Zaloguj się, aby obserwować  
kris2005a

Problemy techniczne z gramsajtami [M]

14817 postów w tym temacie

Mam problem. Nie mogę dodać nowego wpisu na swoim GSie. Otwiera się okno nowej notki, wklejam tekst, lecz po kliknieciu przycisku "publikuj" wszystko staje się nieaktywne. Na dodatek nie mam pola z możliwością dodania obrazka. Co robić?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 09.12.2007 o 11:22, Luke Shadow napisał:


> Mam to samo co kolega , zmiana przeglądarki nie pomaga , na Firefoxie i Operze gramsajty
w
> ogóle się nie włączają.
Ja mam firefoxa i nie widzę żadnych problemów na gramsajcie. Spróbujcie wyczyścić cookies,
może to coś da.

Wywaliłem ulkbione , wywaliłem cookies i nic.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Wyczyscilem tymczasowe pliki internetowe i cookies i nic... ciagle jest ten blad na stronie (przy dodawaniu wpisu) wczesniej pamietam, ze tez cos takiego mialem i wystarczylo jesczcze raz dodac wpis, a teraz... od piatku nie moge.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 09.12.2007 o 11:43, Marek Lenc napisał:

Mam problem...

spróbuj może z ciasteczkiem ja.gram.pl. wywalić je. niektórzy mówią że to pomaga...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 09.12.2007 o 11:47, pizmak666 napisał:

> Mam problem...
spróbuj może z ciasteczkiem ja.gram.pl. wywalić je. niektórzy mówią że to pomaga...

Nie pomaga :/...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

To tak:
1. Może klikasz nei PUBLIKUJ tylko PODGLĄD czy coś takiego?
2. Może to indywidualny błąd systemu? Tzn. Ja raz miałem coś podobnego, tylko że... W tym, co wklejasz jest może kod html, czy czysty tekst?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

myślę że w takim przypadku możliwe jest to co mówi Mr.M. i proponowałbym może spróbowanie w innej przeglądarce. wiem że to głupie ale zawsze można spróbować...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Gdy chce napisać nowy wpis na blog nie ma na górze tego paska narzędzi. Mam vistę i próbowałem wszystkimi przeglądarkami i nic, nawet próbowałem na koncie mojego brata i też tam nie było. Wczoraj włączyłem na XP i działało, co mam zrobić żeby działało na Viście?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 09.12.2007 o 12:53, pizmak666 napisał:

myślę że w takim przypadku możliwe jest to co mówi Mr.M. i proponowałbym może spróbowanie w
innej przeglądarce. wiem że to głupie ale zawsze można spróbować...

Z operą i firefoxem mam inny problem - po prostu nie d się zalogowac i nie da się wejść na sajta.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

zobacz to co napisaliśmy z Mr.M Markowi Lencowi

@Asthariel
skoro nie możesz się zalogować ani na FF ani na Operze, to na tej przeglądarce na której wcześniej siedziałeś wyloguj się... choć z drugiej strony to dość dziwne, że się zalogować nie możesz :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Oke , pomęczyłem się z operą , instalowałem jeszcze raz i mogę sie zalogowac , przy dodawaniu wpisu można dodać obrazki itd.... , ale po kliknieciu opublikuj okno znika a wpis sie nie pojawia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 09.12.2007 o 15:21, Asthariel napisał:

Oke , pomęczyłem się z operą , instalowałem jeszcze raz i mogę sie zalogowac , przy dodawaniu
wpisu można dodać obrazki itd.... , ale po kliknieciu opublikuj okno znika a wpis sie nie pojawia.


no to chyba jednak błąd systemu albo coś takiego... bo jeśli na różnych przeglądarkach nie daje rady, to raczej nie twoje wina.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 09.12.2007 o 17:31, Marek Lenc napisał:

Inny komputer, inna przeglądarka- nic nie pomogło...


to jak dla mnie to błąd serwera albo coś w ten deseń. często się zdarza, szczególnie teraz gdy dorzucili parę opcji i każdy modyfikuję GS''a.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

to może skontaktuj się z kimś z gramu, choćby z kimś odpowiedzialnym za informację o ostatnich prezentach (chyba Laid Back pisał o znaczkach i tych plusach na GS''ach), może wtedy coś poradzą...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 09.12.2007 o 12:56, Kraju92 napisał:

Gdy chce napisać nowy wpis na blog nie ma na górze tego paska narzędzi. Mam vistę i próbowałem
wszystkimi przeglądarkami i nic, nawet próbowałem na koncie mojego brata i też tam nie było.
Wczoraj włączyłem na XP i działało, co mam zrobić żeby działało na Viście?

Ja też mam Vistę i używam najnowszego Firefoxa i póki co wszystko działa (odpukać - puk puk)... Wydaje mi się, że problem znajduje się po stronie Niebieskich, nie naszej... Należy cierpliwie czekać i pisać masę maili :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować