Zaloguj się, aby obserwować  
kris2005a

Problemy techniczne z gramsajtami [M]

14817 postów w tym temacie

Dnia 26.04.2007 o 15:52, Word up napisał:

Niektórym osobom udało się wstawić filmiki z GameVideos, GameTrailers....jak
to zrobiliście?

Moim zdaniem pewnie wkleili <embed>

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 27.04.2007 o 18:25, Dickk0 napisał:

Zapraszam na mojego gramsjata

Ja nie wiem, ale chyba nic nie podziała na tak wpisujących userów... Myślę, że boogie85 może nie przetrzymać takie lekceważenia przepisów i sypnie od razu kilkoma degradami...Kto wie może właśnie teraz szykuje listę tych śmiałków, którzy zadarli z prawem forumowym [nowa gałąź prawa w Polsce ^_^]...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 27.04.2007 o 18:31, HiroshiTakubo napisał:

> Zapraszam na mojego gramsjata
Ja nie wiem, ale chyba nic nie podziała na tak wpisujących userów... Myślę, że boogie85 może
nie przetrzymać takie lekceważenia przepisów i sypnie od razu kilkoma degradami...Kto wie może
właśnie teraz szykuje listę tych śmiałków, którzy zadarli z prawem forumowym [nowa gałąź prawa
w Polsce ^_^]...

Ale powiedz mi konkretnie o co chodzi co zrobilem zle bo nie wiem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ostatnio mody nie "penetrują" tego tematu:p....ehh |
Zapraszam do mnie:
- niesamowite efekty wizualne! Nieubłaganymi krokami zbliża się konkurs na Najlepszego Gramsajta...oceńcie jak wygląda moja strona | mam coś w niej zmienić?
- w prawdzie nie dodałem pełnoprawnego wpisu;* to jednak updatowałem stare---> a w nich:
a) nieoficjalny trailer 300 nie widziałem go na żadnym gramsjajcie, więc jedynie u mnie możecie go zobaczyć (...gwarantuje, że wam się spodoba)
b)"koalicja gnije"? Chcesz się przekonać:D?
c) kilka drobnych ciekawostek ze świata...
...żal nie zajrzeć:p
Na dodatek! obiecuje jeżeli zostawisz komentarz w moim najnowszym wpisie ja zrewanżuje się tym samym.( i wszyscy zadowoleni)
Jeżeli masz rozdzielczość 1200x1024 oraz troszeczkę czasu, prosił bym o zrobienie screena mojej strony(jeden na górze drugi na dole)...jeśli ktoś z was podejmie się tego arcytrudnego zadania ja wynagrodzę go komentarzem na gs:) [ pamiętaj o rozdzielczości!]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 27.04.2007 o 18:39, Dickk0 napisał:

Ale powiedz mi konkretnie o co chodzi co zrobilem zle bo nie wiem

Przeczytaj przypiętego posta a wszystko stanie się jasne. To ten boogiego na górze strony.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 27.04.2007 o 18:51, spam to ja napisał:

> Ale powiedz mi konkretnie o co chodzi co zrobilem zle bo nie wiem
Przeczytaj przypiętego posta a wszystko stanie się jasne. To ten boogiego na górze strony.

Już przeczytalem i wszystko jest jasne na przyszłosc będe wiedział

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mam nadzieję, że nikogo nie urażę ale zauważyłem, że niektóre gramsajty są naprawdę FAJNE. Nie , tak w ogóle to pełno w nich spamów, koszmar, ja nigdy nie będę miał gramsajta, bo mi się nie chce go zakładać, a z resztą nie wiedziałbym co tam zamieścić, nie wiem też nawet jak założyć taki Gram sajt.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Zarraszam! Ma 2 komiksy. Wiekszości i tak pewnie się nie spodobają, no ale może. O prucz tego znajdziecie tam filmy do deskorolce, są wzloty i upadki(polecam). Zmieniłem wygląd, ale chyba go znowu zmienię:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Hmm.. nie wiem co się dzieje, że wszyscy się reklamują, spamując.....

Ja tylko napiszę, że Na moim Gramsajcie możecie sobie pooglądać Triler do sunshine, posłuchać muzyki i poczytać (extra według tych co wchodzą) Opowiadanie o naszym forum.
Zmieniłem też wystrój troszeczkę, teraz łatwiej się go obsługuje.

Co jeszcze?
A no informuje tylko, że przez ten tydzień prawie na pewno nie ukarze się nowe Gramstory (wyjeżdżam).

Pytanie do was:
Czy mój GS jest teraz dobry? czy czegoś w nim nie brakuje?

Drogą wyjaśnienia:
Nie reklamowałem się już od paru tygodni, nie spamuje i chciałem tylko podać parę informacji, oraz zadać pytanie.
Jeśli coś zrobiłem źle... Przepraszam.

Howg!
Pozdrawia was:
Cedricek

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Zapraszam do mnie http://ja.gram.pl/Mariusz57
Tematyka:Muzyka, gwiazdy
Zajęcia/Praca:Robienie motywów na komórki, zgłoś się to ci zrobię motyw :D
Nowości: Zmieniony layout na czadowy, niezapomniany i zupełnie odjechany, sam zobacz
Coś extra: Przyłącz się do bicia rekordu w komentarzach do jednego wpisu, jest już 37.
Dodatki: Muzyka, muzyka
Informacje: Info z życia gwiazd, głównie Nelly Furtado, którą kocham
Prośba: Jak wejdziesz to zostaw komentarz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Zmieniłem wygląd GS''a...wydaje mi się lepszy, ale chcę widzieć wasze komentarze...dodałem także playliste z polskim Hip-Hopem ;) Zobacz, skomentuj i wyjdź oto cała filozofia ;) Pozdro !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Zapraszam na mojego GSa. Filmiki, recenzje, galerie, omówienie kolejek z lig na świecie i ważne momenty z kariery W. Rooneya oraz mecze ManU i Chelsea London. Serdecznie zapraszam!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 28.04.2007 o 10:49, demrenfaris napisał:

Zapraszam na mojego GSa. Filmiki, recenzje, galerie, omówienie kolejek z lig na świecie i ważne
momenty z kariery W. Rooneya oraz mecze ManU i Chelsea London. Serdecznie zapraszam!!

Nie za często zapraszasz? 2 posty wyżej też jesteś Ty, nawet 24h nie minęły... Ale cóż, rób jak uważasz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Tak trudno przeczytać przypięty post? Status zobowiązuje...a może masz ochotę go stracić?
Cesarro---> Obecne tło oczywiście znacznie lepiej się prezentuje jednak, jeden "ktoś"(....nie pamiętam kto_O:) ma takie same.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Zapraszam na mój grasajt. Postaram się umieszczać felietony itp. Dziś już jeden, dedykowany ludziom, który myśla, że nic w życiu nie osiągną.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Witam wszystkich gramowiczów! Reklamowałem się ostatnio przy okazji, tak głównie pisałem porady forumowiczom.
Czas więc na małą reklamę, w związku z tym, że pojawił się nowy wpis na moim GSie.
Dotyczy on (a jakże :)) mojego awatara czyli Freddy''ego.
Poświęcony on jest głównie fanom filmu, ale reszta również dowie się ciekawych rzeczy o moim awku.
Ciekawostki O tym właśnie jest owy wpis, przedstawiłem kilka przykładowych "easter eggów" z filmu jak i innych produkcji.
Dałem jeszcze na dokładkę, oprócz tego Zdjęcie z podpisami aktorów :)

Zachęcam do odwiedzenia mojego strobolona, naprawdę warto!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować