Zaloguj się, aby obserwować  
kris2005a

Problemy techniczne z gramsajtami [M]

14817 postów w tym temacie

Zapraszam na mojego GramSajta. W nim krótka zapowiedź Tomb Raidera Anniversary, druga część Camelomanii (foto-komiksu z moim psem) i Przemyślenia Urodzinowe!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 06.03.2007 o 14:19, Darth PeTeR napisał:

Dlaczego po zmienieniu mego posta pisze szkic??? wczesniej nie pisal dziwne bo kliknolem zapisz
zmiany help!!!

Może przez przypadek nacisnołeś "zapisz jako szkic" ??? Jeśli tak to musisz edytować ten wpisz i go opublikować.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 06.03.2007 o 16:50, legenda27 napisał:

Ja proszę o dodawanie komentarzy! Mnie też to denerwuje jak ktoś wchodzi i nie
zostawia komentarza.


Ale, po co pozostawiać komentarz jak np. nie ma tam nic ciekawego do skomentowania według mnie albo po prostu człowiek nie chce komentować żeby nie obrazić twórcę no i co wtedy zrobić.Najlepiej nie komentować.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 06.03.2007 o 16:56, Hacket napisał:

Ale, po co pozostawiać komentarz jak np. nie ma tam nic ciekawego do skomentowania według mnie
albo po prostu człowiek nie chce komentować żeby nie obrazić twórcę no i co wtedy zrobić.Najlepiej
nie komentować.


Ale jak byś wszedł na mojego Gramsajta to byś zostawił komentarz czy nie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Na moim gramsajcie większość moich wpisów ma komentarzy: 0. Ale ja się tym nie martwie i dodaje kolejne wpisy. A tak po za tym zapraszam na mojego gramsajta !!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nie, bo jestem zbyt leniwy (taki mój zły nawyk) ja tam sobie zostawiam swój gramsajt w spokoju, bo po pierwsze nie mam, o czym pisać a po drugie nie mam motywacji na pisanie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Chcecie posłuchać całą płytę "Loose" oczywiście mp3? Może obejrzeć kilka niezłych teledysków albo jeszcze lepszych występów na żywo? Podyskutować o głośnikach? Posłuchać w formacie .mp3 piosenek "Give it to me", "Tell me", lub jednej z najlepszych piosenek starego już ale jarego zespołu Nirvana? Oglądać galerie z jedna z najładniejszych kobiet na świecie? To i jeszcze więcej znajdziecie na moim gramsajcie! Jest już wielu zwolenników, dołącz do nich!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Chodźcie do mnie chłopcy, jeżeli polubiliście Josie Maran z Most Wanted... jest jeszcze trochę o MGS, ogólnie zapraszam do odwiedzania i komentowania! ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

polecam także - jeden ze zwolenników +D

świetna muzyka jak i świetna dziewczyna (której warto się przyjrzeć)

pozdrowienia Lucas

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Do mojego poprzedniego posta mogę jeszcze dodać że zamieściłem na moim GSie kolejny pakiet ładnych tapet oraz ciekawy artykuł. Zapraszam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Chcecie posłuchać Nelly Furtado? Zapraszam do mnie! Chcecie zobaczyć śmieszny foto-komiks z beaglem? Zapraszam do mnie! Chcecie przeczytać przemyślenia urodzinowe i krótką zapowiedź Tomb Raidera Anniversary?
Zapraszam do mnie!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować