Zaloguj się, aby obserwować  
kris2005a

Problemy techniczne z gramsajtami [M]

14817 postów w tym temacie

I ten temat nie był spamerski? Kolejne coś vs coś. Gothic vs Morrowind, Donald vs Mickey, Rubik vs Behemoth. I jeszcze ta subtelnie przemycona reklama GS''a.:/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 30.04.2007 o 17:53, Word up napisał:

Heh, dopiero teraz to odkryłeś:P...ale nie warto tego robić, komentarzy od tego nie przybędzie.

Co do gs....nie jest zły:) tło przyjemne, belki wprawdzie pasują ale za mało pomysłowe...i
nie musisz się martwić o widoczność tekstu, prawie go u ciebie nie ma.


Jestem jeszcze mało obeznany z forum (25dni) i dlatego chciałbym zapytac: Czy jeden artykuł na 12bodajże wpisów to bardzo mało? Doradź coś na ten temat, to się poprawię, bo nie chcę żeby mnie uważano za jakiegoś co to mu sie nie chce na gs''ie pisac. Ale że znalazłem coś ciekawego to dałem:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 30.04.2007 o 18:06, Mariusz57 napisał:

dał mi degrada w tym temacie http://forum.gram.pl/forum_post.asp?tid=22319&u=7
Poprostu dał degrada za stosowanie sie do regulaminu


Reklamy na tym forum ogólnie są zabronione przez regulamin, więc teoretycznie powinien być całkowity zakaz reklamowania gramsajtów na całym forum, ale my pozwalamy na reklamy gramsajtów tylko i wyłącznie w tym temacie. Wszędzie indziej reklamy są zabronione.
I jak już Wojman wspomniał koniec dyskusji o Twoim degradzie, jak chcesz coś osiągnąć to napisz do nas przez formularz.
Dla przypomnienia:
1. Podstawowe zasady
Decyzje Moderatorów lub Pracowników CD Projekt dotyczące Użytkownika bądź jego wypowiedzi, są kwestią wyłącznie pomiędzy firmą CD Projekt oraz tym Użytkownikiem i nie podlegają dyskusji na gram.pl.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 30.04.2007 o 18:17, cinus` napisał:

> dał mi degrada w tym temacie http://forum.gram.pl/forum_post.asp?tid=22319&u=7
> Poprostu dał degrada za stosowanie sie do regulaminu

Reklamy na tym forum ogólnie są zabronione przez regulamin, więc teoretycznie powinien być
całkowity zakaz reklamowania gramsajtów na całym forum, ale my pozwalamy na reklamy gramsajtów
tylko i wyłącznie w tym temacie. Wszędzie indziej reklamy są zabronione.
I jak już Wojman wspomniał koniec dyskusji o Twoim degradzie, jak chcesz coś osiągnąć to napisz
do nas przez formularz.
Dla przypomnienia:
1. Podstawowe zasady
Decyzje Moderatorów lub Pracowników CD Projekt dotyczące Użytkownika bądź jego wypowiedzi,
są kwestią wyłącznie pomiędzy firmą CD Projekt oraz tym Użytkownikiem i nie podlegają dyskusji
na gram.pl.

Dobra, spoko tylko nie miał dobrych argumentów za ostatniego degrada i nie życze sobie grożenia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Liczba wpisów nie jest istotna ale ich nadmiar...co za dużo to nie zdrowo:).
Ja na twoim miejscu skasował bym większość:P dodawanie oddzielnej noty aby wstawić filmik, który każdy z nas może obejrzeć na youtube nie jest dobrym pomysłem. Wiele osób "zraża" się do takiej strony:P Lepiej samemu krótko opisać co/jak i dać link...co lepszy "numer" śmiało wstawiaj, ale pamiętaj aby na jednej stronie nie było ich za dużo. Podobnie ze zdjęciami...nie lepiej dawać wpis "Galeria" i tam pokazać swoje znaleziska?
Szczerze mówią trudno dać "dobry" wpis...wymaga to trochę czasu:D...i poświęcenia:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 30.04.2007 o 18:20, Mariusz57 napisał:

Dobra, spoko tylko nie miał dobrych argumentów za ostatniego degrada i nie życze sobie grożenia


To juz jest naprawde ostatni post w temacie "Niesluszny degrad uzytkownika Mariusz57". Przeczytaj sobie dokladnie przpiety post, bedziesz wiedzial jakie mam argumenty przemawiajace za tym, ze degrad byl sluszny. Od razu tez informuje, ze tym razem nie groze, jedynie uprzejmie informuje, ze jesli zobacze jeszcze tylko jeden post nie na temat bedzie BAN na miejscu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 30.04.2007 o 20:47, Laska-z-Polski napisał:

Może mi ktoś powiedzieć, jak do wpisu na GS-ie mogę załączyć muzyczkę? Z góry dzięki :)


1 - wchodzisz na tę stronę http://www.imeem.com/
2 - rejestrujesz się
3 - znajdujesz interesujący cię utwór
4 - kopiujesz "tekst" przy Embed in your Blob.
5 - wklejasz do wpisu... i gotowe.
6 - Koło adresu do skopiowania piosenki jest "Autoplay" kliknij na ten przycisk jesli chcesz, zeby muzyka leciala w kolko, a dopiero potem skopiuj tekst.

Uwaga! aby pozbyć się piosenki musisz skasować cały wpis.

[m - 007]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 30.04.2007 o 21:00, Word up napisał:

> Może mi ktoś powiedzieć, jak do wpisu na GS-ie mogę załączyć muzyczkę? Z góry dzięki :)

1 - wchodzisz na tę stronę http://www.imeem.com/
2 - rejestrujesz się
3 - znajdujesz interesujący cię utwór
4 - kopiujesz "tekst" przy Embed in your Blob.
5 - wklejasz do wpisu...i gotowe.
Uwaga! aby pozbyć się piosenki musisz skasować cały wpis.


Dzięki, właśnie tego dla mojego GS-a brakowało :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 30.04.2007 o 21:00, Word up napisał:

Uwaga! aby pozbyć się piosenki musisz skasować cały wpis.

A tu się akurat mylisz drogi Word Up''ie. Ja u siebie modyfikowałem muzykę w obrębie wpisu, więc wiem, że jest to możliwe.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 30.04.2007 o 21:23, HiroshiTakubo napisał:

> Uwaga! aby pozbyć się piosenki musisz skasować cały wpis.
A tu się akurat mylisz drogi Word Up''ie. Ja u siebie modyfikowałem muzykę w obrębie wpisu, więc wiem, że jest to możliwe.


W 100% się zgadzam - każdy umiejący korzystać z rozumu zauważyłby, że można ją usunąć sposobem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach


Też sie zareklamuję, a co. Dodałem wpisik o świetnej kreskówce, któa umilała i umila nadal mi czas od lat. Dobra fabuła, japoński klimat, genialna muzyka i przekaz wyróżniający tą baję od zalewu masowego szmelcu. Krótki filmik z tej kreskówki spodoba się też fanom 300. Co to za baja? Zapraszam do siebie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 30.04.2007 o 22:22, Budo napisał:

Też sie zareklamuję, a co. Dodałem wpisik o świetnej kreskówce, któa umilała i umila nadal mi czas od lat. Dobra fabuła, japoński klimat, genialna muzyka i przekaz wyróżniający tą baję od zalewu masowego szmelcu. Krótki filmik z tej kreskówki spodoba się też fanom 300. Co to za baja? Zapraszam do siebie :)


No ładnie, żeby moderator spamował - i oto regulamin - proszę czytać przypięty post.
Cytat: "dopisywanie się w celu ogłoszenia, że oto właśnie pojawił się nowy wpis, tapetka, muzyka, wystój itd. bedzie traktowane jako spam i karane"

A co do wpisu to świetna muzyka - znaczy się świetnie skradziona z oficjalnego zwiastuna o filmie 300 - no tak 300 animowana wersja.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 30.04.2007 o 22:48, stiffyone napisał:

No ładnie, żeby moderator spamował - i oto regulamin - proszę czytać przypięty post.


Daj spokój, nie musisz mi tu walić cytatów, bo wiem jak mam pisać ;]
Ten przypięty post jest po to, żeby zaradzić reklamowaniu sie tu codzień przez tych samych userów- ja zamieściłem tutaj może z.. noo powiedzmy 5 reklam przez 225 stron wątku (u mnie).

Dnia 30.04.2007 o 22:48, stiffyone napisał:

A co do wpisu to świetna muzyka - znaczy się świetnie skradziona z oficjalnego zwiastuna o
filmie 300 - no tak 300 animowana wersja.


Nie skradziona, a podłożona, a poza tym- ten odcinek (Jack and the Spartans) pojawił sie przynajmniej kilka lat przed 300, możliwe że był nawet inspirowany tym samym komiksem co film 300. To tylko jeden z odcinków, bo ogólnie motywem głównym jest historia głównego bohatera w całej serii...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Wiem, wiem - już nie dokuczam *D

A lbo lepiej już się nie odzywam na ten temat, bo nie wypada tu pisać nie na temat gramsajtów.

A co do animacji jeszcze to mówię, że naprawdę świetna, ale podkład pasuje tylko coś z głosem nie gra dlatego twierdzę, że to kradzież - nawet po głosach aktorów widać. Po prostu to takie pomieszane efekty jakby - albo ja coś pomieszałem za co przepraszam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dawno nie zajmowałem się blogiem, raczej koncentrowałem się na zbieraniu informacji do kolejnego wpisu. No i muszę wam powiedzieć, że po miesiącu bez ruchu blog w końcu się ruszył, a rozpoczął całość długi wpis nt. wiosny. Szata graficzna osatecznie jest już doszlifowana. Więc jeśli tylko ktoś ma ochotę, zapraszam ciepło. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem czy dobrym pomysłem było tytułowanie swego GSa blogiem. Jednak wiele osób ma alergię na to słowo [w tym ja] i raczej ich odpycha a nie przyciąga. Nawet w FAQu na temat gramsajtów twórcy o tym wspomnieli... No ale ty decydujesz, więc rób jak chcesz...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 01.05.2007 o 15:11, HiroshiTakubo napisał:

Nie wiem czy dobrym pomysłem było tytułowanie swego GSa blogiem. Jednak wiele osób ma alergię
na to słowo [w tym ja] i raczej ich odpycha a nie przyciąga. Nawet w FAQu na temat gramsajtów
twórcy o tym wspomnieli... No ale ty decydujesz, więc rób jak chcesz...


Ekhm, dla mnie jest to taka sama różnica jak zamienne tytułowanie złocistego trunku - "piwo i browar". Definicja blogu świetnie pasuje do gramsajtów/stroblonów z tym, że prawa autorskie są inaczej rozłożone na każde z tych pojęć.

P.S
Celem mojej wypowiedzi wyżej raczej była reklama sajta i cieszyłbym się gdybyś raczej miał coś do powiedzenia w kwestii mojego bloga. :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nie traktujcie tego jako chamską reklamę, ale czy ktoś mógłby wejść na majego sajta i powiedzieć mi czy wyświetla się ostrzeżenie przed wejściem, bo ustawiałem żeby się pokazywało, a ludzie mówią że tego nie ma.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować