Zaloguj się, aby obserwować  
kris2005a

Problemy techniczne z gramsajtami [M]

14817 postów w tym temacie

Dnia 17.12.2007 o 23:13, Harvenar napisał:

Mam takie pytanko, a mianowicie: jak zrobić tak, żeby zarówno po bokach, jak i na głównej części
tłem był jeden, ten sam obrazek?


Musisz wyłączyć główne tło strony.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 18.12.2007 o 20:50, JayL napisał:

U Ciebie już się wyświetla, ale u mnie nadal szwankuje...


Wiesz nawet nie wiem co zrobiłem xD zaznaczylem ramkę przy edycji, nacisnąłem DEL żeby usunąć, ale nie wszystko sie usunęło xD zapisałem, wyszedłem do strony głównej ... i chodzi XD

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Yyy trochę pokombinowałem i "chodzi". Ale delikatnie mówiąc nie tak sobie to wyobrażałem... Chodziło po kliknięciu gdziekolwiek tam w tym okienku, ale od razu cała ramka się rozwalała więc pousuwałem te "latające" części i wyszło coś takiego. Możecie sobie obejrzeć... ale ważne że chodzi. No nic pokombinuję jeszcze z tym.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 18.12.2007 o 21:16, JayL napisał:

Yyy trochę pokombinowałem i "chodzi". Ale delikatnie mówiąc nie tak sobie to wyobrażałem...
Chodziło po kliknięciu gdziekolwiek tam w tym okienku, ale od razu cała ramka się rozwalała
więc pousuwałem te "latające" części i wyszło coś takiego. Możecie sobie obejrzeć... ale ważne
że chodzi. No nic pokombinuję jeszcze z tym.


Prawie że :D metodą prób i błędów na pewno uda Ci się osiągnąć oczekiwany efekt :) Fakt, zaaplikowanie statystyk z last.fm na GSie jest trochę przekombinowane :D (delikatnie mówiąc) ale grunt że wszystko jest do zrobienia :D ... polak potrafi :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mam mały problem z moim GS. Otóż gdy chcę dodać nowy wpis na blogu czy też edytować inną belkę, tzn "własny tekst", nie pokazuje mi się pasek narzędzi. No wiecie, obrazki itd. To się gdzieś wyłącza czy jak? :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

mam mały problem z gs mianowicie jak chce dać jakies zdięcie na mój gs to mi pisze u góry że musze pobrać jakies wtyczki a mojemu koledze dodaje spokojnie zdiecie bez tych wtyczek

I mam pytanie czy ja musze pobrać t wtyczke czy jest jakiś inny sposub
pomóżcie !!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 18.12.2007 o 21:22, Magwisienka napisał:

Mam mały problem z moim GS. Otóż gdy chcę dodać nowy wpis na blogu czy też edytować inną belkę,
tzn "własny tekst", nie pokazuje mi się pasek narzędzi. No wiecie, obrazki itd. To się gdzieś
wyłącza czy jak? :P


Jakiej przeglądarki używasz? Bo np Opera blokuje, wtedy wyskakuje CI takie powiadomienie w prawym dolnym rogu, że okno zostało zablokowane, kliknij aby odblokować. Klikasz i już.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 18.12.2007 o 22:09, Vaxinar napisał:

Jakiej przeglądarki używasz? Bo np Opera blokuje, wtedy wyskakuje CI takie powiadomienie w
prawym dolnym rogu, że okno zostało zablokowane, kliknij aby odblokować. Klikasz i już.

FF. Nic takiego się nie pokazuje...
Wrzucam screen, być może to coś da.

20071218222113

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mam ważne pytanie. Jak można wstawić na gramsajta filmik z youtube oraz czy można wstawić piosenkę tak aby grała podczas przeglądania strony. Proszę o odpowiedż, jest to dla mnie bardzo ważne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Do pierwszego pytania :.
jak robisz wpis to masz u góry taki pasek tam jest przycisk w kształcie taśmy filmowej klikasz dajesz link do filmu i proszę.
Do drugiego pytania :.
przypięty post.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 19.12.2007 o 16:59, Roberto 7 napisał:

Mnie chodzi o to by z obrazka usunąć tło a reszta żeby została.


no to uprzezroczyć czy co w końcu? bo najpierw napisałeś o przezroczystym tle, a teraz o usuwaniu tła.... z resztą gimpem to zrobisz ; )

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 19.12.2007 o 17:01, pizmak666 napisał:

no to uprzezroczyć czy co w końcu? bo najpierw napisałeś o przezroczystym tle, a teraz o usuwaniu
tła.... z resztą gimpem to zrobisz ; )

Chodzi o uprzeźroczenie tła, mógłbyś mi to po krótce opisać jak to zrobić,na przykładzie tego obrazka jestem jeszcze nie obyty z tym programem i jeszcze wielu rzeczy nie umiem.
PS: Z góry dziękuję. ;)

20071219170556

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować