Zaloguj się, aby obserwować  
kris2005a

Problemy techniczne z gramsajtami [M]

14817 postów w tym temacie

Stiffyone podoba mi się twój blog. Fajny układ strony. I temat Titan Quest i 300. :D

Przy okazji zapraszam na mój. Wróciła mi chęć do prowadzenia mi go :]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Yee jestem dopiero od kilku dni na forum a tu już mój gramsajt w top 50:D i to na wysokim miejscu...jesteście ciekawi co tam ciekawego się znajduję;p?
:)...dzięki, że wchodzicie;p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dałem 2 trailery z Diablo 3. Jeden jest nawet niezły tylko że słaba jakość niestety. Ale mimo to
obejrzyjcie i skomentujcie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 09.03.2007 o 19:03, Mariusz57 napisał:

Zapraszam do głosowanie na mnie jako najlepszy gramsajt, zobaczcie a sami się przekonacie że to dobry wybór


To ja także na własny, a tak to zgadzam sie z Choinix czas zmienić na odtwarzanie dopiero przy play trochę denerwuje przy częstszym wchodzeniu ( bynajmniej za długo trwa ) - zapraszam natomiast Ciebie do przesłuchania playlisty już jest świetna

A Chudemu17 dziękuję za komplement, ale cały czas będę go nadal udoskonalał ---> przecież musi być idealny
Także czekam na postępy na twoim +D

A teraz o sobie ---> zapraszam ( bo warto nowe Lady u mnie )
ave! =D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

*********UWAGA********
Zchciałbym Państwa zaprosic na mojego gramsajta, gdyrz zmieniłem wygląd, dodałem fotki, jest Gramstory, i prosze o ocenę.

*******DZIĘKUJĘ ZA UWAGĘ*******

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

cedricek
Ja p***, zawału prawie nie dostałem.
Znowu muzyczka ;p
Twój GS jest bardzo fajny, ciekawy, wręcz powiedział bym nawet, że wymiatający, bo tematyka jest genialna - fantasy, czyli to co uwielbiam. Jednak ta muzyka co leci w ogóle nie pasuje, nie poczułeś tego? :> Taka za wesoła. Powinno coś z cięższego brzmienia lecieć, bądź jakiś Sountrack via LOTR ;p

[m - 007]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A to taki topic w którym pokazuje sie swoje gramsajty? ;p Fajjnnniieeee xD

Nie no zbijam się. Szczerze to powiem,ze sam zrobiłem gramsjata, ale nie włożyłem w jego wyglądu dużo pracy. Traktuje go raczej jako miejsce, gdzie moge napisać o tym co mnie nurtuje, bez cenzury. :) Dzięki CDP że daliście nam cuś tak fajnego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 09.03.2007 o 23:04, Choinix napisał:

cedricek
Ja pierdziele, zawału prawie nie dostałem.
Znowu muzyczka ;p
Twój GS jest bardzo fajny, ciekawy, wręcz powiedział bym nawet, że wymiatający, bo tematyka
jest genialna - fantasy, czyli to co uwielbiam. Jednak ta muzyka co leci w ogóle nie pasuje,
nie poczułeś tego? :> Taka za wesoła. Powinno coś z cięższego brzmienia lecieć, bądź jakiś
Sountrack via LOTR ;p


to wkarz mi prosze stronę gdzie są takie muzyczki... chetnie skorzystam :P
ale się ciesze, że się podoba :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 09.03.2007 o 23:20, cedricek napisał:

to wkarz mi prosze stronę gdzie są takie muzyczki... chetnie skorzystam :P
ale się ciesze, że się podoba :D

"wskaż" :>

No wskazać nie wskażę, bo nie wiem co tam za darmo udostępnili, poszukaj :P Może coś będzie :>
Zresztą muzyka lecąca w tle to bardzo kiepski pomysł. I wkurzający, bo ni to ściszyć ni nic.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 09.03.2007 o 23:23, Choinix napisał:

> to wkarz mi prosze stronę gdzie są takie muzyczki... chetnie skorzystam :P
> ale się ciesze, że się podoba :D
"wskaż" :>

No wskazać nie wskażę, bo nie wiem co tam za darmo udostępnili, poszukaj :P Może coś będzie
:>
Zresztą muzyka lecąca w tle to bardzo kiepski pomysł. I wkurzający, bo ni to ściszyć ni nic.


a czy ona w tle leci??? mozesz nawet wyłaczyc! a jak ci sie mapa podoba? (moja produkcja)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 09.03.2007 o 23:23, Choinix napisał:

Zresztą muzyka lecąca w tle to bardzo kiepski pomysł. I wkurzający, bo ni to ściszyć ni nic.

Skoro gra w tle, to nie jest głośna. To taka ciche nucone coś pod nosem, co gra w tle. A jeśli za gre w tle uznajemy "łubudubu" które nie ma playera to tak jest... ;)
ZAPRASZAM DO MNIE!!!! przy okazji ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 09.03.2007 o 23:27, patrYX93 napisał:

Skoro gra w tle, to nie jest głośna. To taka ciche nucone coś pod nosem, co gra w tle. A jeśli
za gre w tle uznajemy "łubudubu" które nie ma playera to tak jest... ;)


Ale może być denerwująca ;p

cedricek

Dnia 09.03.2007 o 23:27, patrYX93 napisał:

a czy ona w tle leci??? mozesz nawet wyłaczyc! a jak ci sie mapa podoba? (moja produkcja)


Jednak po wejściu na GS''a zaczyna lecieć bez mojego włączania, o to mi chodziło z zawałem :P.
---
A mapa - to jest właśnie jedna z rzeczy, które wywarły na mnie ogromne wrażenie podczas przeglądania Twojego gramsajta. Rewelka, gratuluję wykonania :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

*************************************** CZYTAJ

Zapraszam na mojego gramsajta. Dosłownie przed chwilą zamieściłem utwór "Welcome to Varant" prosto z rozgrzanych piasków Varantu :P. Miłego słuchanie.

*************************************** CZYTAJ

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować