Zaloguj się, aby obserwować  
kris2005a

Problemy techniczne z gramsajtami [M]

14817 postów w tym temacie

Dnia 20.03.2007 o 17:02, MisticGohan_MODED napisał:

jak zrobić ,żeby tło w wyglądzie było nieruchome ?


Usunąć tło pod blogiem kolor jak i obraz żaden.
Wstawić obraz pod całym GSem.
Proszę następnym razem o szukanie odpowiedzi samem w tym temacie - pytanie powtarza się już z 10 raz.

pozdrowionka dla moderatora odpowiadającego spamowiczom w tym temacie - Wojman na to patrzy :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 20.03.2007 o 14:21, YOUlia napisał:

Zapraszam do głosowania na NAJLEPSZY OBRAZEK W KLIMACIE FANTASY!!! Konkurs odbywa się na moim
gramsajcie, a głosowanie rozpocznie sie jutro o 6:00!!!


z chęcią popatrzę na rezultat :D

ale także postaram się na niego wpłynąć =P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Zapraszam wszystkich (ponownie - nie chcę spamować,zaznaczam :)) na mojego gramsajta,szczególnie fanów WarCrafta,Transformers i Star Wars.Znajdziecie tam recenzje gier,Gry Wiecznie Żywe (coś jak w CDA,tylko że opisuję gry jeszcze starsze,ale do dziś warte uwagi),różne teksty związane z grami i coś dla fanów Beast Wars i Beast Machines.Zapraszam do komentowania (a na commentsach mi zależy).

Dziękuję za uwagę :P.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 20.03.2007 o 18:09, Zieloonnyy napisał:

Błagam was pomóżcie w tworzeniu mego GS!!!

O_o ale w jaki sposób mam ci pomóc...konkrety plz;*
Zapraszam na mojego pięknego gramsajta, jak wam się podoba moje przepiękne tło;*
Zamieściłem też nowe, ciekawe materiały.../

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Tak mnie ostatnio przyszło na przemyślenia na temat GS''ów. Skąd się bierze popularność co poniektórych? Bo tak patrząc na mojego, to ta popularność jest niewielka i to zapewne wynika z mojego małego udzielania się na forum. Owszem bywam tu często, często czytuję (a właściwie codziennie), ale nie za często piszę. No a jak nie ma mojego nicka nigdzie to i nikt nie kliknie na ten mały link.

Z drugiej strony mój nick to niezbyt znana marka (jak ten z jednego GS''a z TOP5 na którym od dawna nic nie ma, a ciągle z tego TOP 5 nie schodzi. Nie biorę też udziału w konkursach na najlepszą wizytówkę, bo i po co? Poza tym wydaje mi się, że na tamte GS''y konkursowe tylko wchodzi jury i kibice i nikt poza tym (bo ja mimo, że kilka razy do tematu wszedłem na GS''y jakoś ochoty wchodzić nie miałem).
Ten temat to raczej kiepska reklama (te ze 2-3 posty które tu kiedyś napisałem to nie przysporzyły mi wielu fanów). No ale co się dziwić. Skoro większość postów wygląda "Mam wpisa, chodźcie i komentujcie". Właśnie z powodu takich wpisów bardzo rzadko tu zaglądam (i pewnie nie ja jedyny), no ale na moje przemyślenia lepszego tematu nie znalazłem.

Poza tym jak tu już pewnie zauważono (mam nadzieję, że to coś więcej niż rubryka z reklamami, bo jeśli tak to pewnie nikt nie doczyta do tego miejsca) popularność GS''ów znacząco zmalało od czasu ich startu. Sam wnioskuję to po tym, że wśród tych kilkunastu osób które mam wśród znajomych nikt od dobrych 2 tygodni nic nie pisał (mimo, że niektórzy się odgrażali, że będą to robić regularnie), no i jak wchodzę na GS''y przypadkowych osób piszących na forum to często ostatnie wpisy są z lutego.
No ale skończmy przynudzać, i żeby nie wyłamywać się to też reklamę umieszczę (może odrobinę ciekawszą niż zwyczajowe).


Wiesz, że właśnie skończyły się MISTRZOSTWA POLSKI? A wiesz CO to za Mistrzostwa? Jeśli na oba wcześniejsze pytania odpowiedziałeś NIE to znak że najwyższa pora zajrzeć do mnie i sie przekonać, jak taki kibic sportu jak TY nic o tym nie wie. A jeśli odpowiedziałeś na choć jedno z nich TAK, to może chciałbyś dowiedzieć się więcej. Krótka relacja z Mistrzostw, linki do relacji obszerniejszych, zapowiedź kolejnych relacji i ciekawych linków. A w archiwum zasady gry i relacje z Eliminacji do Mistrzostw jak i innych turnieji w których sam brałem udział.

JEDYNY GRAMSAJT O drugim najchętniej oglądanym przez Polaków sporcie zimowym (mimo, że mało kto zna zasady)

ZAPRASZAM

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Witam serdecznie i zapraszam w swoje przytulne, zapewniam, włości...

Cieszcie oczy, napawajcie zmysły i lepiej sprawdzcie pierwej czy nie ma w pobliżu rodziców.

Do zobaczenia na moim GSie,
temporary insanity

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Zapraszam na mój GS. Nie ma jeszcze żadnych ,,ciekawych" wpisów (i nie wiem czy będzie miał jakieś :>), ale na pewno chciałbym poznać Wasze opinie i sugestie na temat szaty graficznej. Dziękuje za uwagę:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 20.03.2007 o 17:02, MisticGohan_MODED napisał:

jak zrobić ,żeby tło w wyglądzie było nieruchome ?

zrób tak jak napisał stiffyone tylko jeszcze ustaw wyśrodkuj obrazek

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 20.03.2007 o 16:51, Sith66 napisał:

> > JAK DODAĆ MUZYKĘ NA GRAMSAJTA ??
> znajdź odpowiedni portal daj tam muzę(upload) potem pojawi ci się link i coś jeszcze to
wklej
> do wpisów i już .

Ok. Udało się. THX...

nie ma za co trza innym pomagać .


zapraszam na gs''a do mnie ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jak ktoś wejdzie na mojego GS''a to mu zhakuję jego gramsajta... Tak więc lepiej trzymajcie się z daleka. Jeżeli komuś GS nie miły, pażałsta, wchodźcie. Nie ma nic ciekawego, sam syf (nie dla dzieci).
Żeby nie było, że jestem inny to napiszę jak inni:
Zapraszam na mojego gramsajta. Komentujcie fotki, wpisy. 10 za 10, cmok za cmok, oko za oko. + 666 dag wazeliny

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować