Zaloguj się, aby obserwować  
kris2005a

Problemy techniczne z gramsajtami [M]

14817 postów w tym temacie

Dnia 11.03.2007 o 20:50, HiroshiTakubo napisał:

Mam pytanie dotyczące tła na GS. Jak zrobić aby tekst na tle się przesuwał, a tło pozostało
nieruchome??

W tło pod stroną ustaw "wyśrodkuj obrazek".

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Aha, no tak...w sumie to troche oczywsite...dzięki chłopaki! Szkoda tylko że koncepcja mojego GS na to nie pozwala ale cóż nie zamierzam nic zmieniać. Przy okazji jak ktos chce to może wpaść. Pzdr!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

O napisałem posta ale go nie wyswietlilo wiec jeszcze raz napiszę: mianowicie nie wiem czy też tak macie ale ja strasznei czesto dostaję zaproszenia od nieznanych mi obywateli o robotników... To może wkurzyć po jakimś czasie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dobra jestem tu już od ponad 30 dni i dopiero dzisiaj zacząłem robić mojego Gramsajta pewnie jest cienki strasznie ale chciałbym aby ktoś na niego wszedł. i potem coś skomentował z góry dzięki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

poszukuje osoby która na swoim gs''ie miała konkurs na taniec z gier dzisiaj nagrałem taniec z Gothic''a jedynki i później umieszczę go na moim gs''ie.


p.s. informacja dla innych pełna wersja sacreda to teraz już tylko kwestia uploadingu na youtube więc bądźcie cierpliwi .
Filmik Sacred był robiony gdy miałem niski lvl bardzo niski więc nie oczekujcie tu jakiś wodotrysków

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Chcial bym sie zapytac i zarazem zlozyc propozycje czy na gramsajtach nie dalo by sie umiescic kacika gdzie mozna by bylo umieszczac filmiki i/lub muzyke ? Narazie mozna umieszczac tylko na blogu ale to po jakims czasie zniknie gdzies w archiwom.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A ja mam pytanie czy jest możliwość dodania do gramsajta tabelki "Obecnie czytam". Napewno są jakieś osoby, które czytają książki i fajnie by było zamieszczać to w tabelce. To też by ułatwiało szukanie ludzi o podobnych zainteresowaniach.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A ja mam pytanie jak się robi eóżne rzeczy na gramsajcie filmiki wiem jak ale muzykę i gry bo jeden gramowicz ma na swoim gramsajcie muże i gerki tylko nie wiem jak to zrobił ?????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 12.03.2007 o 14:22, dambialko napisał:

A ja mam pytanie jak się robi eóżne rzeczy na gramsajcie filmiki wiem jak ale muzykę i gry
bo jeden gramowicz ma na swoim gramsajcie muże i gerki tylko nie wiem jak to zrobił ?????


Znalazł na jakimś serwisie odpowiedni kod i go wkleił.
Co do muzyki to tu: www.imeem.com możesz założyć sobie konto i wgrać własną muzykę do umieszczenia na gramsajcie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

/.../

Przecież masz możliwość dodania do "ulubione" ulubionych książek. A po kliknięciu na jakiś tytuł wyświetla się wyszukiwanie osób które także czytają/lubią daną książkę. A co do wprowadzenia oddzielnego modułu, już słychać by było, że ktoś chce mieć moduł z filmami/muzyką/programami TV. Więc to nie miało by sensu. Ale zawsze możesz spróbować i wypełnić formularz na głównej stronie gramsajtów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Serdecznie zapraszam na mojego gramsajta, gdzie trwa w najlepsze akcja Złoooooooo! Więcej szczegółów na strobolonie. Oprócz tego, znajdziecie u mnie informacje o moim awatarze (Freddym) oraz muzykę oraz wygląd z horrorami i złem związany. POzdro, true Freddy!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować