Zaloguj się, aby obserwować  
kris2005a

Problemy techniczne z gramsajtami [M]

14817 postów w tym temacie

Dnia 29.07.2008 o 23:07, heaton 1992 bdg napisał:

Mam do was jedną wielką prośbę a mianowicie jak usunać kogoś na gramsajcie ze znajomych
??

Wchodzisz w zakładkę "MOI ZNAJOMI" w nagłówku i przy każdym znajomym jest minusik po prawej stronie. Klikasz i w ten sposób można usunąć osobę z listy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Wejdź w zakładkę "Moi Znajomi" i poszukaj osoby którą chcesz wyrzucić, po prawej stronie listy znajduje się symbol "-" którego wciśnięcie powinno usunąć tą osobę z listy znajomych.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 29.07.2008 o 23:15, Karharot napisał:

Wejdź w zakładkę "Moi Znajomi" i poszukaj osoby którą chcesz wyrzucić, po prawej stronie
listy znajduje się symbol "-" którego wciśnięcie powinno usunąć tą osobę z listy znajomych.

Dziękuje za pomoc , tak małe te krzyżyki że nie zauważyłem , dzięki panowie :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 01.08.2008 o 15:59, Varo napisał:

Wystarczy skopiować adres url gierki do wpisu ;)


Pff, mi nie chodzi o to, żeby kogoś przekierowywało do strony, tylko zeby ta gra wyswietlila sie na gs''ie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 01.08.2008 o 16:09, Budep napisał:

Pff, mi nie chodzi o to, żeby kogoś przekierowywało do strony, tylko zeby ta gra wyswietlila
sie na gs''ie.


A ma gierka opcje "embed"?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 01.08.2008 o 16:41, Fumiko napisał:

> Pff, mi nie chodzi o to, żeby kogoś przekierowywało do strony, tylko zeby ta gra
wyswietlila
> sie na gs''ie.

A ma gierka opcje "embed"?


Troche jasniej? xD

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 01.08.2008 o 16:41, Budep napisał:

Troche jasniej? xD


Dobra, podam na przykładzie. Np. strona www.wellgames.com.

Wybieram sobie gierkę, powiedzmy Clickz.

Na dole strony mam link, co się nazywa "Embed the game into my blog/website". Po kliknięciu otwiera się okienko z kodem html.
(w tym wypadku wygląda on tak:
"<object classid="clsid:D27CDB6E-AE6D-11cf-96B8-444553540000" codebase=" http://download.macromedia.com/pub/shockwave/cabs/flash/swflash.cab#versio n=9,0,28,0" width="800" height="600">
<param name="movie" value=" http://wellgames.com/free_online/clickz/Clickz.swf">
<param name="allowScriptAccess" value="always">
<param name="quality" value="high">
<embed src=" http://wellgames.com/free_online/clickz/Clickz.swf" quality="high" pluginspage=" http://www.macromedia.com/go/getflashplayer" type="application/x-shockwave-flash" width="800" height="600" allowScriptAccess="always"></embed>
</object>"

Ten to kod wklejam bądź do wpisu bądź we "własny tekst" na GS. I tyle.

Edit: literówki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 01.08.2008 o 16:47, Budep napisał:

Rozumiem, ale na tej stronce nie ma czegoś takiego :P


Link poproszę to zobaczę. A jeśli nie ma na pewno to widać sobie nie życzą hotlinkowania do ich gier.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 01.08.2008 o 16:47, Budep napisał:

Rozumiem, ale na tej stronce nie ma czegoś takiego :P

To znaczy, że się da, ale autorzy gier tego nie chcą.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ekhem,ekhem.Należy zmienić parametry w width oraz height na mniejsze,bo gdy wrzuci taki kod to...lepiej nie mówić:/ Oczywiście jeśli ma tą belkę w takim układzie że własna belka dzieli się z inną belką na ekranie,zajmuje jakby 50%.Gdyby belka zajmowała 100% tego miejsca (lewa i prawa strona) nie trzeba zmieniać wartości.

Co do gier-miniclip.com,na dole klikamy "Free Website Games"potem "Get Code" i wklejamy kod do belki.

PS>Jeśli chcecie zobaczyć jak taka gra wygląda z miniclipa na gs'ie,to wejdźcie na mój gramsajt.Tam mam już je od dawna;) Taka jest różnica że kilka belek wytworzyłem sam,i zamiast 3 "Własny Tytuł" mogę mieć takowych 10 i nikt by się nie połapał że te belki sam wytworzyłem.HTML czyni cuda;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 04.08.2008 o 08:46, KŁEJK napisał:

> da sie zrobic zeby byla muzyczka na gramsajcie ? ;)

Da się. Do tego trzeba przeczytać przypiętego posta a konkretnie pierwszy update ===>


http://forum.gram.pl/forum_post.asp?tid=16845&pid=8942

:P


dzięki, ale mam problem z punktm 4. (4 - kopiujesz "tekst" przy Embed in your Blob.) co to ten Embed in your Blob ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

http://www.imeem.com
Z tej stronki zademonstruję, gdzie jest kod embed. Przykładem jest właśnie kod embed pod muzyczką, embed to inaczej link, który pozwala na umieszczenie muzyczki bądź nawet filmiku. Kod widać na screenie. Możesz także umieścić muzyczkę na autoplay, jak sama nazwa wskazuje muzyczka gra bez kliknięcia na play.

20080804120104

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Witam ja mam taki drobny problem, że jak wchodzę na swojego gs''a to nigdy nie mam informacji o znajomych na dole. Najpierw musze wejśc w zakładkę znajomi, odświeżyć stronę i dopiero wtedy wyświetlają mi sie informacje o postach i nowych wpisach, znajomych.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 04.08.2008 o 12:19, maciek.mucha napisał:

Witam ja mam taki drobny problem, że jak wchodzę na swojego gs''a to nigdy nie mam informacji o znajomych na dole. Najpierw musze wejśc w zakładkę znajomi, odświeżyć stronę i dopiero wtedy wyświetlają mi sie informacje o postach i nowych wpisach, znajomych.


To dosyć znany problem, niestety nie rozwiązany (?). Gorzej, kiedy zakładka Moi znajomi w ogóle zapomina o informowaniu o nowych wpisach, bla, bla, bla.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować