Zaloguj się, aby obserwować  
kris2005a

Problemy techniczne z gramsajtami [M]

14817 postów w tym temacie

Dnia 30.06.2009 o 19:34, Darnok_Rukia napisał:

Da się wrzucić na gramsajta całą piosenkę bo w przypiętym jest sposób ale z całości zostaje
tylko 30 sekund

Z Imeem-em to sam zrzucałem piosenki i robiłem tak, że jestem cały czas zalogowany. Jak tak było leciał cały utwór tylko nie wiem czy ten numer teraz wypali ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem czy to dobry temat na takie pytania, ale innego nie znalazłem.
Na niektórych gramsajtach widziałem zegary, własne jakieś obrazki z napisami itd. jak to wstawić i skąd to wziąć ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 08.07.2009 o 15:48, kulpamen napisał:

/.../


Na początku proszę o wybaczenie, że przybywam z pomocą tak późno ;P Jednak lepiej późno niż później ;)

No więc najpierw musisz wejść w okno pisania wpisu na blogu, bądź w okienko pisania w zakładce "Własny Tekst".
Później klikasz na ikonkę zaznaczoną czerwonym prostokątem na pierwszym screen''ie.

Później w okienku, które wyskoczyło wpisujesz adres URL filmiku i... GOTOWE!

20090715192207

20090715192213

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Da sie zrobic cos takiego, ze klikniecie w okreslone miejsce jednego obrazka przekierowywalo na inna strone? Tzn. klikne np. w lewy rog przenosi mnie na strone xxx.com, w prawy rog na yyy.pl itp.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Wrzuciłem muzykę z Imeem tak jak jest napisane w podczepionym poście i działało ok przez dwa dni. Potem przestało grać przy wchodzeniu na gramsajta tylko dopiero po ok. minucie :( co zrobić ?.
PS Nie reklamuje gramsajta !.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Witam.Mam pytanie:jak dodawać zdjęcia do wpisów(np.recenzji gier)robiłem wszystko tak jak pisało przy dodawaniu i nic.Proszę o szybką odpowiedź z góry dzięki(zapraszam na mojego GS-a!!!wejdźcie i komentujcie!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Widzę, że jesteś, a mam problem z deezerem. Zrobiłem playlistę, skopiowałem "Share" i wkleiłem na GS-a, ale wyszło jakoś nie tak :) Mógłbyś pomóc? I sorry, ale zamulony jestem od rana.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

W przybliżeniu to będzie 526 x 464 pikseli bądź 19,55 x 17,25 cm.
Jeśli chcesz to zmierzyć dokładniej to możesz to zrobić w zwykłym paincie - zaznacz opcję wycinania (pierwsza opcja od góry z prawej strony na przyborniku) kliknij PPM na zaznaczonym obszarze i wybierz "kopiuj" a następnie wklej to do czystego painta i przesuń krawędzie obrazu tak aby dokładnie obejmowały wklejony przez Ciebie fragment. Następnie wystarczy kliknąć "Obraz" i "Atrybuty" aby poznać dokładny rozmiar.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 01.08.2009 o 21:45, Darnok_Rukia napisał:

Pośpieszyłem się i zapomniałem zdjęcia :

Wg tekstu, do którego jest link w przypiętym poście (ten o wymiarach poszczególnych elementów GS''a) powinno być to 470 pixeli.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mam taki problem, bo nie umiem tak jakby nazywać linków. Dajmy na to mam link do jakiegoś wpisu na gramsajcie [tu adres], a chciałbym, żeby zamiast adresu była nazwa linku np. [recenzja czegośtam].
Jak to zrobić? Z góry dzięki za pomoc.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować