Zaloguj się, aby obserwować  
kris2005a

Problemy techniczne z gramsajtami [M]

14817 postów w tym temacie

Dnia 27.03.2007 o 16:56, Mariusz57 napisał:

Kilka osób w tym temacie reklamuje się 3 razy w ciągu minuty więc sam rozważ wypowiedź

zresztą Vilmar tego chyba nie widzi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mam zupełnie nowy layout, juz nie związany z muzyką tylko z grami, polecam.Nie zawieszam działalnosci muzycznej, cały czas będe pisał o muzie, głównie Pop. Będzie więcej informacji o grach, zapraszam do komentowania i posłuchania.
Zamieściłem nowy wpis o meczu Polska-Azerbejdżan.
Chcesz dowiedzieć sie więcej o meczu?
Chcesz obejrzeć piękne bramki?
Chcesz powtórkę meczu Kolumbia-Polska?
--Wbijaj do mnie---> http://ja.gram.pl/Mariusz57
Biorę też udział w tej edycji konkursu na najlepszego GS-a

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nie lubisz quizów?
Nie lubisz temu historyjka?
Nie lubisz słownej zabawy?
Nie lubisz tematu o piractwie?
Nie lubisz top 5?
Nie lubisz spamerów?
Nie lubisz gości nachalnie wysyłających ci zaproszenie a na dodatek zostawiający ci komentarza z pytaniem, na które sam powinien znać odpowiedz?
Nie lubisz...mnie?
...odpowiedź jest tylko jedna---> http://ja.gram.pl/Word%20up
[ "drugi" wpis:p]
Lol dziś odrzuciłem zaproszenie gościa, który dziwnym sposobem jest już w top 5...dziwny jest ten świat:p
Lubisz dobrą muzykę?
Lubisz dobre gry?
Lubisz ładne gramsajty?
Lubisz fajne wpisy?
Lubisz...mnie?
...odpowiedź jest tylko jedna---> http://ja.gram.pl/Word%20up

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

widać pewnie chce zostać - w ich gronie - zauważyłeś, że tam są albo pracownicy CDP i moderatorzy, albo maniakalni obywatele, którzy wszystkich zapraszają

choć trafią się i tacy, których warto podziwiać - ale to tylko parę osób na 50 - najwyżej do 10.

pozdrowionka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 27.03.2007 o 17:35, stiffyone napisał:

widać pewnie chce zostać - w ich gronie - zauważyłeś, że tam są albo pracownicy CDP i moderatorzy,
albo maniakalni obywatele, którzy wszystkich zapraszają

choć trafią się i tacy, których warto podziwiać - ale to tylko parę osób na 50 - najwyżej do
10.

pozdrowionka

Zgadzam się z tą opinią, głównie tam są pracownicy CDP, ja np. jeszcze nigdy nie widziałem strony takiego pracownika.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Zapraszam na mojego gramsajta.Znajdziecie tam recenzje gier,Gry Wiecznie Żywe - gry "stare wiekiem,a młode duchem",czyli ogólnie klasyka do dziś warta uwagi.Poza tym najróżniejsze artykuły,nie tylko okołogrowe.Ostatnio pojawiło się ich kilka - tekst o niezbyt klimatycznych kontynuacjach,pierwszy z serii tekstów o najbardziej klimatycznych grach,filmach i serialach oraz recenzję albumu Deftones - Saturday Night Wrist.Poza tym będę umieszczał na sajcie (codziennie) kolejne odcinki genialnego i kultowego serialu Beast Wars.Gramsajt ostatnio przeszedł sporo zmian pod względem layoutu - i są to zmiany ostateczne.Zapraszam do odwiedzin,oceny i komentowania tekstów!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

**********************UWAGA**********************

Czy ktoś z was ma ochotę spotykać się w któryś dzień i grać na IRC-u w RPG?
Czy chcielibyście przeżyć przygodę?
Czy jesteście silni, odwarzni, mądrzy a ponadto macie to coś co daję wam chęć do grania w RPG???

Zapraszam więc was, moi mili na mojego GS-a abyście sie wpisali do drużyny, która startuje od przyszłego tygodnia aby poruszyć Góry! Wstrząsnąć światem!

CZY jesteście gotowi????
Zapraszam.

******************+++++++*******************

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 27.03.2007 o 22:30, cedricek napisał:

**********************UWAGA**********************

Czy ktoś z was ma ochotę spotykać się w któryś dzień i grać na IRC-u w RPG?
Czy chcielibyście przeżyć przygodę?
Czy jesteście silni, odwarzni, mądrzy a ponadto macie to coś co daję wam chęć do grania w RPG???

Zapraszam więc was, moi mili na mojego GS-a abyście sie wpisali do drużyny, która startuje
od przyszłego tygodnia aby poruszyć Góry! Wstrząsnąć światem!

CZY jesteście gotowi????
Zapraszam.

******************+++++++*******************

HEHE FAJNA REKLAMA . Lukne twojego GS ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 27.03.2007 o 23:01, Pediator napisał:

Ohaio.
Co mówicie że mój gs jest denny?
że niby nie przejrzysty ?
może zbyt prostacki?
albo nudny?

Wiecie co macie racje.
Aby potwierdzić swoją teorię możecie wejść tu: http://ja.gram.pl/Pediator


mi tam sie podoba :) klimatyczny :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dzięki World Up mój GramSajt przyjął wygląd jaki planowałem. Chciałem mu tutaj podziękować wielce za pomoc. Bo on wielu osobom podpowiedział jak stworzyć tzw "przeźroczyste tło". Zresztą polecam jego GramSajta chociażby dla osób obeznanych w świecie steam. :)

Wielkie dzięks WorldUp, i życzę Tobie jak i użytkownikom GramSajtów by nie było to Twoje ostatnie zadanie. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Zauważyłem, że nagminnie reklamują się te same osoby: cedricek, Be-Yacz, Mariusz57, a już Pediator przechodzi ludzkie pojęcie (co 5-8 postów jego reklama). Po co tak się reklamować? GSy to tylko dodatek, nic szczególnego, więc jakoś nie widzę potrzeby ciągłego włażenia na wasze gramsajty.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 28.03.2007 o 00:24, Pustelnik88 napisał:

Zauważyłem, że nagminnie reklamują się te same osoby: cedricek, Be-Yacz, Mariusz57, a już Pediator
przechodzi ludzkie pojęcie (co 5-8 postów jego reklama). Po co tak się reklamować? GSy to tylko
dodatek, nic szczególnego, więc jakoś nie widzę potrzeby ciągłego włażenia na wasze gramsajty.

ej. czytaj moje posty ja reklamuje się tylko 2 razy dziennie . czytaj posty.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Na moim sajcie znalazł się już trzeci odcinek Beast Wars...ekhm...chyba to mało kogo interesuje :(.Hm...chyba nie ma sensu się reklamować,i tak mało kto wchodzi na mojego sajta,i mało kto komentuje...(wcześniej było takich więcej).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować