Zaloguj się, aby obserwować  
kris2005a

Problemy techniczne z gramsajtami [M]

14817 postów w tym temacie

Dnia 28.12.2006 o 16:47, Piotrek K. napisał:

Przychodzi Sol, cos tam mowi, wszyscy sie rzucaja na nia jak na biedne zwierze, a ta ucieka.


Co tylko świadczy o tym, że Sol to niezwykłe i tajemnicze stworzenie, skoro potrafi uciec przed całą bandą "napalonych" gramowiczów ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 28.12.2006 o 16:47, Piotrek K. napisał:

(...)Przychodzi Sol, cos tam mowi, wszyscy sie rzucaja na nia jak na biedne zwierze, a ta ucieka. (...)


Sama się o to prosiła, no co:D
Trochę to mi przypomina "Kilera" i M. Kondrata: "wiem, ale nie powiem";)
Cierpliwość ponoć jest cnotą ludzką ale jak to bywa z tymi cnotami w przyrodzie rzadko się je spotyka. Ale nie ma wyjścia musimy zaczekać, może wkrótce będzie więcej konkretów:)

Dnia 28.12.2006 o 16:47, Piotrek K. napisał:

PS. Kto idzie na piwo?


Ja idę na obiad, ale Sol sie gdzieś wybierała, może na piwo?:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 28.12.2006 o 16:08, MonkOfWar napisał:

Gadulstwo Sol na nie-czacie:


To ten nie-czat, którego testowaliśmy jeszcze działa? Bo coś sobie o nim zapomniałem, a teraz mi nie ładuje się nic...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

No tak to będzie "taki jakby" blog połączony z wizytówkami...hmm, ciekawe. Może to i ciekawe rozwiązanie biorąc, iż wszyscy forumowicze to duża społeczność osób. Ja bym z chęcią posłuchał (czy poczytał, co za różnica) co gra, co tam słychać u niego z innej części Polski, czy nawet świata. Będziemy wielką społecznością stroblonów, stroblonowie górą :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 28.12.2006 o 17:05, Sephirath napisał:

Ej, nie podniecaj się tak, przecież jeszcze tego nie ma ;p


No może i tak, ale jak się mówi - "co się odwlecze to nie uciecze".

P.S. Na przyszłość nie podniecaj się jak ktoś się podnieci :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Heh, a ja myślałem, że jestem pierwszym odkrywcą tego newsa w Insajderze i założę pionierski temat dot. Stroblonów. O, naiwny. ;)
Ja nie mam pojęcia, o czym Wy tu tak gorąco rozprawiacie. W tekście widnieje, jak byk: "Dzięki Stroblonom, każdy zarejestrowany użytkownik gram.pl, będzie mógł utworzyć swoją spersonalizowaną stronę, gdzie znajdą się informacje o właścicielu, krótkie notatki, czy też lista gier, w które aktualnie gra." Dla mnie raczej oczywiste jest, że będzie to rozbudowana wersja wizytówek ze starego forum, wzbogacona o dodatkowe funkcje (oby jak najwięcej takowych :D). Myślę jednak, że nie ma co szastać słowem "blog", tak nisko CDP chyba nie upadło. ;P
Swoją drogą Soloblon jest niesamowita. ;D Tak umiejętnie wzbudzić ciekawość w gramowiczach, podgrzać atmosferę, a następnie udać, że jest się obrażonym i jak gdyby nigdy nic wyjść z forum, nie zdradzając nawet małej tyci informacji to nie lada sztuka. :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 29.12.2006 o 20:07, Woko11 napisał:

Do czatu, bo skoro jest to gdzieś musi być. :)


Czat był dostępny tylko dla osób testujących i pewnie za podanie linka do niego groziłyby jakieś sankcje dla osoby podającej takowy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować