Zaloguj się, aby obserwować  
kris2005a

Problemy techniczne z gramsajtami [M]

14817 postów w tym temacie

Przestałem się orientować w GS-ach kilka lat temu, więc mam pytanie. Czy mogę w jakiś sposób ukryć swój wpis, tak żeby był widoczny tylko dla mnie? Nie chciałbym, żeby przepadł, a skopiowanie jego treści i komentarzy do Notatnika to jednak nie jest najlepsze rozwiązanie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Gdy dodaje się teksty do hottera, to zawsze jako pierwszy wyświetla się najnowszy wpis. Da się jakoś to zmienić, by najpierw pojawiał się wybrany przeze mnie tekst?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mam drobne pytanko odnośnie tygodniowego limitu transferu na gramsajcie - czy to normalne, że obraz zabiera więcej miejsca na stronie, niż na dysku? Dla przykładu: obrazek na dysku waży 30kb, dodaję go do wpisu i już ma 0,14mb. Sprawdzałem z różnymi formatami, zawsze to samo - objętość zwielokrotniona.

Można coś z tym zrobić, czy jestem do tyłu z technologią i tak już jest? :D

Przepraszam, jeżeli gdzie indziej już było, ale nie znalazłem nigdzie odpowiedzi :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 18.01.2015 o 20:41, kerkas napisał:

Jak wkleić link z Yotube-a

Zrzuty ekranu poniżej


Dzięki za dopowiedź. Robiłem tak.

Już zrozumiałem, w czym jest problem. Gramsajty aktualnie przy dodawaniu filmów nie rozpoznają linku filmowego z YouTube znajdującego się w zakładce "udostępnij". Działają tylko linki wyświetlane w polu adresu przeglądarki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Wie może ktoś w jaki sposób odzyskać wpis? Ostatnią godzinę spędziłem na modelowaniu najnowszego wpisu, a z momentem kliknięcia na wdzięczny napis PUBLIKUJ - PUF - ani wpisu, ani śladu po nim. Tylko mi nie mówcie, że wszystko poszło w... jak krew w piach.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 02.02.2015 o 17:12, luzac napisał:

NIGDY NIE PISZ WPISÓW PRZY UŻYCIU PRZEGLĄDARKI

Bo znikną...


Czyli najlepiej zabezpieczać się kopią w oryginale, stworzoną w innym edytorze?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 02.02.2015 o 17:14, Tuchaczevsky napisał:

Czyli najlepiej zabezpieczać się kopią w oryginale, stworzoną w innym edytorze?


Albo ctrl+a, ctrl+c przed opublikowaniem. :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 02.02.2015 o 17:23, theZoSo napisał:

Albo ctrl+a, ctrl+c przed opublikowaniem. :/


Szkoda, że trzeba się uciekać do takich alpejskich kombinacji. Co jest powodem tego stanu rzeczy? Nie da się naprawić? (nie, nie mam z tym problemu, jedynie pytam)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

No szkoda, szkoda.
Co jest powodem? Starość. Coś gdzieś skrzypi, coś nie "styka" i przez to wyłażą takie mankamenty, a niestety informatycy na samą myśl o grzebaniu w takich starociach jak nasze gramsajty chowają się do szafy. Zresztą kombinowanie w kodzie, który pamięta jeszcze zamierzchłe czasy może wiązać się ze spowodowaniem kolejnych usterek i dlatego wszyscy wolą to zostawić w spokoju, póki jeszcze nie rozsypało się do reszty. Dlatego też projekt nowych gramsajtów powstaje w zupełnym oddzieleniu od obecnej platformy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Olej gram i przenieś się na bloggera czy innego wordpressa albo gieesa traktuj tylko jak reklamo-link przekierowujący na inne blogi. Po co się szarpać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 02.02.2015 o 18:00, Tyler_D napisał:

Olej gram i przenieś się na bloggera czy innego wordpressa albo gieesa traktuj tylko
jak reklamo-link przekierowujący na inne blogi. Po co się szarpać.


Jedynym mankamentem pozostaje niechęć do zakładania kolejnych kont, o których zapomnę po kilku miesiącach. Trudno. Będę sobie radził z tym co jest. Nie przywiązuję do tego jakiejś większej wagi ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować