Zaloguj się, aby obserwować  
kris2005a

Problemy techniczne z gramsajtami [M]

14817 postów w tym temacie

Przed chwilą zamieściłem na swoim gramsajcie kolejną część "Opowieści z Elektronowego Lasu" mojego autorstwa, zapraszam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 04.03.2007 o 13:36, Darth Master napisał:

mam już sporo na blogu zapraszam!!!

Taaa fajnie:p...w tym problem, że my ich nie widzimy/
Zapraszam na mojego gramsajta, znajdziecie coś dla siebie;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 02.03.2007 o 23:09, Deepdelver napisał:

Witam, mam następujący problem.
Po reinstalce systemu i uaktualnieniu Firefoxa do v2.0.0.1 nie mogę dodawać postów na moim
gramsajcie. Otwiera mi się okienko ale jest w nim tylko pasek nagłówka i trzy buttony (usuń,
zapisz, publikuj), nie ma okienka do pisania i opcji edycji tekstu. Tak samo okienko zachowuje
się przy próbie edycji poprzednich wpisów.

- Firefox 2.0.0.1 PL
- nie blokuję żadnych gramowych skryptów
- mam wyłączonego adblocka
- mam wtyczkę flash

Ma ktoś pomysł w czym leży problem?


Chciałbym poinformować, że mam podobny problem jak Deepdelver, z tą różnicą, że u mnie z okienkiem na wpis jest wszystko w porządku, natomiast kiedy wciskam "publikuj" to stronka się niby odświeża, ale wpisu nowego nie ma. Podobnie jak Deep używam Firefoksa PL, ale w wersji 2.0.0.2. Wydaje mi się, że właśnie ta niedawna aktualizacja coś namieszała. Wcześniej nie miałem żadnych problemów pod tą przeglądarka. Czy ktoś wie co jest przyczyną?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 04.03.2007 o 18:01, Araondoion napisał:

> Zapraszam do zwiedzania mojego gramsajta!!!! xD
>
ktorego nie masz? :p


Ja tam widze ze ma, tylko trzeba skopiowac nick.
Nie wiedzac czemu nie wyswietla sie "moj gramsajt" przy nicku. Przy kilku innych tez nie.
W tym przy moim, ale nie wiem, czy to dlatego, ze nie moge wyswietlic swojego, czy jakis blad jest, czy trzeba kilka dni odczekac az zacznie sie wyswietlac.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcecie wiedzieć o co chodzi z tym, że na forum jest kilkanaście osób z takimi avkami jak móh to zapraszam do siebie ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 04.03.2007 o 17:37, Albatross napisał:

Chciałbym poinformować, że mam podobny problem jak Deepdelver, z tą różnicą, że u mnie z okienkiem
na wpis jest wszystko w porządku, natomiast kiedy wciskam "publikuj" to stronka się niby odświeża,
ale wpisu nowego nie ma. Podobnie jak Deep używam Firefoksa PL, ale w wersji 2.0.0.2. Wydaje
mi się, że właśnie ta niedawna aktualizacja coś namieszała. Wcześniej nie miałem żadnych problemów
pod tą przeglądarka. Czy ktoś wie co jest przyczyną?

Już wszystko jest OK. Okazało się, że wpisy zostały dodane, ale z opóźnieniem (nie wiem dokładnie jakim, może nawet i kilkugodzinnym).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 04.03.2007 o 22:30, Markus89 napisał:

Jeśli chcecie wiedzieć o co chodzi z tym, że na forum jest kilkanaście osób z takimi avkami
jak móh to zapraszam do siebie ;)


Mam pytanie. Co takiego nie podoba Ci się w CD Projekt, że się buntujesz? Mógłbyś to wyjaśnić? Według mnie mają też kilka wpadek itp., ale od razu się tak stawiać??:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 04.03.2007 o 22:43, mroczny mrok napisał:

Mam pytanie. Co takiego nie podoba Ci się w CD Projekt, że się buntujesz? Mógłbyś to wyjaśnić?
Według mnie mają też kilka wpadek itp., ale od razu się tak stawiać??:)


A niby po co dałem to zaproszenie do odwiedzin mojego gramsajta? Trzy ostatnie wpisy o tym traktują...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 04.03.2007 o 22:49, Markus89 napisał:

> Mam pytanie. Co takiego nie podoba Ci się w CD Projekt, że się buntujesz? Mógłbyś to wyjaśnić?

> Według mnie mają też kilka wpadek itp., ale od razu się tak stawiać??:)

A niby po co dałem to zaproszenie do odwiedzin mojego gramsajta? Trzy ostatnie wpisy o tym
traktują...

przepraszam, czytałem tylko ostatni wpis ... Z tego co wnioskuję, napisałeś to bardzo mądrze. Mam nadzieję, że ty będziesz górą.:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować