Zaloguj się, aby obserwować  
kris2005a

Problemy techniczne z gramsajtami [M]

14817 postów w tym temacie

Dnia 23.02.2007 o 09:55, Lisun napisał:

Panie wojmanie niech pan tewż tam wjdzie,bo mam 2 propozycje degradacji.

Sorka za 2 post pod rzad i za offtop, ale powiedz mi co to ma byc za konfidencja? To moderator sam zdecyduje komu sie nalezy degrad a komu nie, a po drugie nawet nie napisales powodu z jakich mialby nastapic degrad? To jakis niesmaczy zart? Nie Tobie osadzac...

I zeby az takiego offtopa nie bylo, dodam, ze dodalem tekst "reklemujacy" hmm tworczosc Anthony''ego de Mello ;] I mialbym pytanie, bo nie chce juz pisac o tym w innym temacie, kiedy jest kolejny plebiscyt na najlepszeego GSa? ;) Zwykle jak byl to sie spoznilem...

PS. Samemu chyba nie da sie wrzucic muzyki, mozna to np. zrobic przez stronke -> dodatki.net
PPS. A u mnie nie ma zadnych komentarzy i sie jakos nie przejmuje ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 23.02.2007 o 14:19, Darth PeTeR napisał:

Czy wiecie jak moge ustawic ten obrazek na tlo mojej strony bo jak w ustawieniach dodaje wysrodkuj
obraek to wychodzi maly na górzez obrazek help!!!

Jeśli jest w takich rozmiarach to wątpię żeby wyszło z tego tło.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach


a skad moge znalesz wieksze?
>WEJTA NA MEGO GRAMSAJTA GUNS AND ROSES CIEKAWOSTKI STAR WARS PLIZ!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!DONT CRY!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 23.02.2007 o 14:19, Darth PeTeR napisał:

Czy wiecie jak moge ustawic ten obrazek na tlo mojej strony bo jak w ustawieniach dodaje wysrodkuj
obraek to wychodzi maly na górzez obrazek help!!!


I taki będzie chyba, że dasz w większej rozdzielczości, bo ten jest straszliwie mały, a na tle się nie rozciągnie chyba, że dasz pełno małych obok siebie, ale wydaje się mi, że tak będzie brzydko i to jadno skomplikowane zdanie - spójrz u mnie jak ci się podoba, bo zastanawiam się że chyba zmienię tło w nagłówku zamiast transformersów coś może z 300.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 23.02.2007 o 14:25, Darth PeTeR napisał:

a skad moge znalesz wieksze?

Trzymaj, ale na drugi raz wpisz w google grafika i znajdziesz.

Ps. Zapraszam na mojego sajta.

20070223143050

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 23.02.2007 o 14:28, Darth PeTeR napisał:

widac ze lubisz Age of Empaires 1

Kiedyś byłem zaciekłym fanem tej gry, ale teraz pozostał mi po niej tylko avatar :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

UWAGA!
Właśnie skończyłem zmianę mojego gramsajta! Wszystkie grafiki zrobiłem sam. Wszystko dokładnie wymierzone, ustawione i skomponowane. Grafika robiona na styl zamarzniętej skały. Nowy teledysk, ankieta... Wejdźcie zobaczyć i oceńcie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 23.02.2007 o 16:07, spam to ja napisał:

Klikasz edytuj wpis, a następnie publikuj.

Widocznie, u mnie ten szkip w ogóle zapisany nie został

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mam pytanie związane z tłem głównej części strony. Czy da się zrobić tak, aby ustawić przezroczystość? Jeśli nie, to czy można, i jak stworzyć przezroczysty obrazek w Gimp''ie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować