Zaloguj się, aby obserwować  
kris2005a

Problemy techniczne z gramsajtami [M]

14817 postów w tym temacie

Dnia 12.05.2007 o 19:49, stiffyone napisał:

> A ja mam inny problem z kawałkami z imeem.com. Włożyłem na swojego GS-a już jakiś czas
temu kawałek Make it rain. Wtedy sprawdzałem wszystko dobrze chodziło. Teraz chcę włączyć i
jest tylko refren. O co chodzi ?

Jest jeszcze możliwość, że źle go wkleiłeś, ale najlepiej spróbuj ten sam utwór wstawić od
innego gościa, bo sprawdzałem wielu wstawia takie same utwory.
A co do samego kawałka - to polecam gramsajt AQ22 - też wstawiał z dwa tygodnie temu już.
Sam miałem wstawić, ale po co?

Uploadowałem swój i jest dobrze ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 12.05.2007 o 20:48, legenda27 napisał:

Masz bardzo ładnego gramsajta. Sam robiłeś?

Tak. Tzn. zobacz teraz. Mgiełkę dodał mi Lesz3yk ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Aby nie robić zbędnej reklamy :D prześle tło, które teraz mam na GS''ie. Które wam się bardziej podoba - to, czy te co było kiedyś (NOLF)? Tamten było odlotowe, wypasione i wyczesane, a tutaj zwykły czarno - biały obrazek, ale za to jaki stylowy... Wyraźcie opinie na jego temat, bo nie wiem, czy zostawić, czy też zmienić na inny.

20070512210333

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

No to ja też zaproszę do oglądania mego sajta :) Nic tam ciekawego nie znajdziecie, ale gdy zajrzycie zostawcie komentarz, odwdzięczę się ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 12.05.2007 o 21:05, Lesz3yk napisał:

Aby nie robić zbędnej reklamy :D prześle tło, które teraz mam na GS''ie. Które wam się bardziej podoba - to, czy te co było kiedyś (NOLF)? Tamten było odlotowe, wypasione i wyczesane, a tutaj zwykły czarno - biały obrazek, ale za to jaki stylowy... Wyraźcie opinie na jego temat, bo nie wiem, czy zostawić, czy też zmienić na inny.


Moim zdaniem styl jest ważniejszy no i czyta się ciekawiej o Pulp Fiction teraz ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 12.05.2007 o 21:05, Lesz3yk napisał:

Aby nie robić zbędnej reklamy :D prześle tło, które teraz mam na GS''ie. Które wam się bardziej
podoba - to, czy te co było kiedyś (NOLF)? Tamten było odlotowe, wypasione i wyczesane, a tutaj
zwykły czarno - biały obrazek, ale za to jaki stylowy... Wyraźcie opinie na jego temat, bo
nie wiem, czy zostawić, czy też zmienić na inny.


Zostaw to tlo:D Jest kozaaackie:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

witam i mam pytanie jakie sa wymiary okna ze wszystkimi wpisami?? bo mam fajnego gram sajta ale chce go ulepszyc :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 12.05.2007 o 22:36, Ziomuś SmS napisał:

A i zapomniałem dodać jak już odwiedzicie mojego gram sajta zostawcie komentarzyk bardzo proszę
:)

A po ci nasz komentarzyk, że tak zapytam?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Niech nikt nie pomyśli, że to reklama, lecz pragnę poinformować, że przygotowałem instrukcję robienia bannerów [o swoim GS-ie] dla podniesienia popularności GS-a. Tak więc każdy kto chce skorzystać z takiej możliwości niech wejdzie na mojego GS-a , gdzie znajdzie instrukcję i ujrzy lekko odświeżony wygląd strony. Zapraszam szczególnie posiadaczy rozdzielczości 1900x1200, gdyż właśnie w takiej rozdzielczości jest tło pod stroną.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 13.05.2007 o 10:39, milten6 napisał:

Niech nikt nie pomyśli, że to reklama, lecz pragnę poinformować, że przygotowałem instrukcję robienia bannerów [o swoim GS-ie] dla podniesienia popularności GS-a. Tak więc każdy kto chce skorzystać z takiej możliwości niech wejdzie na mojego GS-a , gdzie znajdzie instrukcję i ujrzy lekko odświeżony wygląd strony. Zapraszam szczególnie posiadaczy rozdzielczości 1900x1200, gdyż właśnie w takiej rozdzielczości jest tło pod stroną.


No i dobrze, że posiadam taką rozdzielczość, bo inaczej wyobrażam sobie tylko kawał łapy sławnego krasnala z toporkiem - ładnie ogólnie, ale może jednak bym zmniejszył go, bo nie wszyscy pewnie takową rozdzielczość posiadają.
No, a ogółem wygląd super - czytelne tło na głównej części strony, a i banner całkiem fajny.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 13.05.2007 o 11:06, stiffyone napisał:

No i dobrze, że posiadam taką rozdzielczość, bo inaczej wyobrażam sobie tylko kawał łapy sławnego
krasnala z toporkiem - ładnie ogólnie, ale może jednak bym zmniejszył go, bo nie wszyscy pewnie
takową rozdzielczość posiadają.

No tu się muszę zgodzić - choć u mnie (1024x768) widać akurat głowę tego krasnala :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

/.../

Tak jak mówił Graszczur, u mnie też widać samą głowę. Jednak widziałem mojego GS-a w większej rozdzielczości [w szkole] i zobaczyłem ile białego tła jest po bokach, więc postanowiłem zadowolić wszystkich, zmieniając rozdzielczość
na jak najwyższą.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

jak zrobić taki pół przezroczysty pasek na środku?? jak już ktoś mówił to sorka ale za dużo jest stron :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Odpowiedź do milten6

Dnia 13.05.2007 o 12:34, milten6 napisał:

Tak jak mówił Graszczur, u mnie też widać samą głowę. Jednak widziałem mojego GS-a w większej rozdzielczości [w szkole] i zobaczyłem ile białego tła jest po bokach, więc postanowiłem zadowolić wszystkich, zmieniając rozdzielczość na jak najwyższą.


No i dla mnie lepiej jak już wspominałem, a zresztą zobacz na moje i co widzisz, a przy okazji: mógłby mi ktoś pokazać jak wygląda u niego moje tło i podać rozdzielczość, bo jaeszcze okazji nie miałem by to zobaczyć i sam nie wiem jak by to wyglądało na mniejszej :)

Odpowiedź do wielk

>jak zrobić taki pół przezroczysty pasek na środku?? jak już ktoś mówił to sorka ale za dużo jest stron :P

To przecież możesz skorzystać z wyszukiwarki, ale jak nie możesz znaleźć to najlepiej taki wykonuje się w gimpie lub photoshopie.
1. Tworzysz wpierw jakieś puste pole o wybranych rozmiarach,
2. Następnie wybierasz odpowiedni pasujący tobie kolor i ustawiasz na przezroczystość tego koloru - w procentach ustawiasz według gustu - im wolisz bardziej zakrywające to powyżej 5o%, a jeśli mniej to poniżej, ale 50% chyba jest najlepsze,
3. Wylewasz najlepiej kubełkiem go na pole co całe je zakryje,
4. Zapisujesz wynik najlepiej w formacie .png,
5. Ustawiasz ten obraz w opcjach tła w środkowej części strony czyli tej blogowej i ustawiasz na powtarzające się i gotowe.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować