Zaloguj się, aby obserwować  
kris2005a

Problemy techniczne z gramsajtami [M]

14817 postów w tym temacie

Dnia 04.08.2008 o 12:29, DJ Szlafrok napisał:

> Witam ja mam taki drobny problem, że jak wchodzę na swojego gs''a to nigdy nie mam
informacji o znajomych na dole. Najpierw musze wejśc w zakładkę znajomi, odświeżyć stronę
i dopiero wtedy wyświetlają mi sie informacje o postach i nowych wpisach, znajomych.


To dosyć znany problem, niestety nie rozwiązany (?). Gorzej, kiedy zakładka Moi znajomi
w ogóle zapomina o informowaniu o nowych wpisach, bla, bla, bla.

No własnie ni pokazuje. Muszę strone odświeżać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 04.08.2008 o 12:32, maciek.mucha napisał:

No własnie ni pokazuje. Muszę strone odświeżać.


Miałem na myśli ZUPEŁNE nie pokazywanie się informacji. Dopiero po pewnym czasie coś tam widać. ;-)
Koniec tematu z mojej strony.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Te gramsajty to jeden wielki problem techniczny. Nie mogę zmienić zadnego z opisów np. w rubryce "Więcej o mnie". Po kliknięciu na "zapisz" przycisk staje się przeźroczysty i nic się nie dzieje. Nic nie daje odświeżanie/kopanie/gryzienie/krzyki. Może płacz zadziała? ;/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 05.08.2008 o 21:44, Dark Demon napisał:

Te gramsajty to jeden wielki problem techniczny. Nie mogę zmienić zadnego z opisów np.
w rubryce "Więcej o mnie". Po kliknięciu na "zapisz" przycisk staje się przeźroczysty
i nic się nie dzieje. Nic nie daje odświeżanie/kopanie/gryzienie/krzyki. Może płacz zadziała?
;/


Spróbuj użyć innej przeglądarki np. Safari. O ile wiem, to Opera przez jakiś czas miała problemy z gramsajtami, więc ta której teraz używasz być może też.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 05.08.2008 o 23:48, Lillith napisał:

Płacz nie pomoże- ale zmiana przeglądarki powinna. Polecam Firefox''a - działam na nim
i nie mam żadnych problemów z edycją GS''a :-)



Ha! Firefoxa to ja używam od wersji 1.0. ;) Teraz i tak już się przynajmniej nie zacinają te przeźroczystości. Za którymś tam razem zaskoczyło. Generalnie gram.pl ostatnio coś kiepsko momentami "chodzi". Trzeba długo czekać na odpowiedź serwera itp.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

No to tera mój problem.
Chce coś napisać i ok. Pierwsze zdanie to np
Ala ma kota a kot nasikał na płot. (kiedy naciskam ENTER przenosi o dwie linijki i wygląda to tak)

Kot jest czarny.

Ala jest młoda.

Mnie ten błąd denerwuje

Nie moge w końcu ciągle potem poprawiać tych podwójnych przerw backspejsem (czasem nawet na GSie nie działa mi :( )

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 09.08.2008 o 15:04, Piwomaniak napisał:

Mnie ten błąd denerwuje

a kogo nie denerwuje? Ja właśnie z tego powodu piszę tekst w edytorze i dopiero całość wklejam do wpsu. I chyba ty też powinieneś, żeby się nie stresować:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 09.08.2008 o 16:55, zadymek napisał:

> Mnie ten błąd denerwuje
a kogo nie denerwuje? Ja właśnie z tego powodu piszę tekst w edytorze i dopiero całość
wklejam do wpsu. I chyba ty też powinieneś, żeby się nie stresować:)

Tiaaaa tyle że wtedy mam to samo :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem czy jestem we właściwym wątku, ale mam problem i jest on związany z gramsajtem, więc chyba się łapie :)
Otóż nie wiem jaką długość zajmuje środkowa część strony, tam, gdzie są wpisy i belki (dane prosiłbym podane w pikselach). Chciałbym po prostu wstawić w tle strony, przy tych dwóch paskach obok głównej części strony obrazek, ale chodzi mi o to, by był on i po lewej i po prawej stronie, dlatego muszę też uwzględnić środkową część strony, by to osiągnąć. Z góry dziękuję za pomoc...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Po prawej masz napis " Want a Clock on Your Website?" Klikasz go, pozniej "View HTML tag" pod wybranym zegarem, pozniej "Accept" i kopiujesz jeden z kodow od wlasnego tekstu / wpisu*. Sprobuj najpierw pierwszy kod, a jesli nie zadziala - drugi.

* - lepiej do wlasnego tekstu, bo z wpisem moze byc problem, jesli spadnie on z pierwszej strony (czyt. dodasz nowe)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Witam. Mam taki mały problem. Dawno nie zaglądałem na mojego gramsajta, właściwie to bardzo dawno i teraz chciałbym go odnowić. Lecz na początek, chciałbym się pozbyć wszystkich wcześniejszych wpisów. Czy da się usunąć wszystkie wpisy z gramsajta?

Oczywiście da się usuwać każdy wpis pojedynczo, ale to potrwało by wieki. Szukam szybszego sposobu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować