Zaloguj się, aby obserwować  
kris2005a

Problemy techniczne z gramsajtami [M]

14817 postów w tym temacie

Wiem że temat nie najlepszy ale najwięcej go ludzi odwiedza. Mam małą prośbę i chciałbym abyście mi pomogli :P Wejdźcie na mój gramsajt a sami sie dowiecie o co mi chodzi. (nie próbuje tu żadnej reklamy)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 10.12.2007 o 18:40, KamcioBoy napisał:

(nie próbuje tu
żadnej reklamy)


Nie, w ogóle, a krowy mogą latać ;)

Tak btw. czy można używać PHP we wpisach? Pytam się, bo w razie wypadku boję się, że przytnie mi się wpis (miałem już tak 2 razy po wrzuceniu nieodpowiednich kodów :P ) , a może ktoś już wie :)

Btw. Mam od czasu do czasu jeszcze jeden problem, a mianowicie czasem , po zaznaczeniu "Zapisz zmiany" system nie reaguje i wszystko zostaje jak było, nawet jak zedytuję kilka razy... Ma ktoś coś podobnego?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mam mały problem z GS''em. Mianowicie nie mogę dodać nowego wpisu. Wygląda to tak, że klikam na DODAJ i otwiera się okienko. Do tej pory wszystko jest OK oprócz małego wykrzyknika na żółtym tle w lewym dolnym rogu. Pisze co mam do napisania i klikam, że chcę publikować. No i nic się nie dzieje. Czekam, aż w końcu zamykam okno. Gdy piszę tego posta znów mam ten wykrzyknik, ale w przeciwieństwie do tego co się wyprawia na GS''ie na forum posty się dodają. Wywaliłem już cookies i wyczyściłem temp, ale to nic nie dało. Jakieś pomysły?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mam problem z własnym tekstem. Jest widoczny, ale nie mogę nic w nim zmienić tzn. edytuje się i da się wpisać, ale już nie chce się zapisać. Udało i się tylko raz tytuł i teraz jest ,,sss''''...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 10.12.2007 o 21:53, tomoliop napisał:

Mam problem z własnym tekstem. Jest widoczny, ale nie mogę nic w nim zmienić tzn. edytuje się
i da się wpisać, ale już nie chce się zapisać. Udało i się tylko raz tytuł i teraz jest ,,sss''''...


Te moduły jak widać nadal są zabugowane nieco ;).A próbowałeś wyczyścić zawartość i pisać od nowa?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Witam! U niektórych mój gramsajt wygląda źle - fotki wychodzą poza obręb wpisu. Luknijcie jak to u was wygląda i napiszcie tu, jak to widać. i nie chodzi mi o ilość odwiedzin! chcę tylko wiedzieć, jak widać u was.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 11.12.2007 o 15:00, Forgotten napisał:

Mam mały dylemat;P ...która z moich dwóch propozycji lepiej wygląda?
1 - znak chaosu
2 - znak chaosu + plamka krwi...

Pierwsza lepsza. ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 11.12.2007 o 06:45, Skywalker560 napisał:

> Mam problem z własnym tekstem. Jest widoczny, ale nie mogę nic w nim zmienić tzn. edytuje
się
> i da się wpisać, ale już nie chce się zapisać. Udało i się tylko raz tytuł i teraz jest
,,sss''''...

Te moduły jak widać nadal są zabugowane nieco ;).A próbowałeś wyczyścić zawartość i pisać od
nowa?


Tak. Jeszcze popróbuję cookie pokasować.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 11.12.2007 o 06:45, Skywalker560 napisał:

> Mam problem z własnym tekstem. Jest widoczny, ale nie mogę nic w nim zmienić tzn. edytuje
się
> i da się wpisać, ale już nie chce się zapisać. Udało i się tylko raz tytuł i teraz jest
,,sss''''...

Te moduły jak widać nadal są zabugowane nieco ;).A próbowałeś wyczyścić zawartość i pisać od
nowa?


Kurczę, problem jest większy bo wygląda na to, że nic nie mogę zrobić - z wpisami jest tak samo jak z tymi nowymi modułami... Ale ankieta działa... chociaż raz działa a raz nie...

A jednak mogę wpis dodać... zabugowane... raz sie da raz nie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Od dwóch dni nie moge zrobić nowego wpisu. Również kiedy próbuję inne edytować, to dzieją się dziwne rzeczy. Gdy klikam na opcje "edytuj wpis", pojawia się mój tekst w troche zmienionej formie. Widzę inne wyrazy i nawiasy, których wcześniej nie było. Często też wypisuję, że jest "błąd na stronie". Można jakoś temu zaradzić?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mam problem. Do WŁASNEGO TEKSTU dodawałem piosenki z imeem.com. Chciałem codziennie dawać inne piosenki. Problem polega na tym, że dodając piosenkę, zapisuje się ona we WŁASNYM TEKŚCIE na zawsze, nie można jej osunąć. Tak samo dzieje się, gdy usuwam tą rubrykę za pomocą układacza strony. Czy ktoś mi pomoże?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 12.12.2007 o 00:32, popcorn napisał:

Od dwóch dni nie moge zrobić nowego wpisu. Również kiedy próbuję inne edytować, to dzieją się
dziwne rzeczy. Gdy klikam na opcje "edytuj wpis", pojawia się mój tekst w troche zmienionej
formie. Widzę inne wyrazy i nawiasy, których wcześniej nie było. Często też wypisuję, że jest
"błąd na stronie". Można jakoś temu zaradzić?


Spróbuj z wyczyszczeniem cookies, jeśli nie pomoże to sprawdź na innej przeglądarce (jeśli używasz FF to wyłącz dodatki). Czasem wystarczy zwykłe odświeżenie strony czyli wciśnięcie F5 :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 12.12.2007 o 12:21, Laid back napisał:

Spróbuj z wyczyszczeniem cookies, jeśli nie pomoże to sprawdź na innej przeglądarce (jeśli
używasz FF to wyłącz dodatki). Czasem wystarczy zwykłe odświeżenie strony czyli wciśnięcie
F5 :)

Czym są cookies? Gdzie moge je znalezć na Gs-ie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 12.12.2007 o 13:13, popcorn napisał:

> Spróbuj z wyczyszczeniem cookies, jeśli nie pomoże to sprawdź na innej przeglądarce (jeśli

> używasz FF to wyłącz dodatki). Czasem wystarczy zwykłe odświeżenie strony czyli wciśnięcie

> F5 :)
Czym są cookies? Gdzie moge je znalezć na Gs-ie?


Cookie - (ang. - ciastko) - są to pliki, w których zapisywane są informacje przez stronę WWW na dysku twardym użytkownika. Informacje te są potrzebne stronie w przypadku powtórnej odwiedziny tego użytkownika. W pliku cookie zapisywane są preferencje internauty, jego zachowanie na stronie, co pozwala spersonalizować i dostosować stronę do jego gustów i upodobań. (za i-slownik.pl :)

Nie wiem jakiej używasz przezglądarki, ale w Xp znajdziesz je w C:\Documents and Settings\Twoje konto\Cookies
Pamiętaj tylko, że możesz usunąć przy okazji loginy i hasła do rożnych stron (fora , poczta) w nich zapisane.

Spróbuj jednak na początku na innej przeglądarce - najlepiej Firefox www.firefox.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować