Zaloguj się, aby obserwować  
kris2005a

Problemy techniczne z gramsajtami [M]

14817 postów w tym temacie

Dnia 09.03.2007 o 16:21, PAPISHON napisał:

Mam pytanie. Czy jeżeli zareklamuje na moim gramsajcie pewne forum to złamie zasady ? Bardzo
chciałem pomóc im się rozrosnąć i dlatego chce coś dla nich zrobić.

Z tego co wiem - możesz.
Korzystając z okazji ponownie zapraszam na mój GS - dużo do czytania i oglądania :D
http://ja.gram.pl/pnhr

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Serdecznie zapraszam do mnie!!! Co prawda nic nowego od wczoraj, ale ostatnio trochę materiałów wprawdzie dodałem, a nie ma zbyt wiele komentarzy...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

nOWA mUZYKA nA gRAMSAJCIE pODZIELONA jEST nA pLAYLISTY w zALEŻNOŚCI oD rODZAJU <--- POLECAM I ZAPRASZAM DO GŁOSOWANIA NA NAJLEPSZY GRAMSAJT NA FORUM---> mOŻE tO tY bĘDZIESZ tYM jEDYNYM +D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Zapraszam na mojego gramsajta. Założyłem go już jakiś czas temu, ale dopiero nie dawno zacząłem cokolwiek na nim pisać. Co jakiś czas będę zamieszczał na nim klipy różnych zespołów, nagrania z koncertów itp. Postaram się także pisać o swoich przemyśleniach dotyczących rzeczy wszelakich. Serdecznie zapraszam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 09.03.2007 o 18:06, przemaspol napisał:

Looknijcie na mojego Gramsajta. Nowa szata new temat. Oceńcie i komentujcie.

Sądzę, że to była zmiana na lepsze;] Gramsajt nie jest zły ale ja bym zmienił kolor tła pod strona [ może ustaw ten sam co na głównym tle;p?] a przy okazji aby tło się nie powtarzało bo nie zbyt ładnie wygląda...ustaw je na pod stroną-> wyśrodkowane/ Strasznie pusto u ciebie, zmień to!:)
...a jak prezentuje się mój gs?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 09.03.2007 o 18:19, Word up napisał:

a przy okazji aby tło się nie powtarzało
bo nie zbyt ładnie wygląda...ustaw je na pod stroną-> wyśrodkowane/ Strasznie pusto u ciebie,
zmień to!:)

Co do twojej rady, skorzystam. A co do pustki- dopiero co wpadłem na ten pomysł. Więc jest to first nota.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Witam.
chciałbym zapyta się o pare żeczy dotyczacych mojego GS-a. Otuż: chciałbym zmieni na nim to i owo, niestety żadne tło mi nie pasuje. z tego względu, potrzebuje informacji jak mozna zrobic tło przy głównej części strony aby było przejzroczyste, Tzn. Zeby widac przez nie było co jest pod spodem (tak jak u Pana Word up). dzięki temu będę mugł dac tło pod stroną którę jest jasne. a czciąke będzie widac.Prosze o informacje na ten temat.
Dziękuję.


P.S
Word up- fajnie, że jesteś :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 09.03.2007 o 18:56, Word up napisał:

Jeśli chcesz posiadać przezroczyste tło musisz mieć Photoshopa lub inny program;p niezły jest
trial PhotoFiltre /


no i jak je stworzyc? mam program.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

U mnie na GramSajcie wywiad z Vilmarem - exclusive dla Weekendowych Rozmów - oczywiście wyjawiamy w nim masę sekretów ;)

Zapraszam - jest co poczytać i co pooglądać :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

przemaspol
"Fajny" Gramsajt... a może powinienem powiedzieć blog myśląc o tych takich nieporządnych blogach, a "różowych"? Brałem niegdyś udział w dosyć rozbudowanych akcjach mających na celu poprawę życia właśnie blogów niektórych ludzi. Jedna ze stalowych zasad to była - "nie proś o komentarze" - Ty prosisz o nie w niezwykle pasujący do młodszych sposób - "komenty please" - spadłem z krzesła. Czy zwracasz się może do nas, gramowiczów, jako do idiotów, którzy nie wiedzą, że jest taka możliwość? Jak ktoś ma ochotę to komentuje, a jak nie to nie.

Mariusz57
Dajesz radę, byłem pozytywnie... super pozytywnie zaskoczony po wejściu ale błagam, wyłącz tę muzyczkę. Jest naprawdę uciążliwa a np. ja sposobu na wyłączenie jej nie znalazłem.
Nie wnikam w jej treść, ale wiele osób jednocześnie słucha swojej playlisty na komputerze, niektórzy bez playlisty nie włączają komputera [he he], a takie coś denerwuje równie mocno, co flashowe reklamy gdy nagle ktoś zarzyna napier***, że "kup se jedno to drugie se dostaniesz gratis joł ziom mada faka wejdź na naszą stronę" :P. Tzn. nie jest to na tym poziomie, ale jest równie denerwująca przymusowa muzyczka ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować