Zaloguj się, aby obserwować  
kris2005a

Problemy techniczne z gramsajtami [M]

14817 postów w tym temacie

Po prostu "Wchodzisz" w zakładkę "Wygląd i układ", potem w "Układacz stron" i bierzesz ankieta przewijasz na te takie pole, zapisujesz i wchodzisz na stronę główną, gdzie ankietę edytujesz, bądź dajesz nową. Pozdro.
PS. Chyba jestem jednym z nielicznych, którzy mogą dodawać wpisy na GS''ie xP

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ludzie, czy ktoś np. z CDP kto może nam wyjaśnić czemu nie mozemy dodać wpisów, czy będziemy tutaj czekać do usranej śmierci? Sorry, ale taka pomoc mnie denerwuje...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 13.12.2007 o 21:24, PRINCE JANEK napisał:

Nie kumam, ja wpisy dodawać mogę ;P O co Wam ludzie chodzi ;) Wyczyśćcie cookies i korzystajcie
z najnowszej Mozilli, ja tak mam i problemów nie widać...

Wyczyściłem, skorzystałem z FF i nadal nic :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 13.12.2007 o 21:24, PRINCE JANEK napisał:

Nie kumam, ja wpisy dodawać mogę ;P O co Wam ludzie chodzi ;) Wyczyśćcie cookies i korzystajcie
z najnowszej Mozilli, ja tak mam i problemów nie widać...

No co ? Nie mogą dodawać wpisów to piszą. O to chodzi przeciez w tym temacie :/

Dobrze że ja przynajmniej mogę dodawać wpisy :D Ale współczuje reszcie że nie może, bo GS bez wpisów... to nie GS xD

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 13.12.2007 o 21:23, Robek 009 napisał:

Ludzie, czy ktoś np. z CDP kto może nam wyjaśnić czemu nie mozemy dodać wpisów, czy będziemy
tutaj czekać do usranej śmierci? Sorry, ale taka pomoc mnie denerwuje...

Ja zmieniłem przeglądarkę i pomogło. ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja wpisy dodaję bezproblemowo. Tak się zastanawiam gdzie leży przyczyna tych masowych problemów, bo raczej nie u CDP (wpisy mogę dodawać i edytować z różnych komputerów i przeglądarek).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Cookies wyczyściłem, tempy wywaliłem, javę uaktualniłem i nadal nic. I prosze nie kazać mi używać żadnych "magicznych" przeglądarek. Podejrzewam, że skopało się coś z serwisem, bo zbiegło się to w czasie z dodaniem fukcji pokazywania płci i ankiet.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

No wreszcie mogę dodawać wpisy przez IE7 :D Wcześniej nie mogłem, tylko przez Firefoxa mogłem dodać. Nie wiem co się mogło stać, więc nie pomogę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mam problem - może mi ktoś wypisać jaki rozmiar ma mieć obrazek w poszczególnym elemencie GS''a żeby zmieścił się idealnie? Bo mam zamiar zrobić Wieli Update mojego GS''a. Bardzo proszę o pomoc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Masz to podane w okienku gdzie zmieniasz dana rzecz i klikasz na przycisk ''Przegladaj'' by wyszukac plik na dysku. Wybacz, ale cos takiego chyba SAM potrafisz znalezc?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować