Zaloguj się, aby obserwować  
kris2005a

Problemy techniczne z gramsajtami [M]

14817 postów w tym temacie

Dnia 25.08.2007 o 10:26, wielk napisał:

po 1 bardzo proszę żeby ktoś mi zrobił takie pół-przeźroczyste tło tam gdzie jest tekst oto obrazek

Nie wiem, czy wymiary przezroczystego fragmentu Ci odpowiadają- jeśli nie, pisz na gg, jest w podpisie.

20070826104929

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 25.08.2007 o 18:24, hammerfall87 napisał:

a ja mam pytanko jak zamknac gs i wyczyscic wszystko by nic niebylo?


W opcjach gramsajta jest mozliwosc przywrocenia wszystkich ustawien poczatkowych. A na przyszlosc - tnij cytaty.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Panowie chcem ustawic sobie jedno wspolne tlo do wszystkiegfo czyli naglowka tla pod strona i samej strony. Jak to zrobic??? bo tak to klikam na kazdy z osoban i zamiast jednej wielkiej tworzy mi 3 osobne tapety. prosze o pomoc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 27.08.2007 o 16:50, MLODY2K6 napisał:

Panowie chcem ustawic sobie jedno wspolne tlo do wszystkiegfo czyli naglowka tla pod strona
i samej strony. Jak to zrobic??? bo tak to klikam na kazdy z osoban i zamiast jednej wielkiej
tworzy mi 3 osobne tapety. prosze o pomoc

Musisz na tło pod stroną ustawić tapetę, a resztę czyli nagłówek itp musisz wyłączyć. ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 27.08.2007 o 15:11, Meykan napisał:

Mam problem.

Jak można zrobić w GS tak żeby środek był przezroczysty tak jak tu:

Ech, popatrz kilka postów wcześniej. No, ale jak już piszę ten post to Ci powiem. ;) Musisz mieć program graficzny do tego, ale jak nie umiesz takiego tła sam zrobić to w tym temacie dodaj tapetę i poproś żeby Ci ktoś na nią tło dał.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem, czy dobrze myślę.
Chyba chodzi o ten problem co ja miałem, otóż musisz zmienić rozdzielczość obrazka,np.
jeżeli masz 1280x1024 to za pomocą jakiegoś programu musisz zmienić obrazek na taką samą rozdzielczość.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

mam problemy bo...

1, Jak chcę wejść na gs-a znajomego, a on zamieścił nowy wpis, to chmurka przy ego nicku mi się niepokazuję.
2, Jak ktoś "jest dostępny" kropka jest zielona, ale ludzie dostępni u mnie do tej pory byli pierwsi, a później "niedostępni" lub jak ktoś miał nowy wpis, a go już nie było to była chmurka i osoby dostępne.

trochę mnie to denerwuje i dlatego się pytam jak to naprawić??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 27.08.2007 o 21:41, szerszeń45 napisał:

Sprawdź czy przeglądarka nie blokuje wyskakujących okien. Jeśli tak, wyłącz tą opcję.

wiesaz okno wpisu postu mi wchodzi, ale jak napisze post i daje publikuj to ładuje misię, po chwili pokazuje mi się sama góra mojego gs i patrze czy jest post,a tam go nie ma!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Może wyjaśnijmy sobie. Post na forum to nie to samo co wpis na blogu. Postaraj się to odróżnić, bo strasznie się nam to wszystko pogmatwa.
A co do problemu. Spróbowałeś przeładować style po dodaniu wpisu? (CTRL+F5)
Jeśli nie podziała to faktycznie dziwna sprawa. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 27.08.2007 o 21:52, szerszeń45 napisał:

Może wyjaśnijmy sobie. Post na forum to nie to samo co wpis na blogu. Postaraj się to odróżnić,
bo strasznie się nam to wszystko pogmatwa.
A co do problemu. Spróbowałeś przeładować style po dodaniu wpisu? (CTRL+F5)
Jeśli nie podziała to faktycznie dziwna sprawa. :)

ctr f5 teżnie pomogło, na swoim kompie nie moge pisac postów, ale na innych moge, jak mnie to wkurza, Jak ktoś bedzie mial pomysl jak na to zaradzic niech napisze do mnie na gg.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

nie wiedziałem gdzie spytać.
czy mogę na gramsajcie zamieścić recenzje gry(recenzja pochodzi z gry-oneline) i bym napisał skąd jest źródło.
mogę?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować