Zaloguj się, aby obserwować  
kris2005a

Problemy techniczne z gramsajtami [M]

14817 postów w tym temacie

Dnia 07.03.2007 o 17:12, Mariusz57 napisał:

Chodziło mi o 1000, nie wcisnąłem zbyt mocno tego zera


Wiem , wiem ja tak tylko żartowałem :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja zapraszam na swojego sajta. Jest On głównie poświęcony Manchesterowi United i piłce nożnej :P. Narazie jest mało wpisów, gdyż niedawno został założony :D.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 08.03.2007 o 15:20, spam to ja napisał:

Mam pewien problem: kilka osób zwróciło mi uwagę, że mój gramsajt nie ma odpowiednich oznaczeń
(mimo, że ustawiłem "strona nieodpowiednia ble ble ble"). Dzisiaj wchodzę na mojego sajta i
co przykuwa moją uwagę, piękny zielony wpis od modka, że nie mam tego ustawionego. Wylogowałem
się i wszedłem na swoją stonkę, ostrzeżenie jest, czy ktoś wie czemu innym go nie wyświetla?
Ps. Dodaję screena.


Podejrzewam że strona załadowuje jakiś cookies i jeżeli go nie wywalisz z przeglądarki to ci się ostrzeżenie nie wyświetla (bo po co skoro już na tej stronie raz byłeś). U mnie jest to samo dopiero jak wywalę zapisane w Firefoxie informacje lub wejdę inną przeglądarką to się wyświetla. Nie wiem tylko dlaczego mod ci się przyczepił?

PS: Przy okazji zapraszam na:
http://ja.gram.pl/pnhr
Ostatni pojawiło się kilka atrakcji :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

mam pytanko, jak zrobic zeby srodek strony byl przezroczysty, i zeby mi sie tło po pokah całe pojawilo i nie przesuwało sie tylko sam srodek sie przesuwał::P??
zrozumiał mnie ktos:P??
pozdro:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Zapraszam na mojego gramsajta - odbywa się właśnie konkurs na najlepszy screen z Morrowinda - może znajdą się jacyś chętni?? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Zapraszam na KONKURS NA NAJLEPSZY OBRAZEK W KLIMACIE FANTASY organizowany na moim GS''ie. Informacje dotyczące konkursu znajdziecie w przedostatnim poście!!!!


<-----------ZAPRASZAM!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jak chcecie zobaczyć połączenie SW, hip-hopu, kononowicza i kabaretów to koniecznie musicie odwiedzic moj gramsajt...............................................................................

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jeśli interesuje was Hip Hop, tak Polski jak i zagraniczny to wejdzcie na mojego sajta >>>ja.gram.pl/NuGGet<<<
PS. Jak mozecie zostawcie jakiegos komanta zebym nie męczyl sie na darmo:P ThX z góry. Pozdro

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 08.03.2007 o 19:21, spam to ja napisał:

Czy zamieszczanie teledysków z you tube jest legalne?

Mozesz spokojnie umieszczac wszystko z youtube, to jest legalne

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 08.03.2007 o 19:21, spam to ja napisał:

Czy zamieszczanie teledysków z you tube jest legalne?

Skoro cdprojek daje taką możliwość to czemu miały by nie być legalne:p Zamieszczaj śmiało, ja mam jeden i nikt się mnie nie czepia|...|

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 08.03.2007 o 19:34, spam to ja napisał:

Dzięki za szybką odpowiedź.

Ps. Spam zaprasza na swojego sajta (życzę miłego komentowania xD)

ja mam koło 20

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jako że moja działalność na forum kwitnie, podjąłem decyzję o prowadzeniu mojego gramsajta :) Na razie jest to (szczególnie ze strony graficznej - zostawiłem na razie domyślną oprawę) wczesna alpha, niemniej jednak od czegoś trzeba zacząć, więc zapraszam :) No i oczywiście komentować, komentować i jeszcze raz komentować - w sprawach blogowych jestem zielony, więc docenię każdą sensowną krytykę :) pozdro wszystkim!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Zapraszam na mój gramsajt. Dodałem parę rewelacyjnych parodii StarWars, a oprócz tego teledysk
Whiskey In The Jar. Zapraszam do komentowania.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować