Zaloguj się, aby obserwować  
kris2005a

Problemy techniczne z gramsajtami [M]

14817 postów w tym temacie

Dnia 24.03.2007 o 13:43, Arthizo napisał:

Bartek 93 - popieram cie w stu procentach. Mnie rowniez denerwuja takie osoby, ktore jaraja
sie tylko STATYSTYKAMI (oł jeee na moim bylo juz 100 wejsc!!!!!!, itp.) i zbieraja po 200-300
znajomych zeby tylko nabijac te statystyki. :/ Dla mnie to dzieci-neo i tyle.


a ja znam takich, którzy czują, że jeśli mają więcej osób, które ich skomentowały, to mogą sobie wyrobić zdanie

ale nienawidzę fałszywych gości na kodach - czyli takich, którzy wszystkich zapraszają - ja zapraszam lub dodaję tylko tych z którymi gadałem chociaż przez gg, ale nieraz nie zawsze to też zależy od gościa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Wczoraj dałam posta dotyczącego roli znajomych na gramsajtach. Został zablokowany, po czym skierowano mnie tutaj. Chce tylko powiedziec, że to nie do końca przemyslana decyzja, bo w końcu od tematu ''znajomi na GSach'' do tematu ''Gramsajty - ogolny'' jest dość daleko.....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 24.03.2007 o 13:43, Arthizo napisał:

Bartek 93 - popieram cie w stu procentach. Mnie rowniez denerwuja takie osoby, ktore jaraja
sie tylko STATYSTYKAMI (oł jeee na moim bylo juz 100 wejsc!!!!!!, itp.) i zbieraja po 200-300
znajomych zeby tylko nabijac te statystyki. :/ Dla mnie to dzieci-neo i tyle.

Do mnie jeszcze dopierdziela sie wojo09 co 5 dni z zaproszeniem - zawsze go odrzucam, bo przyjmuje tylko ZNAJOMYCH lub tych których treść gs mi sie bardzo spodobała i chciałbym ich bliżej poznać (mam bodajże 38 znajomków)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

mam nadzieje, ze niedostane z to degrda, bo juz dzisiaj pisalem, ale chce sie spytac co musze zrobic, bo jak zmniejszam zdjecie to wtedy niechce sie pokazac na stronce. pomorzcie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nie, no temat niby i ogólny, ale jakakolwiek dyskusja utonie tutaj w morzu reklam. IMO powinny być dwa wątki. Jeden od ,,marketingu" i drugi od dyskusji na temat ulepszeń, treści, etc.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

U mnie świeży wpis o skokach narciarskich. Niedługo zaczne opisywać różne gry o skokach narciarskich i sporatch zimowych , zapraszam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 24.03.2007 o 14:39, Bartek 93 napisał:

Do mnie jeszcze dopierdziela sie wojo09 co 5 dni z zaproszeniem


Heh do ciebie też? Ja tych ludzi nie rozumiem, chociaż wątpię żeby każdorazowo wchodzili na takiego Gramsajta i dawali zaproszenie. Oni robią to HURTOWO. Klikają np. na grę w którą grają i po kolei zapraszają wszystkich. Wątpie żeby taki wojo09 wiedział, że wysyłał ci zaproszenie kilka (-naście) razy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dlatego ja nie mam u siebie wypełnionych tagów. Przez to liczba znajomych zawęża sie do osób, które musiały rozmawiać ze mną i widzieć mojego posta. A jak ktoś przypadkiem do mnie wpada i chce zostać ,,z marszu" moim znajomym to uzyskuje odpowiedź odmowną:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 24.03.2007 o 15:11, hito_kun napisał:

Nie, no temat niby i ogólny, ale jakakolwiek dyskusja utonie tutaj w morzu reklam. IMO powinny
być dwa wątki. Jeden od ,,marketingu" i drugi od dyskusji na temat ulepszeń, treści, etc.


No! Popieram :) Żądamy odblokowania posta o znajomych! :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Poza używaniem ich (to dopiero brzmi:P) do nabijania statystyk, chyba nic innego nie robią. Mi tam lista znajomych powyżej 30 już pachnie przyłączaniem dla statów. Chyba, że ktoś jest znany, popularny, uwielbiany przez tłumy i zawsze ma chwilę, żeby z każdym swoim znajomym porozmawiać:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ludzie !! Jak wchodzicie na gramsajta to komentujcie coś czasami, bo nie wiem czy dany temat was interesuje i czy mam pisać o tym dalej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach


A propos, oni są bardzo dziwni. Taki Wojo, odrzucałem go kilka razy a tymczasem on za każdym razem mnie dodaje. W realu to by nie było tak pięknie, ja na siłę się z nikim nie kumpluje. I tacy ludzie nie wiem co chcą osiągnąć... to jakiś joke jest z tymi znajomumi. Ja wiem jak zrobię, wezmę dobije znajomych do 50 (ale tych których naprawdę znam) i zamknę liste dodawania mnie do znajomych. I niech tak się stanie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Do mnie już rzucił chyba z piąty raz:)
A tak apropos to jakim cudem ty mnie dodałeś do znajomych prawie mnie nie znając (no teraz JA cie troche znam - pow ypowiiedziach na forum). I wytkorzystując sytuację zaproszę do siebie bo... może coś tam jest.
PS: zauwazyliście awans ??:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ahh okrutny dniu wojo mnie też zaatakował!?
wojo09: 24 marca 2007, 15:55X

bardzo fajna strona! długo nad nią pracowałeś? czemu moje zaproszenie odrzuciłeś? zapraszam do mnie!

Jego komentarz na moim gramsajcie;*...u was też zadaje takie niemądre;> pytania?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 24.03.2007 o 15:58, Sith66 napisał:

Ludzie !! Jak wchodzicie na gramsajta to komentujcie coś czasami, bo nie wiem czy dany temat
was interesuje i czy mam pisać o tym dalej.


A czy GS nie właśnie po to, by pisać o tym co TOBIE się podoba? Przecież to nie cyrk, ani parlament, gdzie robi się tak, zeby sie ludziom podobało.Pisz o tym, co lubisz i wtedy znajdziesz ludzi, ktorym sie to moze spodobac :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować