Zaloguj się, aby obserwować  
kris2005a

Problemy techniczne z gramsajtami [M]

14817 postów w tym temacie

Dnia 19.02.2007 o 06:00, Pediator napisał:

na tym forum nie tolerujemy wulgaryzmu więc pochamuj swoje nerwy.


A czy ja używam wulgaryzmów? Pokażesz łaskawie? :> Ty raczej popracuj nad ortografią....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 19.02.2007 o 11:04, Goozys napisał:

Sęk w tym, że starsze wpisy można usuwać, więc raczej "wyrywanie kartek" jak to nazwałeś, jest
możliwe. A co za tym idzie sądziłem, że zmiana grafiki w poszczególnych wpisach będzie również
możliwa. Trudno...

Jest możliwe ale czy jest w tym sens, zmiana grafiki w poszczególnych wpisach też jest możliwa a że starsze grafiki zostają na serwerze to chyba nie twoje zmartwienie nie płacisz za to Jedyne co może cie ograniczać to te 5 mb na tydzień lecz chyba ci to wystarczy bo na szczęście więcej u ciebie tekstu niż obrazków Wiedz w dalszym ciągu nie rozumiem twojego problemu Rada na przyszłość wyluzuj troszkę wszyscy jesteśmy tu dla frajdy a twoje pretensje i brak obycie nie musi się na nikim odbijać Niech moc będzie z tobą ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

POMOCY !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! NIE WIEM JAK ZROBIĆ MOTYW NA GRAMSAJTY ŻEBY CAŁY EKRAN BYŁ TAKI SAM!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! POMOCY !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Zapraszam do głosowania, jeszcze tylko kilka dni.
Mam na razie 7 głosów. Przydałoby się 17. Na co czekacie ?

/SS/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Witam. Czy wpisy do blogu ulegają archiwizacji?? Tj. czy użytkownicy odwiedzajacy moje cztery ściany mogą przebierać w przedawnionych wypowiedziach autora blogu??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 19.02.2007 o 13:35, amellas napisał:

Witam. Czy wpisy do blogu ulegają archiwizacji?? Tj. czy użytkownicy odwiedzajacy moje cztery
ściany mogą przebierać w przedawnionych wypowiedziach autora blogu??


tak mogą jeśli ich (starszych wpisów) nie usuniesz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 18.02.2007 o 18:27, Wojman napisał:

Musisz co kilka minut sie pytac o to jak wyglada Twoj gramsajt? W ciagu dwoch godzin az 3 razy
zareklamowales swoj gramsajt. W przypietym poscie jest napisane, ze mozna zareklamowac swoj
sajt, byleby robic to z umierem.


chciałbym się wytułmaczyć z teko niecnego postępku...:P
otóż ostatnim razem zmieniałem mój gramsajt parę razy i dlatego się pytałem.
teraz juz jest dobrze i obiecuję nie reklamować się tak nagannie.
chciałem się tylko wytułmaczyć, żebyś nie myślał że ja się tylko reklamowałem... chciałem poznać opinję na temat tego co zrobiłem.
dziękuję.
pozdrawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dlaczego ludzie dodają mnie do znajomych nawet nie wchodząc na mój GS? Przecież jak bykiem pisze na początku strony o dodawaniu. Jakby przeczytał, może by skomentował, coś napisał. To chyba przez to że jestem w tym tygodniu w TOP 50 (!) i niektórzy tylko klikają na każdego dodaj , dodaj , dodaj. Czy Wy (co nie dajecie na siłę nowych kolejnych, setnych znajomych ) macie to samo ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 18.02.2007 o 20:38, Zauri napisał:

> A ja mam problem: napisane mam że ktoś chce mnie dodać do znajomych, ale nie ma tej osoby
na
> liście, więc nie mogę ani zaakceptować ani odrzucić. Wiecie co zrobić?


mam dokladnie ten sam problem:




ja też mam ten problem ale gdzieś słyszałem, iż stało się tak dlatego, że pewna osoba powysyłała zaproszenia... a puzniej została zbanowana i nie ma jej na forum. poczekaj... zniknie za parę tygodni :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja mam tak samo, ale narazie nie odrzucam zaproszeń (bynajmniej nie wszystkich) ponieważ może poznam te osoby na forum (a tak będę żałował, że ich odrzuciłem). wczoraj przeprowadziłem selekcję: odrzuciłem 3 osóby, a 5 zostawiłem, lecz dzisiaj wchodzę na sajta a tu znowu 2 nowe zaproszenia. Mam nadzieję, że w końcu to się skończy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Tak ma chyba każdy, ja nie odrzucam zaproszeń choć już chyba 60% ludzi których tam mam całkowicie nie znam :D
Mój kuzyn dodawał bez przerwy nieznajomych aż w końcu powiedziałem mu że to przesada i dał sobie spokój. Chyba codziennie jak wchodzę na mój GS pisze mi że mam 2 czy 4 nowe zaproszenie. Nie wiem czy nie pouswać ludzi których całkowicie nie znam. W końcu jak znajomi to znajomi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jako że mój gramsajt praktycznie wogóle nie jest odwiedzany pozwolę się zareklamować. Jest nowa notka wraz z filmikiem zrobionym przezemnie. Wchodzić i komentować :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nie skończy się. Ja dodałem wpis na moim gs na temat "obcych" i oczywiście...nie pomógł:P, wręcz miałem wrażenie zwiększenia się liczby zaproszeń na mój...ale już mam spokój:) zablokowałem możliwość dodawania mnie do znajomych:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 19.02.2007 o 16:14, In The End napisał:

zablokowałem możliwość dodawania mnie do znajomych:)


Możesz mi powiedzieć jak to zrobić, bo mam sajta od dłuższego czasu, ale to jakoś uszło mej uwadze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 19.02.2007 o 16:21, spam to ja napisał:

> zablokowałem możliwość dodawania mnie do znajomych:)

Możesz mi powiedzieć jak to zrobić, bo mam sajta od dłuższego czasu, ale to jakoś uszło mej
uwadze.

Wygląd i Układ->Ustawienia i tam masz na dole ta opcję. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować