Zaloguj się, aby obserwować  
kris2005a

Problemy techniczne z gramsajtami [M]

14817 postów w tym temacie

A mnie dobija jedna rzecz - po co tak dużo osób włącza opcję Mój gramsajt może zawierać elementy nieodpowiednie dla młodszych osób?Heh,i to jeszcze niepełnoletni taką opcję wybierają,a poza tym w większości przypadków na takich stronach nic jeszcze nie ma,albo na nic takiego się nie zanosi :P,więc po co wam to?Dla mnie to jest głupie i bez sensu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

No i właśnie co mi po takim skoro i tak młodszy wejdzie powinno to być bardziej urozmaicone np; najpierw podać datę, itp; młodszy to tam będzie niewiele wiedział. Ale starszy to tak.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mam problem,moi koledzy.Otóż na wielu gramsajtach widziałem tło na głównej stronie,które pozostaje w miejscu,a tylko litery się przesuwają.Chciałbym wiedziać,jak takie coś można zrobić.Jestem w kryzysie szaty graficznej gramsajta,więc to może mi pomożę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 05.03.2007 o 08:18, NyGgA MiLy napisał:

Mam problem,moi koledzy.Otóż na wielu gramsajtach widziałem tło na głównej stronie,które pozostaje
w miejscu,a tylko litery się przesuwają.Chciałbym wiedziać,jak takie coś można zrobić.Jestem
w kryzysie szaty graficznej gramsajta,więc to może mi pomożę.


musisz zmienic tło ZA stroną (paski po bokach ekranu) i usunąć "główną część strony". Trudno to wytłumaczyć, więc jak nie zrozumiales to napisz mi na gg albo Xfire.
PS: zapraszam do mojego gs''a

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

[xiach]


Dzięki,udało się.Wreszcie to jakoś wygląda!Mam jeszcze taki problem(wiem,wiem,że mam zawsze same problemy)z nagłówkiem.Inni mają ładne obrazki,pięknie wyśrodkowane i pokazujące środek.U mnie jak dam tapetę 1024 x 768 to pokazuje tylko 1/3,górną część tej tapety.Jeśli w tym mi pomozecie,to będę Was wychwalał;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 05.03.2007 o 08:44, NyGgA MiLy napisał:

[xiach]


Dzięki,udało się.Wreszcie to jakoś wygląda!Mam jeszcze taki problem(wiem,wiem,że mam zawsze
same problemy)z nagłówkiem.Inni mają ładne obrazki,pięknie wyśrodkowane i pokazujące środek.U
mnie jak dam tapetę 1024 x 768 to pokazuje tylko 1/3,górną część tej tapety.Jeśli w tym mi
pomozecie,to będę Was wychwalał;)


Jeśli chodzi ci o ten nagłówek na którym umieszczony jest awatar i nick; jeśli chcesz , mozesz nie miec go wogule (patrz- mój gs) wtedy wystarczy go całkowicie skasować (odznaczyc obrazek i kolor). Jeżeli jednak chcesz go mieć to nie wiem czy ci sie uda aby był na srodku (mialem ten sam problem, więc po prostu usunełem nagłówek).
W kazdym razie mozesz sie jeszcze popytać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

I po raz kolejny zapraszam na mego gramsajta. dodałem kilka ciekawych tekstów, które pomogą wam w głównej fabule i nie tylko w Gothic 3.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Chcecie posłuchać całą płytę "Loose" oczywiście mp3? Może obejrzeć kilka niezłych teledysków albo jeszcze lepszych występów na żywo? Podyskutować o głośnikach? Posłuchać w formacie .mp3 piosenek "Give it to me", "Tell me", lub jednej z najlepszych piosenek starego już ale jarego zespołu Nirvana? Oglądać galerie z jedna z najładniejszych kobiet na świecie? To i jeszcze więcej znajdziecie na moim gramsajcie! Jest już wielu zwolenników, dołącz do nich!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Juz niedlugo mam zamiar zalozyc swego gramsajta i zawiesic dzialalnosc mojej stronki o Lost, etc. (www.wyspa-pl.tk, jak by ktos pytal ;). Swietny pomysl z tymi gramsajtami, mam nadzieje ze i moj zdobedzie jakas popularnosc. ;) Premiera, jak dobrze pojdzie, w kwietniu. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Zapraszam all na mój GS. Ostatnio zrobiłem dużo zmian, całkowicie zmieniłem mój layout, i tam jeszcze parę rzeczy. Zapraszam do oglądania. Komentarze mile widziane. Layout w wersji beta (nie wykluczam że pojawi się przeźroczystość).:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować