Zaloguj się, aby obserwować  
kris2005a

Problemy techniczne z gramsajtami [M]

14817 postów w tym temacie

Dnia 16.07.2008 o 15:37, Varo napisał:

Edit - Hmm...Teraz spojrzałem i chyba zajarzyłem, że masz czegoś za mało, co właśnie
tak odtwarza ci tego layouta, bo u mnie jest w porządku


Dzięki za pomoc , ale jeżeli wiadomo co to (czego mi brakuje) , to proszę o podpowiedź ;pp

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Może źle powiedziałem, ale jak miałem rozdzielczość 1204x768 to też tak było u mnie widać i to w dodatku na każdym layoucie, który posiadał przezroczystość. Jednak jak u siebie ustawiłem rozdzielczość 1280x960 już nie widziałem tych pasków. Widać to wina rozdzielczości moim zdaniem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 16.07.2008 o 15:35, timon 111 napisał:

Hm , ja z takim pytankiem a mianowicie co może być przyczyną tego że gramsajt nie przewija
się płynnie tzn obraz jest jakby w paskach kiedy zjeżdżam scrollem na dół ??

Jeśli masz Firefoxa 3, to jest jego wina. Jeśli nie - prawdopodobnie tło pos stroną po prostu za dużo "waży".

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Hmmmm widzę że nie tylko ja mam taki błąd z GS''em że jak przewijam scroolem w dół to jak by się ''Ciął'' i chyba to jest wina Firefoxa 3.0 ;/;/ hmm szkoda.. Są na to jakieś inne rady. Zmienić przeglądarke z FF 3.0 na 2.0 z powrotem czy też zmienić rozdziałke na monitorze ;/. ??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 16.07.2008 o 17:08, Sir Braveheart napisał:

Hmmmm widzę że nie tylko ja mam taki błąd z GS''em że jak przewijam scroolem w dół to
jak by się ''Ciął'' i chyba to jest wina Firefoxa 3.0 ;/;/ hmm szkoda.. Są na to jakieś
inne rady. Zmienić przeglądarke z FF 3.0 na 2.0 z powrotem czy też zmienić rozdziałke
na monitorze ;/. ??

Dać sobie spokój. Naprawdę Ci to przeszkadza?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mam pytanie,
jak zrobić link w napisie? Tzn. Link do danej strony , umieszczony w wyrazie :D. Np. "Tu znajdziecie xxx" , gdzie "tu" to jest link. Mam nadzieje , ze wiecie oco chodzi. Prosze o odpowiedz :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 17.07.2008 o 08:24, Skywalker560 napisał:

Zaznaczasz tekst, klikasz na dodanie linku, wstawiasz co trzeba i zapisujesz. I gotowe!
:P


Dzięki ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Pytanie odnośnie wstawiania obrazków na gramsajta - jak wstawić obrazek z znaleziony na Images Google (Google->Grafika) z linku bez potrzeby zapisywania go na dysku i wrzucania na serwer z limitem 5mb/tydzień? Czy można użyć takiego sposobu: kliknąć na opcję "Film YouTube/Google Video" we wpisie i wrzucić link?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mam problem z dodawaniem obrazków z dysku, zawsze po załądowaniu i zmniejszeniu obrazka wystarczyło na niego kliknąć i się dodawał sam do wpisu- teraz po kliknięciu na zdjęcie wyskakuje okno widoczne na dole na screenie i nie można dodać obrazka (po kliknięciu dodaj nic się nie dzieje). Z góry dzięki za pomoc i nie śmiejcie się, ja ciemny jestem ;]

20080719093817

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mam pewien problem: kiedyś za pomocą dodatku Firebug do Firefoxa mogłem swobodnie edytować zawartość gramsajtu poprzez zabawę Javascriptem. Ale teraz (po dodaniu opcji własny tekst, ankieta itd.) zmiany po prostu się nie zapisują - po odświeżeniu strona wygląda jak przedtem. Skontaktowałem się z ekipą gram.pl, ale odpowiedzieli mi, że niczego nie blokują, i że to raczej wina nowszej wersji Firefoxa. Chciałbym wiedzieć, czy wy możecie bawić się Javascriptem, i co jest źródłem problemu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Witam mam problem z moim GS

Przy próbie dodania filmiku z youtube wystąpił błąd, obecnie gdy chce wejść na GS-a wyskakuje mi coś takiego:

20080720160444

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Witam po raz koleiny :/

Zauważyłem iż wyżej wymieniony problem znika gdy w opcjach "układacz strony" usunę zakładkę "Mój Blog" no cóż jest to jakiś sposób, jednak wyobrażacie sobie GS bez bloga?? :/

Pozdrawiam! Bardzo proszę o pomoc w tej sprawie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Wildze że mój problem niestety nie został zauważony :/

Ale ja się tak łatwo nie poddam :)

Przypomnę problem, otóż próbowałem zamieścić filmik z youtube na gs niestety popełniłem błąd przy kopiowaniu linku URL i zamiast filmiku pojawił się napis "Przepraszamy, ale podczas wyświetlania tej strony wystąpił błąd.
Prosimy spróbować ponownie za kilka minut
." z waszej perspektywy mój gs działa jednak z mojej pojawia się właśnie ten tekst co gorsza nic nie mogę zrobić :/ Jestem tak jakby w pułapce :(

Pozdrawiam! I po raz koleiny proszę o pomoc :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 20.07.2008 o 22:42, PtaQ15 napisał:

Pozdrawiam! I po raz koleiny proszę o pomoc :)


Otwórz swojego Gramsajta (po ówczesnym zalogowaniu się na Gramie) w Operze - w tej przeglądarce nawet przy edycji wpisów widzimy emblemat z Imeem, co jest sporym plusem. Tutaj jak wejdziesz też powinno być OK, a jak nie pomoże to cóż, trzeba będzie jakoś bezpośrednio dostać się do strony z edycją wpisu, albo z tworzeniem nowego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować