Zaloguj się, aby obserwować  
kris2005a

Problemy techniczne z gramsajtami [M]

14817 postów w tym temacie

Sklep nie działa poprawnie. Jak dla mnie to strata możliwej kasy z dwóch-trzech dni. Premiera Dragon Age a nie można dostać się czasem na stronę zamówień.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dziś z samego rana kupiłem nowy numer CDA..........
Przychodze do domciu. Czytam zawartość pisma. A tu nagle jak po diable w CDP info mowa o "stroblon"....
Kolejny twór załogi gram.pl .
O to kawałek treści wyjaśniającej co to ten "stroblon"!!!!!!!!

"Czym jest stroblon? Z tego co udało nam się dowiedzieć, jest to unowocześniona wersja wizytówek".

Moje zdanie: Uważam, iż to dobry pomysł.........

Wasze opinie i wypowiedzi:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja też to mam. I jeśli widząc to zdjęcie obok tekstu można się spodziewać że będzie można zobaczyć gdzie kto mieszka. ( bo przecież jest obrazek jakiejś planety )

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Eeech... a ja właśnie chciałem założyć taki sam temat :) . I podobnie jak z Kolektywem, spóźniłem się.

No cóż :) . Stroblony bardzo mnie zainteresowały, NARESZCIE jakieś informacje. Choć info o GW PL było w newsach niemalże pół roku przed rzeczywistym tego wprowadzeniem ;> .

Mam nadzieję, że dostaniemy to na Nowy Rok. Bo żadnych aktualizacji nie otrzymaliśmy, chlip :( .

PS Moja interpretacja:

Stroblon = Stro+Blon = Stro + Blo + n.
Stro: jako "strona".
Blo: jako "blog".
N: by jakoś to brzmiało.
Wg. mnie chodzi o to, że StroBloN będzie czymś łączącym w sobie Stronę (czyli Wizytówkę, cyt. "spersonalizowaną stronę") Usera i jego Blog (cyt. "krótkie notatki"). WoW, blog na Gram.pl?!

Nieźle, to IMO to "i jeszcze coś" z Urodzin. Choć jak na razie z wielu obietnic CDP się jeszcze niestety nie wywiązało... ;(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Matko, ile trzeba wypic by wymyslic taka nazwe ;-)? Zartuje... Ale ja z inna kwestia. Niestety, nie mam dostepu do nowego CDA (i raczej nie bede mial), wiec czy bylby ktos tak chetny i zeskanowal/zrobil zdjecie tej informacji? Z checia bym sie przekonal jak to wyglada. Z gory dziekuje :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 28.12.2006 o 15:49, Woko11 napisał:

To dlaczego ja nic nie wiem?! To dlaczego nikt nic nie wie, że czat to nie czat?! :)



Oj tam.. Nie nauczyłeś się Wokoblonie, że czasem to się poprostu dzieje?:D Tak nagle. Bum. ;> Sama się wystraszyłam!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 28.12.2006 o 15:50, HumanGhost napisał:

No najwyższa pora! wreszcie cos na temat wizytówek. Myslałem, że już wszyscy o tym zapomnieli.
Czekam z niecierpliwością. :-)



Eeee.. Jakich wizytówek?;/

Mnie też coś ominęło?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 28.12.2006 o 15:51, Soleila napisał:

Eeee.. Jakich wizytówek?;/


Eeee.. no co jest? Czytam, ze "unowocześniona wersja wizytówek"... i co? Nie kapuje w końcu o so chozi??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować