Zaloguj się, aby obserwować  
kris2005a

Problemy techniczne z gramsajtami [M]

14817 postów w tym temacie

Reklamuje swojego gramsajta njes tam o gothuicu i power rangers mam dużo wpisow i znajomych zapraszam ja.gram.pl/dambialko chciałbym was dodać do znajomych (:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

kolejna zmiana na lepsze ---> asz wieje wiosną przy starcie =D

ten wodny świat i tajemnicze prace +D

ZAPRASZAM do jaskini lwa czyli kolejne wstawki na sajcie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 10.03.2007 o 10:50, dambialko napisał:

Reklamuje swojego gramsajta njes tam o gothuicu i power rangers mam dużo wpisow i znajomych
zapraszam ja.gram.pl/dambialko chciałbym was dodać do znajomych (:


NO DUŻO TO NIE ZNACZY DOBRYCH, A ZNAJOMYCH SZUKAJ PRZEZ GG <--- KTOŚ ZNA TEGO GOŚCIA

YOUlia

sory aż czuć wiosną --- mam nadzieję, że nikt cię nie zdyskwalifikuje, bo głosy już zostały rozdane

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Prosilem kilka razy, zeby w ktortkim okresie czasu zbytnio nie reklamowac swojego gramsajta (vide przypiety post). Tydzien temu specjalnie napisalem kolejnego posta z prosba o to, zeby sie zapoznac z tym co jest napisane w przypietym poscie. Powtorze wiec: mozna zareklamowac swojego gramsajta, wazne zeby to robic z umiarem, a nie co kilka godzin pisac post w stylu "wejdzie na moj gramsajt". Przejrzalem kilka ostatnich stron w tym temacie. Jezeli jakis uzytkownik w ciagu krotkiego czasu zareklamowal swojego gramsajta minimum 3 razy dostal wpis na moja czarna liste. Uzytkownicy na ponizszej liscie dostaja po ostrzezeniu za spam (vide przypiety post):

patrYX93
stiffyone
PREDATOR X
Darth Master
Word up

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

No i widzicie do czego zmusiliście Wojmana.. ehh. Ale tak czy siak ja także przybyłem tu przypomnieć o sobie, gdyż zrobiłem małą zmiankę w moim gramsajcie, a konkretniej w jego wyglądzie .Zatem come to master, i komentujcie jak wam się podoba :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Zmieniłem całkowicie wygląd mojego gramsajta, proszę Was o szczere komentarze (komentarze umieszczajcie na GS''ie, jest tam odpowiedni wpis!!!), z góry dziękuję!...peace!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nie rozumiem, dzisiaj zareklamowałem się 2 razy, wczoraj jeden. Napisałeś, że minimum 3 razy to wtedy czarna lista. Przepraszam za off topa, ale to chyba nie porozumienie. :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 10.03.2007 o 14:01, patrYX93 napisał:

Nie rozumiem, dzisiaj zareklamowałem się 2 razy, wczoraj jeden. Napisałeś, że minimum 3 razy
to wtedy czarna lista. Przepraszam za off topa, ale to chyba nie porozumienie. :/


A po co tak się często reklamujesz?
To jest czysty spam. Zwróć uwagę na to, że niektórzy robią to dwa razy na miesiąc.
Nie ma sensu kilka razy przedstawiać swojego gramsajta.
I jeszcze perfidnie piszesz, że w ciągu (!) dwóch dni zareklamowałeś swojego GS''a 3 razy!
Nie wiem jak Ty to odczuwasz, ale jak dla mnie to dosyć dużo, nie uważasz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja także dostałem ostrzeżenie - ale tak naprawde odpowiadałem na posty innych w większości, a GS-a to czasem przy okazji reklamowałem.

Myślę, że przez to Wojman nie będzie na mnie zły i da jeszcze jedną szansę - obiecuję się poprawić.

Sorrrry *]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 10.03.2007 o 14:01, patrYX93 napisał:

Nie rozumiem, dzisiaj zareklamowałem się 2 razy, wczoraj jeden.


W szkole bylem kiepski z matematyki, ale wydaje mi sie, ze 2 + 1 = 3. A poniewaz ta "magiczna" bariera zostala naruszona - dostales ostrzezenie.

--> stiffyone

Ja Was nie przekreslam. Dostaliscie jedynie po ostrzezeniu (w wiekszosci wypadkow po pierwszym), wiec spokojnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Najlepiej jest się reklamować jak się dodaje nową notkę . Taka rada od znajomego . :)
Ja tak robię i mi się nie obrywa :P Polecam...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A ja mam pytanie.Skoro jest to temat o gramsajtach to je tu zadam, a mianowicie.Czy jest coś planowane ,aby urozmaicić gramsajty, jakieś nowości macie zamiar wprowadzić.?czy coś w tym kiedrunku jest wiadome, a może ja poprostu nie na czasie jestem ? z góry dziękuję za odpowiedź :}

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Zapraszam na mojego GS-a, znajdziecie dużo muzyki, informacji o Nelly Furtado, filmików, teledysków, występów na żywo, galerie i wiele innych - sami zobaczcie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Gdy ostatnim razem zaglądałem do tego wątku, projekt o nazwie stroblon był jeszcze wtedy na wpół tajny, a do założenia gramsajtu trzeba było posiadać specjalny kod. W tym temacie panował wtedy ogromny ruch. Charakterystyczną cechą ówczesnego okresu były jakby dwa obozy, na które podzielili się forumowicze w tym wątku. Jedni byli żebrakami, którzy - ku ponurej satysfakcji posiadaczy kodów - skomleli o kody na stroblony. Drudzy z kolei byli reklamodawcami, którzy zasypywali temat zaproszeniami na swoje gramsajty. Krótko mówiąc - wielkie spamowisko.
Gdy dziś (czyli teraz) zajrzałem do tego wątku, stwierdziłem ponuro, że niewiele się zmieniło. Gdy gramsajty nie są już tajne, z oczywistych względów zniknęła grupa żebraków, za to spamerzy/reklamodawcy nadal zaśmiecają ten temat reklamami swoich sajtów. Najsmutniejsze jest to, że najgłośniej reklamowane są (*brutalny moderator zaciera ręce ze zwłowieszczym śmiechem*) gramsajty zabłąkanych obywateli i niedorozwiniętych dzieci neostrady, podczas gdy dojrzali posiadacze ładnych sajtów siedzą cicho.

I jeszcze jedno. Zapraszam na mojego gramsajta! :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 10.03.2007 o 16:53, Mariusz57 napisał:

Zapraszam na mojego GS-a, znajdziecie dużo muzyki, informacji o Nelly Furtado, filmików,
teledysków, występów na żywo, galerie i wiele innych - sami zobaczcie


Naprawdę polecam fajny chłopak.

--> Wojman

Dzięki za druga szansę +D
ciesze się

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

zagladam czasem tutaj, i zawsze widze te same osoby reklamujace swoje GSy, az mi sie odechciewa wchodzic do tego tematu, bo ciagle jest to samo a chcialbym zobaczyc cos nowego ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 10.03.2007 o 17:13, Araondoion napisał:

zagladam czasem tutaj, i zawsze widze te same osoby reklamujace swoje GSy, az mi sie odechciewa
wchodzic do tego tematu, bo ciagle jest to samo a chcialbym zobaczyc cos nowego ;)


Jeśli chcesz zobaczyć coś nowego to wbijaj na mojego sajta xD

A tak na serio - "zupełnie nowa" szata graficzna, "dowcip polityczny" i gra-test na IQ.

Polecam i zapraszam! :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 10.03.2007 o 17:13, Araondoion napisał:

zagladam czasem tutaj, i zawsze widze te same osoby reklamujace swoje GSy, az mi sie odechciewa
wchodzic do tego tematu, bo ciagle jest to samo a chcialbym zobaczyc cos nowego ;)

Surowo zabrania się wchodzenia na mój gramsajt - nie wchodźcie na niego!

Oto coś nowego - nowy, diabelnie skuteczny sposób reklamy :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować