej nad nim pracowałem, także na razie wpisów nie ma, ale mam nadzieję, że się spodoba i rozwiążecie moje problemy.
>> http://ja.gram.pl/Immortal1 <<- link pisany z pamięci [może być błędny], jakby co wpiszcie w "szukaj osobę" nick Immortal 1:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem czy o to chodzi, ale jak chcesz żeby tapeta była nieruchoma i przesuwały się tylko napisy, musisz usunąć "Główna część strony" i swoje tło wstawić w "Tło pod stroną". Rozjaśnij trochę tło i ustaw czarną czcionkę.
Zobacz na moim gramsajcie jak to wygląda i powiedz czy o to ci chodziło

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Witam szanownych Państwa. na moim GS-e zmieniłem ostatnio tapetkę oraz pojawił się Kolejny (trzeci juz) oddcinek Gramstory. z tego względu chciałbym was, zaprosic do czytania i komętowania wszystkich części mojego opowiadania. poniżej zamieszczem screeany z mojego GS-a.
Dziękuję i pozdrawiam.

20070303223217

20070303223633

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ponownie zapraszam na mojego gramsajta. Rozbudowałem dział "Ulubione". Teraz będziecie wiedzieli więcej o moich upodobaniach. :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 04.03.2007 o 11:34, Modest-Vermin napisał:

Przygotowałem nowy layout dla mojego gramsajta, wyszło dość szybko a efekt mnie nawet zadowala
:) A wejść można oczywiście klikając pod moim nickiem :)


Widać, że wiesz co jest śmieszne. Hehehehe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Zapraszam na mojego GS-a. W nim 2 część Camelomanii ( foto-komiksu z moim psem) krótka zapowiedź Tomb Raidera Anniversary i Przemyślenia urodzinowe. Jest co poczytać, pooglądać i posłuchać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Naprawdę odjechałem z moim gramsajtem! Umieściłem całą płytę "Loose" Nelly Furtado!!!
Ostrzegam, można się uzależnić wystarczy że raz posłuchacie to będziecie częściej wchodzić na mój gramsajt.
Wejdźcie na mojego GS-a, nie pożałujecie, już jest kilku zwolenników, których zachwycił móg GS, przyłączcie sie do nich! Wczoraj miałem urodziny i aż było 11 komentarzy, przyłączcie sie do komentowania

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 04.03.2007 o 13:16, Darth Master napisał:

juz niedlugo bede mial dokonczonego gramsajda a narazie niewiem jak wstawic zdjecie pomoze
mi ktos???

Dodaj wpis na gram sajcie to dam ci obrazki w linkach :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 04.03.2007 o 13:18, patrYX93 napisał:

> juz niedlugo bede mial dokonczonego gramsajda a narazie niewiem jak wstawic zdjecie pomoze

> mi ktos???
Dodaj wpis na gram sajcie to dam ci obrazki w linkach :)

już dodałem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować