Zaloguj się, aby obserwować  
kris2005a

Problemy techniczne z gramsajtami [M]

14817 postów w tym temacie

Dnia 09.12.2007 o 18:19, Igor FCBayern napisał:

> Gdy chce napisać nowy wpis na blog nie ma na górze tego paska narzędzi. Mam vistę i próbowałem

> wszystkimi przeglądarkami i nic, nawet próbowałem na koncie mojego brata i też tam nie
było.
> Wczoraj włączyłem na XP i działało, co mam zrobić żeby działało na Viście?
Ja też mam Vistę i używam najnowszego Firefoxa i póki co wszystko działa (odpukać - puk puk)...
Wydaje mi się, że problem znajduje się po stronie Niebieskich, nie naszej... Należy cierpliwie
czekać i pisać masę maili :)


Mnie też kiedyś działało, ale od tygodnia przestało.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 09.12.2007 o 18:21, Kraju92 napisał:

Mnie też kiedyś działało, ale od tygodnia przestało.

Aż tydzień?! Myślałem, że te wszystkie problemy spowodowane są tymi gramołajkowymi nowościami... Cóż, w tej chwili nie mogę wymyślić czegoś pomocniejszego od "uzbrój się w cierpliwość"...
Pozdrawiam!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 09.12.2007 o 18:26, Igor FCBayern napisał:

> Mnie też kiedyś działało, ale od tygodnia przestało.
Aż tydzień?! Myślałem, że te wszystkie problemy spowodowane są tymi gramołajkowymi nowościami...
Cóż, w tej chwili nie mogę wymyślić czegoś pomocniejszego od "uzbrój się w cierpliwość"...
Pozdrawiam!


Cierpliwość nie jest moją mocną stroną, dlatego ciągle próbuje wykombinować czego to może być przyczyna, ale mi za bardzo nie wychodzi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

No dobra... Mam problem.
Wydaje mi się, że "własne teksty" są niezbyt dopracowane. Ponieważ lubię jak na moim gramsajcie gra jakaś muzyczka ucieszyłem się, że będę mógł sobie ją ustawić na stałe bez konieczności wciskania jej do każdego wpisu nawet ani trochę nie związanego z muzyką. Niestety zamiast odpowiedniego java scriptu pojawia się coś takiego: "name=&;amp;;quot;movie&;amp;;quot;value=&;amp;;quot;htt p://media.imeem.com/m/9FKTkXkolG&;amp;;quot;&;amp;;" (itd.) Na czym to polega? Może ktoś zna rozwiązanie? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mam pytanie - czy ktoś by mi mógł "uprzezroczyścić" to białe tło? Bo chyba za głupia jestem i nie umiem.

Z góry dzięki.

Edit: nie chodzi mi o jasny środek. Chcę mieć tak, żeby sam karabin był, a tło pod nim "niewidzialne" do wstawienia na górną belkę...

20071209202919

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

It''s magic ;-). Magic... wand ;P. Plus pare poprawek gumka, bo magic wszystkiego nie lapal. Choc w tym wypadku i tak tego nie widac...


>>> milten6
Fucktycznie :/. No nic - widze, ze juz pomogles to nie poprawial bledu ;)...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Czas edycji minął :(

Gdzieniegdzie ZA przezroczysty ten karabin, ale cóż, skoro sama lepiej nie umiem to nie będę marudzić...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem czemu nie możecie dodawać nowych wpisów... Ja powiem tyle: korzystam z przeglądarki Mozilla FireFox (chyba najnowszej wersji), ciasteczka miałem wyczyszczone... i wpis mogę dodać i inny rzeczy też, po prostu wszystko jest w porządku ;P Więc nie wiem co jest u Was grane...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 09.12.2007 o 18:56, Noxbi napisał:

No dobra... Mam problem. (...)

Przed chwilą próbowałem zrobić to samo i miałem ten sam problem - zamiast panelu IMMEMa wyświetla się sam tekst...
Tyle niedociągnięć z tymi nowościami na GS-ach... Mam nadzieję, że szybko zostaną naprawione...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 09.12.2007 o 21:25, PRINCE JANEK napisał:

Nie wiem czemu nie możecie dodawać nowych wpisów... Ja powiem tyle: korzystam z przeglądarki
Mozilla FireFox (chyba najnowszej wersji), ciasteczka miałem wyczyszczone... i wpis mogę dodać
i inny rzeczy też, po prostu wszystko jest w porządku ;P Więc nie wiem co jest u Was grane...

Usuwanie "ciasteczek" nic nie dało.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 09.12.2007 o 22:02, Marek Lenc napisał:

Nie wiem co pomogło, ale w końcu po 2 dniach prób udało się :)


zapewne serwer ruszył, albo coś styknęło, ale raczej nic związanego z Twoimi przeglądarkami czy komputerami ; )

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 09.12.2007 o 22:02, Marek Lenc napisał:

Nie wiem co pomogło, ale w końcu po 2 dniach prób udało się :)

To dobrze bo bez twoich komiksów bym nie wytrzymał.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować