Zaloguj się, aby obserwować  
kris2005a

Problemy techniczne z gramsajtami [M]

14817 postów w tym temacie

podczas dodawania wpisów na gramsajcie nie mam paska narzędzi. Nie mogę dodać obrazka, ani nawet czcionki zmienić:/ Czym to jest spowodowane?
Dodam że tak jest przy użyciu każdej przeglądarki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 01.05.2008 o 20:05, kedzior141 napisał:

podczas dodawania wpisów na gramsajcie nie mam paska narzędzi. Nie mogę dodać obrazka,
ani nawet czcionki zmienić:/ Czym to jest spowodowane?
Dodam że tak jest przy użyciu każdej przeglądarki.

O nie, znowu się zaczyna, pewnie znowu nie będzie można dodawać nigdzie obrazków. Nie no, ja nie mogę, ile można jeszcze to gram ulepszać:(
A wracając do tematu, już kilkakrotnie ludzie zgłaszali takie problemy, ale nic nie można było na to poradzić i zapewne tym razem jest tak samo. W każdym razie u każdej osoby symptomy są inne, ale łączy nas jedno, nie można nic na to poradzić... nic tylko poczekać, aż wszytko wróci do normy (oby jak najszybciej).

edit
Uff, na szczęście ja nadal mam pasek narzędzi:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

tak generalnie, za każdym razem jak widzę, że ktoś mówi o braku paska narzędzi u siebie we wpisach na GS''ie to sprawdzam czy ten symptom występuje u mnie...
i muszę Wam powiedzieć, że ani razu nie spotkałem się z brakiem rzeczonego paska przy próbie dodania wpisu u mnie na GS''ie...
nie wiem czemu tak jest, korzystam z wciąż aktualizowanego do najnowszej wersji firefoxa i u mnie nigdy z tym nie było problemu.
zastanawiający jest ten problem...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 01.05.2008 o 20:23, pizmak666 napisał:

nie wiem czemu tak jest, korzystam z wciąż aktualizowanego do najnowszej wersji firefoxa

hehe, a u mnie rożne dziwy działy się właśnie po upgradzie firefoxa, więc używam gołej wersji 1,5 i od tego czasu wszystko tip top:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 02.05.2008 o 10:03, Don Zorro napisał:

chciałem wstawić tło i sie nie da.Co robić?

Co znaczy "sie nie da"? Mógłbyś łaskawie opisać problem?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 02.05.2008 o 11:51, edsonpele napisał:

Umiem wstawić piosenki na gramsajta, ale jak zrobić playlistę? Szukałem na forum ale
nie znalazłem.

Musisz ją zrobić na stronie imeem.com, a potem wkleić do wpisu/własnego tekstu kod (embed).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 02.05.2008 o 11:54, Mściwój napisał:

> Umiem wstawić piosenki na gramsajta, ale jak zrobić playlistę? Szukałem na forum
ale
> nie znalazłem.
Musisz ją zrobić na stronie imeem.com, a potem wkleić do wpisu/własnego tekstu kod (embed).

Tyle siędomyśliłem i próbowałem wg. instrukcji na imeem.com. Czyli najpierw wcisnąłem new, dałem nazwe i opis oraz kliknąłęm zapisz i nic się nie stało...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 02.05.2008 o 11:56, edsonpele napisał:

> > Umiem wstawić piosenki na gramsajta, ale jak zrobić playlistę? Szukałem na
forum
> ale
> > nie znalazłem.
> Musisz ją zrobić na stronie imeem.com, a potem wkleić do wpisu/własnego tekstu kod
(embed).
Tyle siędomyśliłem i próbowałem wg. instrukcji na imeem.com. Czyli najpierw wcisnąłem
new, dałem nazwe i opis oraz kliknąłęm zapisz i nic się nie stało...

A może trzeba najpierw coś do niej wstawić, bo (zapewne) nie można zapisać pustej playlisty...
edit
Poprawka, da się zrobić pustą, w każdym razie mi się udało, czy aby na pewno nie pojawiła ci się jakaś pozycja w My Playlists?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 02.05.2008 o 13:29, zadymek napisał:

Poprawka, da się zrobić pustą, w każdym razie mi się udało, czy aby na pewno nie pojawiła
ci się jakaś pozycja w My Playlists?

Udało się, niechcący wstawiłem polski znak...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 01.05.2008 o 20:01, Ryan Kam napisał:

Otóz mam problem . Ile można miec własnych tekstów ? Mam 1 wałsny , a jakc chce zrobic
drugi , pisze w tym wpisie co ma byc i klikam zeby ten wpis pojawail sie na moim gramsajcie
to wyskakuje mi bład :

,,Przepraszamy, ale podczas wyświetlania tej strony wystąpił błąd.Prosimy spróbować ponownie
za kilka minut "

No o.k , czekam juz na to od miesiaca i dalej jak chce zrobic jakis swoj wpis to mi to
wyskakuje nostop . Moze mi ktos pomóc ?

Mam ten sam problem tylko że ja nawet jednego wlasnego nie mogę wstawić

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Wie ktoś może jak zrobić aby przy tworzeniu linka np. do recenzji na moim gramsajcie zrobić tak aby widoczny był nie link ale jakiś wyraz który uprzednio wpisałem.
Niby jest taka opcja w "Link" ale wyświetla się wtedy linka a nie wyraz.

Przykład: ma być "Recenzja xxx" i po kliknięciu na niego link przenosi do tej recki.
Niestety próbuję wszystkiego i nadal zamiast nazwy "Recenzja xxx" pojawia sie link.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Czyli by wyglądało to tak?
Recenzja xxx

To proste. Wpisujesz tekst, zaznaczasz go i dodajesz link. Powinno zrobić linka z zaznaczonego tekstu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 03.05.2008 o 11:31, Skywalker560 napisał:

Czyli by wyglądało to tak?
Recenzja xxx

To proste. Wpisujesz tekst, zaznaczasz go i dodajesz link. Powinno zrobić linka z zaznaczonego
tekstu


Dzięki serdecznie, teraz powinno mi sie udać zrobić ten spis treści na GSie:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 04.05.2008 o 18:55, Don Zorro napisał:

Jak usunąć gramsajta, bo nie chce już sie męczyć


Spróbuj napisać maila do ekipy gram.pl z prośbą i argumentacją ... może się tym zajmą ale wiedz że nie za bardzo lubią rozwiązywać takie sprawy ... ;D. Poza tym jak ci się nie chce z nim męczyć to zrób z niego po prostu wizytówkę i tyle ... żadnych ankiet, blogów etc. Easy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 04.05.2008 o 18:55, Don Zorro napisał:

Jak usunąć gramsajta, bo nie chce już sie męczyć

Ni można ;). Możesz pisać do ekipy gram.pl, ale oni raczej tego nie zrobią. Jak nie chcesz się męczyć to zostaw Sajt''a i tyle.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 04.05.2008 o 18:55, Don Zorro napisał:

Jak usunąć gramsajta, bo nie chce już sie męczyć

Nie da się czegoś takiego zrobić. Po prostu nie dbaj o GramSajt i już. Żadna filozofia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować