Zaloguj się, aby obserwować  
kris2005a

Problemy techniczne z gramsajtami [M]

14817 postów w tym temacie

Dnia 18.04.2009 o 17:22, Duddits napisał:

Witam. Może nie jest to typowy problem techniczny ale chciałbym się dowiedzieć co trzeba
zrobić na sajcie aby dodać muzykę, która by grała w tle?

Przeczytaj dokładnie przypiętego posta.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 14.04.2009 o 01:04, Karharot napisał:

Nie napisałem że nie działa tylko w Firefoxie. Napisałem że działa pod IE:(

Tym bardziej irytujące, że działa nawet w wersji 5.0
Zasadniczo to działa tylko i wyłącznie pod IE, przetestowałem różne wersje Opery, Chrome i FF, wszędzie ten sam problem:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 20.04.2009 o 19:11, Duddits napisał:

Pytanko. Chcę zrobić wpis "Recenzje".

A nie lepiej zrobić takie coś w module "twój tekst" ? ;-) Zwykłe recenzje - wpisy rób na blogu a w tym module po prostu piszesz coś takiego "recenzja XXX" i ten tekst to hiperłącze do danego wpisu na blogu. Proste i skuteczne. Linki chyba wiesz jak się robi? Na wszelki wypadek jednak napiszę ;-P. Zaznaczasz np: ''recenzja xxx'' i klikasz łańcuch na pasku a potem w dodatkowym oknie wklejasz linka i wybierasz czy ma się otwierać w nowym oknie czy nie, zapisujesz i wsio.

e: nie 'twój tekst' a 'własny tekst'. ;d

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Może utwór który wybrałeś jest tylko fragmentem oryginalnego?
Nic innego nie przychodzi mi do głowy bo normalnie odtwarzana jest całość (taj długo jak nie zmieniasz strony lub np. nie wejdziesz w komentarze).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 25.04.2009 o 15:58, Karharot napisał:

Może utwór który wybrałeś jest tylko fragmentem oryginalnego?
Nic innego nie przychodzi mi do głowy bo normalnie odtwarzana jest całość (taj długo
jak nie zmieniasz strony lub np. nie wejdziesz w komentarze).


Jest całością. Wczoraj jeszcze miałem cały utwór na stronie, dziś tyko 30sek... No trudno.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 25.04.2009 o 16:38, Karharot napisał:

Jak dio Ciebie wchodzę to w ogóle żadna muzyka się nie odpala więc trudno mi coś więcej
powiedzieć.


Bo wyrzuciłem ją na razie... Było 30sekund, i próbuję coś z tym zrobić :/
edit: jak wrzucę muzykę to przez chwilę jest normalna długość piosenki (np. 4min) a po chwili się zmienia na 30sek.) Poza tym już jest chociaż ten kawałek...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Imeem tak po prostu czasem działa, część utworów odtwarza tylko w tych krótkich fragmentach a część w całości. Jak nie zadziała ci imeem to może skorzystaj z wrzuty albo deezera lub podobnego serwisu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 25.04.2009 o 16:12, kedzior141 napisał:

Jest całością. Wczoraj jeszcze miałem cały utwór na stronie, dziś tyko 30sek... No trudno.

Są 3 możliwości:

1. Utwór został negatywnie "zweryfikowany" i w myśl polityki imeem wszyscy poza osobą, która zamieściła dany kawałek, mogą usłyszeć tylko 30s utworu. Ale nie bój żaby, lista wydawców, z którzy pozwalają imeem na odtwarzanie swojej muzy rośnie z dnia na dzień. Jak na razie bez problemu można tam umieszczać utwory z gier (99,9% z nich nie obejmują te restrykcje).

2. Poza tym jest też coś takiego jak czas potrzebny na pełne udostępnienie muzyki. Chodzi o to, że musi minąć jakiś czas(zwykle 24h) zanim serwer umieści utwór w pamięci i będzie mógł odtworzyć go w pełni. Zwykle nie dotyczy to przypadku gdy jesteś zalogowany na imeem: wtedy to ograniczenie nie obowiązuje.

3. No i są jeszcze błędy serwera. Jeśli czas oczekiwania ne pełne udostępnienie przekroczy 24h i jednoczesnie utwór nie został oznaczony jako objęty restrykcjami to trzeba to zgłosić obsłudze serwisu, chętnie pomogą.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować