Zaloguj się, aby obserwować  
kris2005a

Problemy techniczne z gramsajtami [M]

14817 postów w tym temacie

Zapraszam na mjego gramsajta co o nim sądzicie.
Jak można zrobic przezroczyste tło takie jak u Miltena6 i jak zrobic animacje pod tytułami?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ehh cdp powinno zrobić faq dotyczące odpicowania gramsajta:p

Dnia 22.03.2007 o 17:39, Gorn7 napisał:

Jak można zrobic przezroczyste tło takie jak u Word up

Potrzebujesz do tego Photoshopa lub inny tego typu program, możesz też ściągnąć trial photofiltre albo dać tu swoją tapetę i poprosić o jej "upiększenie";]

Dnia 22.03.2007 o 17:39, Gorn7 napisał:

i jak zrobic animacje pod tytułami?

...chyba znasz gify;*?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Myślę że moje ostatnie wpisy mogłyby Was zainteresować...zapraszam serdecznie i życzę miłego komentowania;D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

W związku z 50 rocznicą wznowienia stosunków dyplomatycznych między Polską a Japonią, którą obchodzi moja uczelnia (Polsko Japońska Wyższa Szkoła Technik Komputerowych) dzięki uprzejmości Ambasady Japonii. Chciałbym zacząć cykl artykułów o kulturze Japonii. Na pierwszych artykułach postaram się opisać serie anime Ghost in the shell która chyba cieszy się największym powodzeniem w Polsce jeśli chodzi o nurt cyberpunku. Mam nadzieje że fani nie poczują się urażeni pobieżnością opisu poszczególnych części i włączą się do dyskusji. Zaczynam skromnie bo tylko do opisu pierwszego filmu. W miarę możliwości postaram się opisać dalsze części serii. W następnej serii artykułów postaram się opisać religie kraju Kwitnącej Wiśni. Wszelkie uwagi mile widziane.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 22.03.2007 o 20:44, PREDATOR X napisał:

Mam pytanko- Czy jeżeli znalazłem na YouTube CAŁY (ok 3 godz) film, moge go wrzucić na sajta?

a legalny? jeśli tak to luz i tak dane nie są po stronie gram pl a you tube do którego dajesz link.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 22.03.2007 o 20:48, PREDATOR X napisał:

Tzn po prostu znalazłem na YouTube film (Władca Pierścieni: powrót króla) i nie wiem czy moge
dać :/ Nie wiem czy to jest legalne.

pomyśl. Ale podpowiem: Nie jest to legalne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Zapraszam do obejrzenia mojego gramsajta, jeśli lubicie tematykę fantastyczną i rysunki w stylu art, to znajdziecie tam coś dla siebie:) Sugestie i pomysły mile widziane:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 22.03.2007 o 20:48, PREDATOR X napisał:

Tzn po prostu znalazłem na YouTube film (Władca Pierścieni: powrót króla) i nie wiem czy moge
dać :/ Nie wiem czy to jest legalne.

Nigdy nie widziałem na YOUTUBE legalnego filmiku który twa 3 godziny, bez wątpienia nie jest on legalny. Ale jeżeli chodzi ci o konkretną scenę, czy jakiś fragment filmu który przypadł ci do gustu i na dodatek jest umieszczony na you tube- to możesz go umieścić. Ale coś to dziwne, bo ten filmik już na 100 % został zablokowany, jeżeli chodzi o TE you tube. 3 godziny? ROTFL

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

<<<Ja zapraszam na mojego gramsajta.Możecie tam przeczytać recenzję pełnej polskiej wersji językowej Test Drive na PC!Od dziś teżż możecie poznać Policje,Ambulansy i wozy strażackie świata.A na stronie głównej leci muzyczka...<<<

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nie znam żadnej strony na której są dobre gify:p radziłbym poszukać w google choć...mała szansa, że znajdziesz coś interesującego;*
(?) http://digilander.libero.it/onlygif/pagineweb/home.htm
http://gifworld.w.interia.pl/menu.htm ---> linie---> niezłe pomysły na dekoracje pod tabelką tylko że...są za duże:)
Nic więcej godnego uwagi w googlach nie znalazłem:p
...zostaje jeszcze jedna stronka...ale szukanie tam to katorga;/ http://www.deviantart.com/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować