Zaloguj się, aby obserwować  
kris2005a

Problemy techniczne z gramsajtami [M]

14817 postów w tym temacie

heh... lepsze laski to ja mam jak ja wyjde na dwór, cieplo sie zrobilo to też zaobserwowalem wieksze stezenie tychze obiektow ^^
swoja droga, Ty sie reklamujesz na kazdej stronie? :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

cuż. na moim GS-e jest malutki artykulik o Liv Tyler oraza (Uwaga!) cała Playlista do słuchania.

i teraz zapowie:
jutro ukaże się kolejna (juz 5!) częś opowiadań z Gram.pl pod szumnym tytułem ,,Gramstory"
jeśli nie przeczytaliście pozostałych części, a was to ciekawi zapraszam was na ,,starsze wpisy"
cała przyjemności z odwiedzających po moje stronie.

mam tesz powud do świętowania. od paru dni mojego GS-a można znaleści prze górze ,,Top 50" najleprzych GS-ów.
Dziękuję Wam bo to dzieki waszemu wysiłkowi polegającemu głównie na wchodzeniu i czytaniu, oglądaniu moich wypocin :D
zachęcam tesz do oglądnięcia zdję mojej mapy (własnoręczna robota)

Dziękuje za poświęcenie mi uwagi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 12.03.2007 o 15:20, Darth Master napisał:

mam takie pytanie dotyczace gramsajtow. dokladnie jak czesto mozna swoj reklamowac, bo niechce
dostac drugiego upomnienia???????

Reklamowanie nie jest koniecznością, ale jeżeli będziesz się reklamował raz dziennie to chyba się nikt nie pogniewa ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 12.03.2007 o 16:06, patrYX93 napisał:

> mam takie pytanie dotyczace gramsajtow. dokladnie jak czesto mozna swoj reklamowac, bo
niechce
> dostac drugiego upomnienia???????
Reklamowanie nie jest koniecznością, ale jeżeli będziesz się reklamował raz dziennie to chyba
się nikt nie pogniewa ;)



Tylko po co to robić codziennie, jeśli coś ciekawego zmieniłeś, albo dodałeś coś nowego na blogu to ja rozumiem, ale w innym wypadku to wystarczy regularnie pisać na forum, wszyscy wiedzą gdzie się klika, ja np to rzadko klikam na gramsajty w tym temacie,zdecydowanie częściej w innych tematach. I jak już się reklamujecie to piszcie co na waszym GSie jest ciekawego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 12.03.2007 o 16:20, marian538 napisał:

Tylko po co to robić codziennie, jeśli coś ciekawego zmieniłeś, albo dodałeś coś nowego na
blogu to ja rozumiem, ale w innym wypadku to wystarczy regularnie pisać na forum, wszyscy wiedzą
gdzie się klika, ja np to rzadko klikam na gramsajty w tym temacie,zdecydowanie częściej w
innych tematach. I jak już się reklamujecie to piszcie co na waszym GSie jest ciekawego.


Ja cię popieram , wiem że to spam...
Ale ja już kiedyś pisałem to smo PatrYX93 i chyba sobie nie wziął do serca... ^_^
A znajomy zawsze dobrze radzi . :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 12.03.2007 o 16:25, Super gość napisał:

Ja cię popieram , wiem że to spam...
Ale ja już kiedyś pisałem to smo PatrYX93 i chyba sobie nie wziął do serca... ^_^
A znajomy zawsze dobrze radzi . :)

Ależ ja się nie reklamowałem dzisiaj... Kłamca!... no tylko raz xD

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 12.03.2007 o 16:27, patrYX93 napisał:

Ależ ja się nie reklamowałem dzisiaj... Kłamca!... no tylko raz xD


Słuchajcie Jadzi, Jadzia wam doradzi...
Tzn Super gościa :P
Tylko raz? To o jeden za dużo ^_* (ale mi się spodobała ta minka , tak specjalnie z gwiazdką - to takie podbite oko) ::P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 12.03.2007 o 14:24, Fumiko napisał:

Co do muzyki to tu: www.imeem.com możesz założyć sobie konto i wgrać własną muzykę do umieszczenia
na gramsajcie.

Mam tam założone kono, ale nie wiem, jak wrzucić muzę z playlisty tak aby od razu "grało". Próbowałem w wpisie robić link do strony, wkleić adres bez strony ale nic nie wychodziło. Może mi ktoś wytłumaczyć jak to zrobić aby w końcu zadziałało??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

/ciach/

wytłumaczę tobie na gg jak chcesz, bo nie będę się tu rozpisywał

ale jak to pomorze to wystarczy skopiować skrót <> spod pliku muzycznego z zaznaczoną taką opcją

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Zapraszam na mojego sajta, o klimacie silnie orientalnym. Nie jest może genialny, ale znajdziecie tam artykuły (na razie jeden bo to początek), felietony i komentarze oraz różne ciekawe (w przyszłości) dywagacjo-dysputy ^_^. Serdecznie invite was.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ufff już chyba mogę się zareklamować;p? [...i jak zwykle ja! ]
Doradźcie co mam zmienić w wyglądzie mojego gramsajta, kompletnie nie mam pomysłów;/...a może nic nie zmieniać;p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 12.03.2007 o 18:51, Word up napisał:

Ufff już chyba mogę się zareklamować;p? [...i jak zwykle ja! ]
Doradźcie co mam zmienić w wyglądzie mojego gramsajta, kompletnie nie mam pomysłów;/...a może
nic nie zmieniać;p


Ja na Twoim miejscu zmieniłbym te obrazki na których są zakładki, względem bg rzucają się w oczy zbytnio.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować