Zaloguj się, aby obserwować  
kris2005a

Problemy techniczne z gramsajtami [M]

14817 postów w tym temacie

Zapraszam do mnie. na moim sajcie znajdziecie trochę kawałów, kilka filmików, a także będziecie mogli obejrzeć kilka zdjęć z pięknymi kobietami. Zapraszam jeszcze raz, a teraz wchodźcie i........ komentujcie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Na moim GSie duże podsumowanie i recenzja i opis serialu "Uwaga, faceci!" czyli "Men in trees". Zapraszam, może też zaczniecie oglądać ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Witam wszystkich właśnie założyłem gramsajta, jak wam się podoba:) niestety jeszcze dużo pracy przede mną ;/
Chciałbym podkreślić, że jest on przystosowany do rozdzielczości 1280x1024 :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Czemu pod moim avatarem nie ma tej magicznej kulki:D zauważyłem, że dzięki niej wchodzi się na gramsajta wybranego użytkownika. Możecie coś z tym zrobić?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Musisz założyć własny gramsajt, strobolon. Jak widzisz więkoszość osób go ma, trochę taki off top, ale to w końcu temat o naszych "stronkach" jest.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Zapraszam na mojego GS''a!Bede zamieszczal tam muzyke(sa juz 3 utwory),oraz co piatek(jesli dam rade) strefe smieszna.Kawaly,dowcipy itd,itp,zeby noc nie byla smutna ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 06.03.2007 o 22:05, Word up napisał:

Czemu pod moim avatarem nie ma tej magicznej kulki


Nie wiem. Jesli masz zalozonego gramsajta to chyba te kulke powinienes miec? Zreszta ja nie wiem na jakiej zasadzie dzialaja Gramsajty i czemu ktos ma kulke, a ktos inny nie. Najlepiej takie pytania zadawac poprzez formularz, ktory znajdziesz na stronie glownej gramsajtow.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Moze mnie ktos pokiewrowac krok po kroku jak mam wykasowac szkic bo kolo mego postu pisze szkic a nie wiem co dalej z tym zrobic zeby zniknol mimo ze klikam zapisz zmiany wiec prosze ze by ktos krok po kroku mi napisal.....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Chcecie posłuchać całą płytę "Loose" oczywiście mp3? Może obejrzeć kilka niezłych teledysków albo jeszcze lepszych występów na żywo? Podyskutować o głośnikach? Posłuchać w formacie .mp3 piosenek "Give it to me", "Tell me", lub jednej z najlepszych piosenek starego już ale jarego zespołu Nirvana? Oglądać galerie z jedna z najładniejszych kobiet na świecie? To i jeszcze więcej znajdziecie na moim gramsajcie! Jest już wielu zwolenników, dołącz do nich!
Jeszcze tylko 6 wejść i będzie okrągły 100!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować