Zaloguj się, aby obserwować  
kris2005a

Problemy techniczne z gramsajtami [M]

14817 postów w tym temacie

DRODZY MODERATORZY / ADMINI / BLIŻEJ NIEZNANE BÓSTWA GRAM.PL!

Do Was zwracam się w te słowa!
Witam i wychodzę z propozycją pewnych drobnych usprawnień w działąniu GSów.
Otóż do palety swobód i praw właściciela GSa przydałoby sie dodać możliwość całkowitego kasowania komentarzy, chociażby swoich, lub minimum umożliwić edycję tychże. Gdyż obecnie, gdy np. wkradnie się nam niechciana literówka stajemy przed wyborem: albo zostawić kleksa tak jak stoi, albo kasować wlasne komentarze, tylko po to by wstawiać zaraz poprawione. Trudno mi ocenić co wygląda idiotyczniej i pozostawia gorsze wrażenie.
Zmiany takie na pewno nie będą problematyczne z technicznej strony, a mogą okazać się wielce przydatne.
Dziękuję za uwagę i znienacka pozdrawiam
temporary insanity.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Zapraszam na mojego Gramsajta.
W tematyce Gwiezdnych wojen.
Nie jest on tylko dla fanów Star Warsa, bo są tam śmieszne filmiki związane z tą sagą.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Zapraszam na mojego gramsajta bo nic na nim nie ma :D

Możecie sobie wyobrazić co tylko chcecie!!!

A tak na serio to na razie nie mam czasu aby go rozbudować, ale może kiedyś...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Witam!!

*******************UWAGA!**********************

NA moim GS-e pojawił sięnowy wpis! mianowiće Gramstory NR. VI . Zapraszam na Mojego GS-a i życzę miłej zabawy!

*****************UWAGA THE END******************

Dziękuję.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mój gram sajt to strona o tematyce Gothic. Jednak nie zabrakło na nim materiałów z db(niektóre dostępne w archiwum). Nowy niebieski motyw który moim zdaniem jest lepszy od starego. Obszerna galeria z gothic''a, głosowanie w sprawie ścieżki , kilka filmików, gify i wiele innych dostępne na moim gs''ie. Przypominam że w Piątek wychodzi mod do Gothic''a mam nadzieję że przeczytacie rano w piątek moje wrażenia z tego modu(mod dostaje w czwartek) . Zachęcam do głosowania i zapraszam na mojego gs''a : http://ja.gram.pl/Pediator

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Zapraszam na mojego gramsajta!JEst tam min.recenzję z gry Test Drive:Unlimited z pełnej wersji polskiej na PC!A już od jutra będziesz mógł poznać wszystkie wozy strażackie świata!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mój gramsajt jest ogólnie o muzyce Pop i jej najsławniejszych przedstawicielach i przdstawicielkach (tu Nelly Furtado), znajdziecie od groma bajerów, zdjęć (w tym moich zrobionych Annie Cieślak) i muzy... wbijajcie do mnie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Zapraszam na mój gramsajt,kolorowe tło umili wam siedzenie na nim,strona w lewo od podpisu

PS:mam wyłączoną opcje bloga ale ją włąncze i będzie można komentowć...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 22.03.2007 o 15:15, Mariusz57 napisał:

Mój gramsajt jest ogólnie o muzyce Pop i jej najsławniejszych przedstawicielach i przdstawicielkach
(tu Nelly Furtado), znajdziecie od groma bajerów, zdjęć (w tym moich zrobionych Annie Cieślak)
i muzy... wbijajcie do mnie


Spoko spoko tylko już następnym razem pisz o szczegółach czyli konkretnych nowościach jak dodasz, a o Nelly już wiemy wszystko :D

Ale fajny - mówiąc ogółem =P

A jak oceniasz mój?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A u mnie świeżutkie wpisy.News o bardzo dobrym występie Polaków w biegach narciarskich ( obszernie) i o przykrej sytuacji na skoczni w Planicy (wyniki , opisy) Zapraszam do czytania i komentowania.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Standardowo zapraszam na mojego gramsajta. Zbiór nowych tapet i lekko odświeżona szata graficzna. Serdecznie zapraszam. Mój GS nie gryzie :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 22.03.2007 o 17:18, Word up napisał:

Nie lubisz quizów?
Nie lubisz temu historyjka?
Nie lubisz słownej zabawy?
Nie lubisz tematu o piractwie?
Nie lubisz...mnie?
...odpowiedź jest tylko jedna---> http://ja.gram.pl/Word%20up
[ "drugi" wpis:p]


prawie wszystko się zgadza

wchodzę i in the end (chodzi o "w końcu") z miłą dla uszu muzyką

pozdrowionka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować