Zaloguj się, aby obserwować  
kris2005a

Problemy techniczne z gramsajtami [M]

14817 postów w tym temacie

Dnia 08.03.2009 o 16:16, Gumiś2 napisał:

A próbowałeś na Operze lub Mozilli? Bo IE to zwykle słabiutki jest ;]

Niestety Mozilla też nie pomaga.
edit: Ok, to jakiś chwilowy problem był, już jest w porządku. Tak czy inaczej dzięki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja z kolei mam problem polegający na niemożności dodania wpisu. Na innych przeglądarkach mam to samo. usunąłem pliki tymczasowe i cookies (jak radziła redakcja), ale nic to nie pomogło, mam tak już kilka dni. Chcę opublikować wpis i wyskakuje: "Przepraszamy, ale podczas wyświetlania tej strony wystąpił błąd. Prosimy spróbować ponownie za kilka minut."

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 12.03.2009 o 19:18, jendrek1988 napisał:

Ja z kolei mam problem polegający na niemo?ności dodania wpisu. Na innych przeglądarkach
mam to samo. usuną3em pliki tymczasowe i cookies (jak radzi3a redakcja), ale nic to nie
pomog3o, mam tak ju? kilka dni. Chce opublikowaa wpis i wyskakuje: "Przepraszamy, ale
podczas wyświetlania tej strony wystąpi3 b3ąd. Prosimy spróbowaa ponownie za kilka minut."



Ja tak mia3em kilka razy.... ale poczeka3em kilka minut i problem znik3.... Ja te? mam problem z GS-em... Gdy chce edytowaa wpis na blogu (mam zamiar dodaa kilka zdjea) nie pojawia sie belka narzedzi i jest napisane, ?e podczas otwierana strony wystąpi3 problem, nie wiem co zrobia, bo robi sie tak za ka?dym razem gdy chce edytowaa wpis....:( Jakieś rady?

20090321110110

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Wie ktoś, czy da się powiększyć obszar nagłówka i kawałek pod nim, tak żeby wpisy nie przysłaniały tego? Jeśli tak, to jak? Z góry dziękuje za odpowiedzi :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ładnie się porobiło na GS''ach, zdjęć nie można obejrzeć w pełnej krasie, podczas przeglądania same miniaturki się pokazują:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 31.03.2009 o 12:11, SongoX napisał:

Ja nie mogę znaleźć jak ustawia się opcje mgiełki. Pomóżcie!

W czym? W programie graficznym, czy "układaczem wyglądu" gramsajta? Jeśli w tym pierwszym, to nic skomplikowanego, a jeśli w tym drugim, to jeszcze prostsze. Bierzesz "Układ i Wygląd" na stronie głównej, potem jedziesz na "Główna część strony" i tam ustawiasz swoją mgiełkę. Pamiętać musisz, że mgiełka musi być w formacie *.png

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Móg3by mi ktoś kto zna sie na grafice pomóc ?? Potrzebuje ten obrazek by by3 prze1roczysty. Znaczy sie to co bia3e, czarny orze3ek ma zostaa ale bia3e miejsca miedzy skrzyd3ami by by3y prze1roczyste. Z góry dziekuje.

20090407215028

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 07.04.2009 o 22:29, Lfdracon napisał:

Edit: Argh, wyprzedził mnie :f

''Staszek szybki jest''. Nie wiedziales ;)? Choc sie trocher guzdralem. Zanim zobaczylem temat to pozniej kilka minut zajelo mi przypomnienie sobie strony gdzie moglbym zapisac ten plik by zostal w .png ;P. Sam obrazek zajal mi z ... 10 sekund?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 07.04.2009 o 22:34, Piotrek_K napisał:

Sam obrazek zajal mi z ... 10 sekund?

No dobra, mi zajął 17, ale ja dodatkowo poprawiłem czerń orła :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 07.04.2009 o 22:23, Piotrek_K napisał:

Prosze:

http://www.wrzuta.pl/obraz/k1touulMzu/

Klikasz prawym myszy na pliku -> Zapisz element docelowy jako.

Tylko zapisuj jako .png. Jak zapiszesz jako jpg to nie bedzie przezroczystego tla :)


Można wykorzystać jeszcze twe umiejętności graficzne ?? :P Tworze nowy lay i nie wiem jak co będzie wyglądało.

1. Z tego poniżej wymazać napis po niemiecku (tak by podobne tło było w miejscu napisu) i:
a) zostawić resztę bez zmian
b) wymazać ten napis z otoczką
2. Wyciąć ten napis Warhammer 40.000 z otoczką zrobić go przeźroczystym jako osobny obrazek

Czyli razem 3 pliki chciałbym otrzymać, o ile to nie większy problem. Z góry dziękuje.

20090407223639

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować