Zaloguj się, aby obserwować  
kris2005a

Problemy techniczne z gramsajtami [M]

14817 postów w tym temacie

Dnia 29.08.2007 o 15:24, paweusz napisał:

Od pewnego czasu używam Opery (wcześniej Mozilli). Przed chwilą wszedłem na sajt, dałem komentarz
i jest ok. Dziwne, z innymi stronami nie ma problemu, a sajty się czasem tną.


Też tak na Operze czasem mam, mi wtedy zawsze pomaga wyczyszczenie ciasteczek dla witryny ja.gram.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 29.08.2007 o 21:24, cinus` napisał:

Też tak na Operze czasem mam, mi wtedy zawsze pomaga wyczyszczenie ciasteczek dla witryny ja.gram.pl


Tak, ja mam często taki problem na Mozilli Firefox, tyle, że mnie od razu informuje, że kłopot mogą sprawiać te nieszczęsne ciasteczka. No i trzeba je usunąć i ponownie się zalogować. To niestety strasznie wkurza...

PS. Udało mi się zmienić mordkę w "obecnym stanie". :-) To było łatwiejsze niż mi się wydawało.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Witam, przed chwilą dokonałem kasacji znajomych, z którymi niestety nie mam kontaktu :( Pomimo, iż mam 13 osób na liście, wyświetla mi, iż mam 20... Denerwujące, przed chwilą było jeszcze 22, a kilka godzin temu 25... To jakaś tendencja spadkowa ? :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 30.08.2007 o 05:37, Probos napisał:

Witam, przed chwilą dokonałem kasacji znajomych, z którymi niestety nie mam kontaktu :( Pomimo,
iż mam 13 osób na liście, wyświetla mi, iż mam 20... Denerwujące, przed chwilą było jeszcze
22, a kilka godzin temu 25... To jakaś tendencja spadkowa ? :D


Cóż, od siebie mogę powiedzieć, że zauważyłem że różne liczbowe statystyki są aktualizowane raz dziennie. Przykładem może być liczba postów - wczoraj było 1745 o godzinie 17:00, potem jeszcze trochę napisałem, dziś również i liczba nadal to sama. Mi to nie przeszkadza, bo i tak na ten licznik rzadko zaglądam ;P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 30.08.2007 o 05:33, szerszeń45 napisał:

PS. Udało mi się zmienić mordkę w "obecnym stanie". :-) To było łatwiejsze niż mi się wydawało.

Nie odpisywałem tak długo, bo oczywiście musiałem dostać zgode na publikację ;) Ale widzę, że sobie poradziłes.. Jednak i tak zapodam linka, dla tych którzy tego "magicznego" sposobu jeszcze nie znają.
Autorstwa Simka PL, czyli jak zmienić buźkę/mordkę/minkę na taką jak mają pracownicy CD Projektu.
http://ja.gram.pl/blog_wpis.asp?id=132234&n=23&k=2#km

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

mam pytanie ponieważ " odpicowuje " sobie gramsajta to mam taki problem ponieważ nie wiem jak zrobić żeby obrazek z nagłówka zrobić tak jakby z przodu tzn. przed obrazkiem z tła z góry dzięki za odpowiedz i pomoc!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 30.08.2007 o 21:31, DJ Danielus napisał:

Przepraszam, ale czy możesz sprecyzować?
Byłem na twoim Gramsajcie, ale nie rozumiem problemu.

bo chodzi o to że te tło jest tak jakby moim zdaniem na tym obrazku a raczej jak ja to nazywam to pół-przeźroczyste na test pole ponieważ obrazek jest jaśniejszy niż to co jest na gramsajcie

20070830222711

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 30.08.2007 o 22:38, DJ Danielus napisał:

Moim zdaniem musisz dać:
*Główna część strony i tam ustawić tło na brak.
Powinno pomóc - u mnie jest ustawione na nic i widać jak widać.
Spróbuj i napisz.

ale ja już mam tak od dawien dawna i to nic nie chodzi o to ale wiesz co teraz mi to już nie przeszkadza więc już nie trzeba się kłopotać taki layout już mi starczy do premiery assasin''s creed no chyba że to będzie g.. nie nawet tak nie myślę.. a dobra kończ bo to nie temat o grach ;]
ps.1 ale jak ktoś będzie wiedział w czym jest " sęk" to niech śmiało pisze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 29.08.2007 o 21:24, cinus` napisał:

Też tak na Operze czasem mam, mi wtedy zawsze pomaga wyczyszczenie ciasteczek dla witryny ja.gram.pl

Usunąłęm ciasteczka (prawie wszystkie jakie miałem) i chodziło dobrze... aż do dziś :D Znów się tnie Opera na sajtach. Jednakże świadomym niedociągnięć tej przeglądarki cały czas mam zainstalowaną mozillę, z której czasem korzystam. Na niej sajt działa bez zarzutu. Ale korzystam z Opery, bo jednak działa mi szybciej. Czyli ze sajtami wszystko w porządku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jak widać jest to wina przeglądarki.
Wydaje mi się, że Firefox jest bezpieczniejszy, dlatego go polecam. Dodatkowo ma naprawdę wiele przydatnych dodatków (Opera pewnie też, ale jej nie miałem więc nie wiem).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 31.08.2007 o 09:31, DJ Danielus napisał:

Wydaje mi się, że Firefox jest bezpieczniejszy, dlatego go polecam

Ja prawie 2 lata używałem Mozilli (nigdy IE) i wiem jak działa ta przeglądarka, która jest z resztą bardzo dobra.

Dnia 31.08.2007 o 09:31, DJ Danielus napisał:

Dodatkowo ma naprawdę wiele przydatnych dodatków (Opera pewnie też, ale jej nie miałem więc nie wiem).

To dlaczego oceniasz Operę nie znająć jej ?! :)) Używam jej dlatego, że działa szybciej i jest również bezpieczna. Ale to rozmowa na inny temat. Dość o przeglądarkach.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 01.09.2007 o 10:18, DJ Danielus napisał:

Jest to po prostu ranking/statystyki.

Twój Gramsajt zajmuje 312 miejsce w całym Gram.pl


A przykładowo #312 koło napisanych postów co oznacza?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować