Zaloguj się, aby obserwować  
kris2005a

Problemy techniczne z gramsajtami [M]

14817 postów w tym temacie

Dodam coś na pocieszenie: Jak dzisiaj zajrzałem na własnego GSa to okazało się że utwory które tam miałem od paru dobrych miesięcy (i odtwarzały się dobrze) też zostały ścięte do 30 sekundowych kawałków.
Ot coś spaprali na imeem:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 25.04.2009 o 16:45, Tyler_D napisał:

Imeem tak po prostu czasem działa, część utworów odtwarza tylko w tych krótkich fragmentach
a część w całości. Jak nie zadziała ci imeem to może skorzystaj z wrzuty albo deezera
lub podobnego serwisu.


Mógłbyś mi powiedzieć jak umieścić utwór z deezera na gramsajta? Jak już się zarejestrowałem i znalazłem utwór, to gdzie szukać takiego linku?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 26.04.2009 o 12:19, kedzior141 napisał:

Mógłbyś mi powiedzieć jak umieścić utwór z deezera na gramsajta? Jak już się zarejestrowałem
i znalazłem utwór, to gdzie szukać takiego linku?

Na początek tworzysz playlistę i dodajesz utwór / utwory jakie chcesz tam umieścić. Jak już ją stworzysz to klikasz "edit" i dopasowujesz opcje a następnie "share" [ autoplay lub jego brak, skiny etc ] i wklejasz kod który masz obok na gieesa. That''s all.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

1. U mnie na gs''ie nie działają żadne narzędzia typu pogrubienie, podkreślenie tekstu, zmiana koloru itd, te wszystkie narzędzia mi nie działają... Czy ktoś mógłby mi jakoś pomóc?
2. Jak dodaję muzykę na stronę to podczas odtwarzania odtwarza mi się tylko 30 sekund tego utworu i jest koniec utworu...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 26.04.2009 o 15:55, Mordrag napisał:

2. Jak dodaję muzykę na stronę to podczas odtwarzania odtwarza mi się tylko 30 sekund tego utworu i jest koniec utworu...


Luknij kilkanaście postów w górę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 26.04.2009 o 16:10, Merovingian napisał:

Luknij kilkanaście postów w górę.


Ok dzięki już rozumiem, a co do mojego pierwszego problemu czy ktoś coś wie ???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Eee ... banery na pewno można - byleby to były gify ;-). Hiperlinki też można do nich dodawać, pewnie wiesz jak. Z buttonami zapewne ma się sprawa podobnie. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 28.04.2009 o 17:41, Tyler_D napisał:

Eee ... banery na pewno można - byleby to były gify ;-). Hiperlinki też można do nich
dodawać, pewnie wiesz jak. Z buttonami zapewne ma się sprawa podobnie. :)


Eh, wiem jak. Dzięki wielkie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 28.04.2009 o 20:09, Ichibanboshi-kun napisał:

Mam pytanie, dlaczego wszystkie utwory z imeem.com skracane są do 30 sekund?


Legal issues. Jakieś problemy z prawami autorskimi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Kto się bawił w kodzie i pozmieniał wszystkie obrazki? Wiem, że są 3 rodzaje wprowadzanych fotek i chyba chcieliście coś zmienić, tyle że Wam nie wyszło. Teraz wszystkie są małe nawet po powiększeniu i wątpię, by komuś chciało się kasować "_m" żeby zobaczyć oryginalną wielkość obrazka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jak zrobić takie coś, że tło główne jest półprzezroczyste, ale po bokach ma przewijające się takie obramowania??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 03.05.2009 o 13:38, deecom napisał:

Kto się bawił w kodzie i pozmieniał wszystkie obrazki? Wiem, że są 3 rodzaje wprowadzanych
fotek i chyba chcieliście coś zmienić, tyle że Wam nie wyszło. Teraz wszystkie są małe
nawet po powiększeniu i wątpię, by komuś chciało się kasować "_m" żeby zobaczyć oryginalną
wielkość obrazka.

Ale trzeba im przyznać, że się starają: na razie naprawili opcję "Pobierz"-wreszcie można pobrać obrazek w oryginalnym rozmiarze.
Byle tak dalej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 05.05.2009 o 19:46, KoD997 napisał:

Jak zrobić takie coś, że tło główne jest półprzezroczyste, ale po bokach ma przewijające
się takie obramowania??

Normalnie, robisz PNG''ka z półprzezroczystym tłem i nieprzezroczystymi brzegami. To wszystko kwestia ustawienia praramtrów w odpowiednim programie graficznym,

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować