Zaloguj się, aby obserwować  
kris2005a

Problemy techniczne z gramsajtami [M]

14817 postów w tym temacie

Dnia 30.03.2007 o 07:00, Word up napisał:

Czy ja coś napisałem o tobie gościu?
Wiem, że nie jesteś do końca...
Mógłbyś choć raz na dzień przeczytać p0sta ze zrozumienie i odpowiedzieć bez błędów...mój p0st
w żadnym słowie nie był skierowany do ciebie...oczywiście ty tego nie zauważyłeś...spam górą!
...aż żal komentować, no cóż niech stracę;p

nie. broniłem tylko tamtego kolesie. dlaczego ja mogę mieć ponad 500 odwiedzin a on niby nie może mieć ponad 400?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Na moim gramsajcie znajdziecie trochę informacji o modach do Original War i linki do stron z kursami ich tworzenia. ja.gram.pl/KapiX

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 30.03.2007 o 15:57, dambialko napisał:

Mam do wszystkich pytania co najlepiej pisać na gramsajtach (o czym najlepiej) i co robić żeby
było dużo komentarzy żeby kogoś to zachwycało ?

Nie liczył bym na komentarze:p...:
Najlepiej pisać o rzeczach uniwersalnych bądź dać news(...oczywiście nie taki, o którym każdy z nas wie;p)
Nie zapomnij o ładnym wyglądzie, bez tego mało kto będzie chciał zobaczyć twojego gs ponownie;*
/.../
Chciałbym zaprosić was do siebie...właśnie zrobiłem update wpisu;) co powiecie o wyglądzie mojego gramsajta?!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 30.03.2007 o 16:23, dambialko napisał:

Mi się podoba nie tylko wygląd ale cały G''s ej a dodasz mnie do znajomych ?

Nie.
...to mają być znajomi a ja widzę cię pierwszy raz na oczy [o_O]...tak samo jak ty wiele osób tego nie rozumie |

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem czy tylko ja tak mam, ale nie mogę wejść na swojego sajta, ani niczyjego innego. Wyskakuje "Nieprawidłowe przekierowanie" i tyle.... Nie wiem czy trwają jakieś prace CDP czy tylko u mnie pojawiły się takie problemy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja zapraszam do mnie, dzisiaj świętuje 1000 odwiedziny, do tego informacje z dodatku do Obliviona i nowa muzyczka:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Oj dawno mnie tu nie było:)
Pozdrawiam wszystkich i zapraszam ponownie na mojego Sajta!

http://ja.gram.pl/greg_f >> Jakby ktoś zapomniał o tej jakże cudownej kuleczce:)

Prosiłbym, aby w komentach wpisać parę dobrych anime, pliss, bo ostatnio więcej korzystam z takiej rozrywki.
Dzięki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Zapraszam na mojego Gs. Dzisiaj o tworzeniu przezemnie projektu gildi uniwersalnej do największych gier, w które warto gra razem po sieci.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Zapraszam na mojego Gs. Dzisiaj o tworzeniu prze zemnie projektu gildi uniwersalnej do największych gier, w które warto gra razem po sieci.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Zapraszam na mojego gramsajta dodalem tam nowy wpis ze zdjeciami mojej postaci z gry kalonline i jeszcze jeden ciekawy filmik o innej grze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować