Zaloguj się, aby obserwować  
kris2005a

Problemy techniczne z gramsajtami [M]

14817 postów w tym temacie

Ostatnio na moim GS zamieściłem parę fajnych tapetek z Visty więc zapraszam do pobierania.


<================CLICK

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 01.03.2007 o 19:16, wadik12 napisał:

http://ja.gram.pl/Mariusz57 jeden z najlepszy gramsajtów bardzo go polecam!!!

Dzięki i zapraszam na swój gramsajt
-->Reklama<--
Sedecznie zapraszam na gramsajta http://ja.gram.pl/Mariusz57 znajdziecie tam między innymi światową premierę teledysku "Give it to me" oraz tą piosenkę grającą w tle (naprawde warto posłuchać) jest też galeria z ładna kobitką i mnóstwo teledysków oraz występów na żywo, sami zobaczcie
-->Reklama<--

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja rowniez ponarzekalem na swoim stroblonie. Jesli ktos lubuje w cudzych nieszczesciach to zapraszam do lektury


<-------------------------------

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 02.03.2007 o 16:37, Zauri napisał:

Ja rowniez ponarzekalem na swoim stroblonie. Jesli ktos lubuje w cudzych nieszczesciach to
zapraszam do lektury


<-------------------------------

Nie spamuj

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Proponowalbym zmiane podpisu - zmniejszenie jego szerokosci. Tak dlugi i bez spacji sprawia, ze forum strasznie traci na wygladzie. Wiedz, ze nie kazdy musi korzystac z takiej rozdzielczosci jak Twoja. Chcesz by cie znienawidzili?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 02.03.2007 o 16:38, Mariusz57 napisał:

Nie spamuj


nie zrobilem tego specjalnie, neta mi przymulilo i nie wyswietlalo nowej strony przez te wlasnie 2 minuty. Przepraszam, naprawde to nie moja wina

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

TO JA JESZCZE RAZ PROSZĘ O ODPOWIEDZI NA PYTANIA DO TEMATU ANKIETA POKOLENIA XXI WIEKU

JEŚLI NIE CHCE SIĘ WAM SZUKAĆ TO WEJDŹCIE NA MÓJ GRAMSAJT BARDZO ZAPRASZAM

A JEŚLI TAK TO WYSTARCZY, ŻE WPISZECIE NA GŁÓWNEJ STRONIE FORUM W SZUKAJ ANKIETA

I JUŻ CHYBA SAMI SIĘ DOMYŚLICIE CO DALEJ


PS. PYTANIA SĄ NAPRAWDĘ PROSTE I CIEKAWE PROSZĘ O KOMENTARZE

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 02.03.2007 o 16:43, Zauri napisał:

> Nie spamuj

nie zrobilem tego specjalnie, neta mi przymulilo i nie wyswietlalo nowej strony przez te wlasnie
2 minuty. Przepraszam, naprawde to nie moja wina

Ja też tak miałem na innym forum wiec Cie rozumiem i szacun.
Ps. Zapraszam na mój gramsajt jest co oglądać, w końcu już mój gramsajt odwiedzono ponad 800 razy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 02.03.2007 o 16:40, Piotrek K. napisał:

Proponowalbym zmiane podpisu - zmniejszenie jego szerokosci. Tak dlugi i bez spacji sprawia,
ze forum strasznie traci na wygladzie. Wiedz, ze nie kazdy musi korzystac z takiej rozdzielczosci
jak Twoja. Chcesz by cie znienawidzili?

Nie ma sprawy lecz przecież mój podpis nie poszerza wyglądu forum, a poza tym są też tacy, którzy mają znacznie dłuższe podpisy niż ja. Jak już się kogoś za coś czepiasz to czepiaj się też innych. Jednak na Twoją prośbę zmienie go. Pozdro ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Żeby ktoś dodawał mnie do znajomych 3 raz to już przesada. !! Zdenerwowałem się i to jak ! ! Dobrze że nie byliście koło mnie i nie słyszeliście co mówiłem . xD

Czy kasei też dodaje Was do znajomych tak często ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 02.03.2007 o 16:50, Marcinos07 napisał:

Nie ma sprawy lecz przecież mój podpis nie poszerza wyglądu forum

Spojrz wiec na screeny i przyjrzyj sie tej czesci gdzie jest ksywka. Widac roznice, prawda? A jak jeszcze dojdzie dluzszy nick to juz w ogole. I o tym wlasnie mowilem :).

Dnia 02.03.2007 o 16:50, Marcinos07 napisał:

a poza tym są też tacy, którzy mają znacznie dłuższe podpisy niż ja

To, ze ktos lubi sobie np. poszpanowac posiadanym sprzetem w podpisie (co jest chyba najgorsza rzecza jaka moze byc i przejaw... hmm... moze nie bede konczyl?) to juz nie moja wina. Takie cos jednak nie wplywa wyraznie na wyglad forum. Pozwala jedynie inaczej patrzyc na wypowiedzi takich osob...

Dnia 02.03.2007 o 16:50, Marcinos07 napisał:

Jak już się kogoś za coś czepiasz to czepiaj się też innych.

Jak juz sie za cos czepiam to staram sie byc konsekwentny ;-). Zapewniam Cie, ze nie jestes pierwszym, ktorego prosze o podzielenie podpisu z powodu zaprezentowanego na screenie.

Dnia 02.03.2007 o 16:50, Marcinos07 napisał:

Jednak na Twoją prośbę zmienie go. Pozdro ;)

Dzieki serdeczne :)

20070302170420

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mam pytanie dotyczące częściowo właśnie gramsajtów. Czy jest możliwość żeby moderatorzy ukarali kogoś kto uporczywie wysyła niechciane zaproszenia do znajomych?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 02.03.2007 o 17:05, Piotrek K. napisał:

> Nie ma sprawy lecz przecież mój podpis nie poszerza wyglądu forum
Spojrz wiec na screeny i przyjrzyj sie tej czesci gdzie jest ksywka. Widac roznice, prawda?
A jak jeszcze dojdzie dluzszy nick to juz w ogole. I o tym wlasnie mowilem :).

> a poza tym są też tacy, którzy mają znacznie dłuższe podpisy niż ja
To, ze ktos lubi sobie np. poszpanowac posiadanym sprzetem w podpisie (co jest chyba najgorsza
rzecza jaka moze byc i przejaw... hmm... moze nie bede konczyl?) to juz nie moja wina. Takie
cos jednak nie wplywa wyraznie na wyglad forum. Pozwala jedynie inaczej patrzyc na wypowiedzi
takich osob...

> Jak już się kogoś za coś czepiasz to czepiaj się też innych.
Jak juz sie za cos czepiam to staram sie byc konsekwentny ;-). Zapewniam Cie, ze nie jestes
pierwszym, ktorego prosze o podzielenie podpisu z powodu zaprezentowanego na screenie.

> Jednak na Twoją prośbę zmienie go. Pozdro ;)
Dzieki serdeczne :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Hmmm. Ale to nie jest mój podpis, tylko jakiegoś innego forumowicza. Z tego co na obrazku zauważyłem. No chyba że znowu coś pomieszałem ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 02.03.2007 o 13:56, Bartek 93 napisał:

ale ja tam opisuje SERIO pochodzenie szlacheckie i PRAWDZIWY herb rodu Górskich


A ja nie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 02.03.2007 o 17:19, legenda27 napisał:

> ale ja tam opisuje SERIO pochodzenie szlacheckie i PRAWDZIWY herb rodu Górskich

A ja nie?

nie wiem ale na to nie wyglądało

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 02.03.2007 o 17:28, PJ MW napisał:

Na Mozilli nie widać tła na sajtach a w Internet Explorerze widać!! Trzeba coś z tym zrobić!


Widać, po prostu Gecko w innej kolejności ładuję obrazki niż w silnik IE. Dlatego w Mozilli pojawiają się one później...

A tak przy okazji zapraszam do oglądania, czytania i komentowania mojego GramSajta. W ostatnim czasie wiele się na nim zmieniło:
http://ja.gram.pl/pnhr

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować