Zaloguj się, aby obserwować  
kris2005a

Problemy techniczne z gramsajtami [M]

14817 postów w tym temacie

Odwiedzajcie mój gramsajt bo smutno sie zrobilo bo juz nikt niepisze komentarzxy jak dawniej, a wiele ciekawych nowosci mozna sie dowiedziec, np o mace windu, anakinie i zobaczyc miecze swietlne poszczegolnych bohaterow

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Super na pewno nie jest:p mógłbyś znaleźć coś bardziej unikatowego a nie tak popularną tapetę...i co ta za żółte tło pod stroną? Wiesz jak to oszpeca twojego gramsajta?...już nie wspomnę, że strasznie trudno cokolwiek przeczytać.
...a jako belki, pewnie dałeś całą tapetę:p ehh

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jeśli lubicie gry cRPG, czytacie książki R. A. Salvatore''a lub interesujecie się światem Forgotten Realms to zapraszam na mojego gramsajta.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 23.03.2007 o 16:53, Pawlicki napisał:

Jeśli lubicie gry cRPG, czytacie książki R. A. Salvatore''a lub interesujecie się światem Forgotten
Realms to zapraszam na mojego gramsajta.

No, fajna stronka. :) Fajne zdjęcie i gratuluję awansu.:) Layout też niczego sobie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

No więc kolejny wpis na temat mojego ( między innymi ;] ) tematu oraz dwie nowe piosenki. Miłego czytania i słuchania...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bardzo serdecznie zapraszam na mojego gramsajta.
Zmieniłem szatę graficzną i w dzisiejszym wpisie opisałem jedną z moich ulubionych gier komputerowych.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

ZAPRASZAM DO MNIE. JEDNAK POLECAM W SZCZEGÓLNIE NUDNE DNI, BO ZWYCZAJNIE NIC CIEKAWEGO TAM NIE MA. ZA TO MAM NOWY WYGLĄD STRONKI :D



Trzeba umieć ludzi zachęcić do odwiedzin :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 23.03.2007 o 19:35, KamcioBoy napisał:

Bardzo serdecznie zapraszam na mojego gramsajta. Dużo na temat STALKERA, CZARNOBYLU i SI-FI
. ZAPRASZAM prosze komentować


czy to nie przesada - ja za trzy w ciągu dnia dostałem ostrzeżenie - ty to zrobiłeś w niecałą minutę i nawet chyba tego nie zauważyłeś - sprawdzaj następnym razem tak dla pewności

A ja zapraszam do siebie i czekam na komentarze co do mojego gramsajta.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 23.03.2007 o 21:18, stiffyone napisał:

> Bardzo serdecznie zapraszam na mojego gramsajta. Dużo na temat STALKERA, CZARNOBYLU
i SI-FI
> . ZAPRASZAM prosze komentować


czy to nie przesada - ja za trzy w ciągu dnia dostałem ostrzeżenie - ty to zrobiłeś w niecałą
minutę i nawet chyba tego nie zauważyłeś - sprawdzaj następnym razem tak dla pewności

A ja zapraszam do siebie i czekam na komentarze co do mojego gramsajta.

a o czym masz gs''a?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować