Zaloguj się, aby obserwować  
kris2005a

Problemy techniczne z gramsajtami [M]

14817 postów w tym temacie

Mam prawię 18k wyświetleń gramsajta. I jestem 23 na gramie pod tym względem. Lecz koleś, który ma 700 odwiedzin odemnie mniej jest 21. Jak to jest możliwe?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 30.01.2010 o 15:09, Baluk25 napisał:

Mam prawię 18k wyświetleń gramsajta. I jestem 23 na gramie pod tym względem. Lecz koleś,
który ma 700 odwiedzin odemnie mniej jest 21. Jak to jest możliwe?


Bo tam liczy się pewien okres czasu, a nie od początku(i dobrze, bo nowi nie mieliby żadnych szans).
Najpopularniejsze strony
tydzień #2 (25.01 - 31.01)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Czołem!

Postanowiłem wrócić do prowadzenia mojego gramowego sajta, jednakże mam jedno małe pytanko. Wiem, że w regulaminie jest napisane iż nie wolno umieszczać reklam na żadnej z podstron serwisu gram.pl. Mimo to chciałem się upewnić jak się ma sprawa z reflinkami umieszczanymi na prywatnych sajtach. Można, czy nie bardzo?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mam taki fajny bug-niebug, który już mnie lekko drażni:

Gdy piszesz komentarz pod wpisem używając opcji "odpowiedz" zdarza się, że tekst pojawia się na samym dole zamiast pod komentem, na który odpowiadasz. Nie można zrobić normalnej struktury drzewkowej?

Postuluję również o podskrzynkę na PM-y automatycznie generowane przez system, a informujące o nowym wpisie na zaprzyjaźnionym blogu, nowym komentarzu na moim GSie, lub odpowiedzi na mój koment na innym. Może też przy okazji naprawicie bug, który powoduje pojawienie się powiadomienia nie tylko w momencie publikacji, ale też w momencie zapisania kopii roboczej.

BTW - naprawiliście już błąd z nieprzewijającym się tłem, o którym jakiś czas temu tu była mowa?
http://forum.gram.pl/forum_post.asp?tid=16845&tpage=700

Co z modernizacją modułu dodawania grafiki? Dodacie możliwość zakładania albumów (katalogów), aby móc wszystko segregować?

Ulepszacie nowy edytor? Bo ja obecnie korzystam ze starego, nowy nie ma opcji formatowania zdjęcia.

Jakie następne zmiany planujecie? Byłbym wdzięczny, gdybyście informowali o pracach użytkowników, a nie trzymali to w tajemnicy niczym akta CBA. My tu chcemy funkcjonalności, a nie romansu i niekończących się walentynek.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nie mamy niestety teamu, który zajmował by się tylko pracami nad rozwijaniem GSów i nie prowadzimy żadnych prac na bieżąco - w kolejce czeka dodanie do zasobnika ps3 gamecard

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 31.01.2010 o 09:15, ArkStorm napisał:

Mimo to chciałem się upewnić jak się ma sprawa z reflinkami umieszczanymi
na prywatnych sajtach. Można, czy nie bardzo?


Jeśli chodzi o reflinki do gier przeglądarkowych, na swoich GSach możecie zamieszczać :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 02.02.2010 o 12:19, Laid_back napisał:

w kolejce czeka dodanie do zasobnika ps3 gamecard


Dzięki za info. Z drugiej strony, czy nie uważasz, że PS3 Gamecard jest jedna z najmniej ważnych funkcji? Nie czas żałować róż, gdy płoną lasy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Napiszę o tym po raz kolejny, bo naprawdę robi się do odrobinę meczące.
Nie mogę na swoim GS zmienić tagów, ponieważ wyskakuje mi komunikat, że jest to niemożliwe proszę spróbować za kilka minut (tak od tygodnia)
Kolejna kwestia to to, że system nie nalicza mi wejść na grama i postów. Wejścia na gs nalicza ale nie zmienia miejsca w rankingu.
Jaka może być tego przyczyna i jak ew. to naprawić?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 02.02.2010 o 20:09, Vojtas napisał:

Dzięki za info. Z drugiej strony, czy nie uważasz, że PS3 Gamecard jest jedna z najmniej
ważnych funkcji? Nie czas żałować róż, gdy płoną lasy.


żadne lasy nie płoną, niedawno dodaliśmy sporo nowych funkcjonalności i wszystko działa bez większych zgrzytów - teraz na bieżąco walczymy z napotkanymi błędami

Oath--> jutro się przyjrzymy problemowi :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem co się stało, ale pisałem właśnie wpis już go chciałem kończyć i chciałem dać 2 zdjęcia, ale jak nacisnąłem ten znaczek żeby mi się to okno otworzyło gdzie mogę to wrzucić to mi zniknął cały wpis jakbym go publikował, ale go nigdzie nie było.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 02.02.2010 o 21:11, Laid_back napisał:

żadne lasy nie płoną,


Lasy nie płoną. Płonie cała puszcza...

Dnia 02.02.2010 o 21:11, Laid_back napisał:

niedawno dodaliśmy sporo nowych funkcjonalności i wszystko działa
bez większych zgrzytów - teraz na bieżąco walczymy z napotkanymi błędami


Też moglibyście informować, co zostało naprawione. Albo pytać, czy wszystkim już działa jak należy. Prawdę mówiąc, aż strach wymieniać grafikę w lay, bo nie wiadomo, czy coś się nie zrąbie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Wszystkim to nigdy nie będzie działać, bo co chwila ktoś instaluje jakiś podejrzany plugin w przeglądarce, ma popsute sterowniki albo wstawi coś dziwnego na GSa. Staramy się eliminować błędy, które w ogóle nie powinny się wydarzyć jak utrata grafik w layach

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 03.02.2010 o 16:56, Laid_back napisał:

Wszystkim to nigdy nie będzie działać, bo co chwila ktoś instaluje jakiś podejrzany plugin
w przeglądarce, ma popsute sterowniki albo wstawi coś dziwnego na GSa.


No dobrze, niech działa prawie wszystkim. 90-procentom userów, a nie tylko adminom.

Dnia 03.02.2010 o 16:56, Laid_back napisał:

Staramy się eliminować błędy, które w ogóle nie powinny się wydarzyć jak utrata grafik w layach


OK, to mówcie chociaż, co poprawiacie, by większa liczba osób mogła sprawdzić tę kwestię.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jeszcze dorzucę, że recenzji w sklep.gram.pl też licznik nie uwzględnia. Tak na wszelki wypadek mówię, gdyby miało być wszystko naprawione prócz tego, bo nikt nie zgłaszał :) Rozumiem, że po naprawie zaliczy mi niedoliczone jeszcze recki? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Witam!
Znalazłem świetne zdjęcie, które idealnie pasuje na mojego GS''a jako tło, które nie będzie się przewijać. Tylko mam taki problem, że próbowałem pomniejszyć ten obraz(według opisanych w temacie wymiarów - 1028x1024), ale i tak zawsze pisze"Za duży rozmiar pliku". Nie wiem co zrobić, żeby się zmieścił. Proszę jeżeli ktoś może niech pomniejszy go i zamieści w temacie, jako odpowiedź na mojego posta. Poniżej zamieszczam link do tegoż zdjęcia:
http://hddesktop.org/images/wallpapers/modernwarfare_2_1680x1050-721062.jpeg

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 03.02.2010 o 20:54, wojcio102 napisał:

Witam!
Znalazłem świetne zdjęcie, które idealnie pasuje na mojego GS''a jako tło, które nie
będzie się przewijać. Tylko mam taki problem, że próbowałem pomniejszyć ten obraz(według
opisanych w temacie wymiarów - 1028x1024), ale i tak zawsze pisze"Za duży rozmiar pliku".
Nie wiem co zrobić, żeby się zmieścił. Proszę jeżeli ktoś może niech pomniejszy go i
zamieści w temacie, jako odpowiedź na mojego posta. Poniżej zamieszczam link do tegoż
zdjęcia:
http://hddesktop.org/images/wallpapers/modernwarfare_2_1680x1050-721062.jpeg


EDIT: Już nieważne - znalazłem inne działające tło :)
EDIT 2: Sry, ale przez przypadek nacisnąłem odpowiedz, a nie Edytuj. Sry za drugi post

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Kiedy w końcu poprawicie błąd z dodawaniem wpisów bez tagów? Żaden wpis bez tagów nie jest u mnie publikowany. To już przestało być zabawne. Wysmarowałem już parę długaśnych tekstów i mi je wcięło.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 05.02.2010 o 10:58, Arachnos napisał:

Kiedy w końcu poprawicie błąd z dodawaniem wpisów bez tagów? Żaden wpis bez tagów nie
jest u mnie publikowany. To już przestało być zabawne. Wysmarowałem już parę długaśnych
tekstów i mi je wcięło.


Ale nikt z nas takiego błędu nie widzi i taki błąd nie występuje.Na Twoim GSie również bez żadnego problemu dodałem wpis bez tagów. Napisz czy jakiś błąd wyskoczył i kiedy dokładnie dodawałeś - wpisy nie giną i jeśli go zapisałeś, to będziemy mieli o tym informację.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

piszę wypowiedź, klikam w publikuj, w tle się przeładowuje mój gramsajt i tyle. Nowy wpis się nie pojawia. Nie zapisuję jako szkic tylko od razu publikuję, żadne błędy mi nie wyskakują.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować