Zaloguj się, aby obserwować  
kris2005a

Problemy techniczne z gramsajtami [M]

14817 postów w tym temacie

mam taki problem ze swoim gramsajtem:

wyświetla się info:
Napisanych recenzji: 1 (#36)

przy czym 1 (jedynka) jest aktywna (link).
po kliknięciu w jedynkę otrzymuję "Ten użytkownik nie napisał jeszcze żadnej recenzji."

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ach... teraz dopadł mnie paskudny problem, a mianowicie nie mogę dodać nowego wpisu :( Jak klikam "nowy wpis" pojawia się tylko białe okno i po chwili znika, a strona się restartuje (tzn. jak przy odświeżaniu). Restartowałem komputer, ponownie logowałem się na gram.pl, ale to nic nie dało :( Jak na to zaradzić?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

WTF?! "Przepraszamy, ale podczas wyświetlania tej strony wystąpił błąd. Prosimy spróbować ponownie za kilka minut." Co jest grane? Pilnie potrzebuję wgrać na gramsajta takie cuś, a tu nic, bo gdy wgrywam wywala taki komunikat. BTW. pod IE tak samo. ;/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 24.07.2008 o 12:18, Chaotizz napisał:

WTF?! "Przepraszamy, ale podczas wyświetlania tej strony wystąpił błąd. Prosimy spróbować
ponownie za kilka minut." Co jest grane? Pilnie potrzebuję wgrać na gramsajta takie cuś,
a tu nic, bo gdy wgrywam wywala taki komunikat. BTW. pod IE tak samo. ;/


Problem techniczny, który jest w trakcie rozwiązywania.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 24.07.2008 o 12:25, Ćpunek01 napisał:


> Problem techniczny, który jest w trakcie rozwiązywania.

A czy mój problem http://forum.gram.pl/forum_post.asp?tid=16845&pid=12861 to rozwiąże?
Bo w tej chwili mój gramsajt jest niestety sparaliżowany :/


Nie napisałeś z której przeglądarki korzystasz. W każdym bądź razie, spróbuj dodać nowy wpis na innej (np. na Operze jeśli używasz FF) lub wyłącz pluginy, które czasem potrafią powodować takie błędy i daj znać czy jest ok.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 24.07.2008 o 13:00, Laid back napisał:

Nie napisałeś z której przeglądarki korzystasz. W każdym bądź razie, spróbuj dodać nowy
wpis na innej (np. na Operze jeśli używasz FF) lub wyłącz pluginy, które czasem potrafią
powodować takie błędy i daj znać czy jest ok.


Korzystam z FF, ale takie same błędy pojawiają się na IE. A o co chodzi z tymi pluginami? Jak je wyłączyć?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 24.07.2008 o 16:21, Ćpunek01 napisał:


> Nie napisałeś z której przeglądarki korzystasz. W każdym bądź razie, spróbuj dodać
nowy
> wpis na innej (np. na Operze jeśli używasz FF) lub wyłącz pluginy, które czasem
potrafią
> powodować takie błędy i daj znać czy jest ok.

Korzystam z FF, ale takie same błędy pojawiają się na IE. A o co chodzi z tymi pluginami?
Jak je wyłączyć?


W FireFox klikasz Narzędzia--> Dodatki
Tam znajdują się rozszerzenia, motywy i wtyczki które mogą czasem powodować problemy...
Postaram się w każdym bądź razie jutro sprawdzić, w czym może tkwić przyczyna błędów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Zauważyłem, i się pytam:

Czemu na GS napisy są nie wyraźne, rozmazane?

Przestraszyłem się, że tracę wzrok, wchodzę na forum, a tam doskonała ostrość!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 24.07.2008 o 18:51, zerohunter napisał:

Zauważyłem, i się pytam:

Czemu na GS napisy są nie wyraźne, rozmazane?

Przestraszyłem się, że tracę wzrok, wchodzę na forum, a tam doskonała ostrość!

Może po prostu ktoś takie ,,oczojebne,, kolory lubi i np na fioletowe tło daje czerwone literki itp Przy czymś takim naprawdę można pomyśleć, że się traci wzrok ;] Ale ogólnie to na gs o normalnych kolorach wszystko widać dokładnie jak na forum. Może podaj linka na jakim gs wydaje ci się rozmazane?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 24.07.2008 o 17:30, Laid back napisał:

W FireFox klikasz Narzędzia--> Dodatki
Tam znajdują się rozszerzenia, motywy i wtyczki które mogą czasem powodować problemy...
Postaram się w każdym bądź razie jutro sprawdzić, w czym może tkwić przyczyna błędów.


Powyłączałem wszystko co się dało, ale problem nadal występował. Cóż... na razie poczekam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 24.07.2008 o 19:19, Ćpunek01 napisał:

Powyłączałem wszystko co się dało, ale problem nadal występował. Cóż... na razie poczekam.


Od czasu ostatniego wpisu nie instalowałeś jakichś programików, sterowników? Sprawdziłem na Twoim koncie i nie znalazłem żadnych błędów...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 25.07.2008 o 10:10, Laid back napisał:

Od czasu ostatniego wpisu nie instalowałeś jakichś programików, sterowników? Sprawdziłem
na Twoim koncie i nie znalazłem żadnych błędów...


Nic nie instalowałem. Właściwie to problem zaczął występować po tym, jak próbowałem wstawić zdjęcie przez html... po zapisaniu nie mogę ani edytować wpisów, ani wstawiać nowych... Może trzeba usunąć to zdjęcie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 25.07.2008 o 12:19, Ćpunek01 napisał:


> Od czasu ostatniego wpisu nie instalowałeś jakichś programików, sterowników? Sprawdziłem

> na Twoim koncie i nie znalazłem żadnych błędów...

Nic nie instalowałem. Właściwie to problem zaczął występować po tym, jak próbowałem wstawić
zdjęcie przez html... po zapisaniu nie mogę ani edytować wpisów, ani wstawiać nowych...
Może trzeba usunąć to zdjęcie?


A to jak grzebiesz coś w html na stronce to potem się nie dziw, że coś może nie działać.
Jeśli to nie blokujący firewall, to już nie wiem...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 25.07.2008 o 12:42, Laid back napisał:

A to jak grzebiesz coś w html na stronce to potem się nie dziw, że coś może nie działać.
Jeśli to nie blokujący firewall, to już nie wiem...


Jak mi gdzieś pasek narzędzi zginął a chcę wrzucić jakąś fotkę to co mam zrobić... poza tym nie powinno chyba być aż takich problemów...
Ale czy możesz usunąć próbę tego zdjęcia lub ew. cały wpis (ten pierwszy na sajcie)?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 25.07.2008 o 12:48, Ćpunek01 napisał:

Jak mi gdzieś pasek narzędzi zginął a chcę wrzucić jakąś fotkę to co mam zrobić... poza
tym nie powinno chyba być aż takich problemów...
Ale czy możesz usunąć próbę tego zdjęcia lub ew. cały wpis (ten pierwszy na sajcie)?


Usunąłem obrazek, a jak dalej będzie coś nie tak, to usunę wpis.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 25.07.2008 o 13:33, Laid back napisał:

Usunąłem obrazek, a jak dalej będzie coś nie tak, to usunę wpis.

Ufff... już wszystko działa :) Dzięki wielkie. Lepiej już nie będę zbytnio kombinował z html''em w gramsajtach...

Wprawdzie został jeszcze ten problem ze znikniętym paskiem narzędzi, ale to już przeżyję...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować