Zaloguj się, aby obserwować  
kris2005a

Problemy techniczne z gramsajtami [M]

14817 postów w tym temacie

Mam takie pytanie: Właśnie dodałem pierwsza część kącika Overclockera jako tekst sformatowany już częściowo w Wordzie. I powychodziło mi to takie namieszane. Czy ktoś wie może, jak się zmienia wielkość liter we wpisie?


Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ostatnio dodane wpisy, zainteresowanych zapraszam:
Terrorystan - czyli me wypociny nt. paniki związanej z terroryzmem
"Drogi NIErowerowe" czyli żale rowerzysty :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mam problem.Dlaczego nie mam jak inni moich blogów razem tylko mam jakby 2 strony.Pokaż:stare wpisy i nowe wpist. ja chcę mieć 1 dłudą stronę!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 09.03.2007 o 12:42, dominik000 napisał:

Mam problem.Dlaczego nie mam jak inni moich blogów razem tylko mam jakby 2 strony.Pokaż:stare
wpisy i nowe wpist. ja chcę mieć 1 dłudą stronę!

W ustawieniach możesz sobie ustawić, żeby był wyświetlane 10 wpisów na str. głównej. Jak masz więcej niż 10 to i tak będziesz miał starsze wpisy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 09.03.2007 o 13:21, gitarka napisał:

> Mam problem.Dlaczego nie mam jak inni moich blogów razem tylko mam jakby 2 strony.Pokaż:stare

> wpisy i nowe wpist. ja chcę mieć 1 dłudą stronę!
W ustawieniach możesz sobie ustawić, żeby był wyświetlane 10 wpisów na str. głównej. Jak masz
więcej niż 10 to i tak będziesz miał starsze wpisy.

mam 5 tylko

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Zapraszam ! U mnie pojawiła się nowa notka - tak wyczekiwana :)
Mozę rewolucji u niej nie ma. ale zapraszam do czytania :)
Mój własny text :) Nie tak jak inni bezmyślne kopiowanie i wklejanie, nie tylko tekstów ale także filmików z YT :)

Jeszcze raz zapraszam :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mam parę newsów ze SW, m.in. wszystkie pojedynki na miecze swietlne z nowych warsow i walke obi wana z vaderem ze starych, a poza tym ciekawostke o maulu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Zapraszam na mojego gramsajta. Właśnie zamieściłem jeden z teledysków Akona. Polecam przesłuchanie i obejrzenie (jedna z moich ulubionych piosenek). Zapraszam i życzę miłego komentowania.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Umieściłem na gramsajcie relację ze spodkania oko w oko z Anią Cieślak, bohaterką serialu "Na dobre i na złe" oraz filmu "Dlaczego nie" umieściłem też zdjęcia zrobione przeze mnie, serdecznie zapraszam
Są też zdjecia mnie i moich kumpli razem z nią (cenzura)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Właśnie zamieściłem jeden z moich ulubionych utworów:) możecie go ocenić;/? Przy okazji prosił bym o sugestie w sprawie wystroju mojego gramsajta...podoba wam się?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mam pytanie. Czy jeżeli zareklamuje na moim gramsajcie pewne forum to złamie zasady ? Bardzo chciałem pomóc im się rozrosnąć i dlatego chce coś dla nich zrobić.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować