Zaloguj się, aby obserwować  
kris2005a

Problemy techniczne z gramsajtami [M]

14817 postów w tym temacie

Czy jest jakaś możliwość abym zrobił menu w którym byłby przycisk a po kliknięciu na niego otwierała by się lista moich nr gg, emaili lub ulubionych zespołów? Dobrze by było gdyby właśnie po kliknięciu na nazwę przenosiło na jakąś stronę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Robisz banner (zapisujesz jako animację w pliku .gif), wrzucasz go jak normalny obrazek, klikasz na niego, następnie na ikonę łańcucha w Pasku Narzędzi i podajesz adres to wybranej strony. Gdybyś chciał "zalinkować" sam wyraz, to po jego napisaniu musisz kliknąć na ikonkę złamanego ogniwa łańcucha.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Witam.Nie wiem czy tylko ja mam taki problem,mianowicie nie widzę wpisów na GS-ach!Czy to na swoim,czy na czyimś.W układaczu strony mam je usunięte,i nie mogę nic zrobić..Co jest grane?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 06.10.2009 o 16:27, Tyler_D napisał:

Jakaś nowinka na gramsajtach - teraz można otagować wpisy na blogu.


Szkoda tylko, że tak paskudnie te tagi są umiejscowione. Rozumiem, jakby je dali na dole wpisu, ale tuż po tytułem? Paskuda.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A ja siętak zastanawiam czy ktoś nie zhackował tej nowej opcji tagowania wpisów, bo gdy kliknę jeden z przypisanych tagów -konkretnie "might & magic"-to nie wyświetla mi się żaden wpis, do którego przypisałem ów tag-a jest ich kilka- za to pokazuje się taki komunikat:/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dzięki za info, chłopaki już sobie poradzili (obrazek usunąłem)
Jakby były jeszcze jakieś problemy - zgłaszajcie, a jeśli chodzi o umiejscowienie tagów, to jeszcze kwestia do obgadania

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dziwna sprawa. Na GSie otagowałem, na próbę, jeden wpis. Kiedy dodałem tag "recenzja" i kliknąłem, to oprócz wymienionej notki, wyskoczyło mi też kilka innych wpisów, które NA PEWNO NIE SĄ mojego autorstwa. Po kliknięciu w taką przykładową inną notkę odsyła mnie... Uwaga - do własnej notki o kompletnie innym tytule.
Inne tagi z tej notki działają normalnie. Hę?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Literówka poprawiona, dziękujemy za czujność.

Poprawiliśmy także problem, jaki w dniu wczorajszym miał Prosiaq. Również dziękujemy za zgłaszanie.

Pozdrowienia śle dział DT,
w szczególności dla Arande

Kamil

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jak zrobić, by w nagłówku nie było widać wszystkich danych, tj nicku, avatara, użytkownik gram.pl itp ?

Da się jakoś wywalić wyszukiwarkę, która jest obok ,,Moi znajomi" ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 08.10.2009 o 16:58, Baluk25 napisał:

Jak zrobić, by w nagłówku nie było widać wszystkich danych, tj nicku, avatara, użytkownik
gram.pl itp ?

Chyba tylko wstawiając pod nie tło o takich kolorach które zamaskują czcionkę.

Dnia 08.10.2009 o 16:58, Baluk25 napisał:

Da się jakoś wywalić wyszukiwarkę, która jest obok ,,Moi znajomi" ?

Póki co nie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować