Zaloguj się, aby obserwować  
kris2005a

Problemy techniczne z gramsajtami [M]

14817 postów w tym temacie

Dnia 05.11.2009 o 18:18, Cirno napisał:

Udało im się!


Ludzkość została ocalona! Jutro jest piątek 06.11.2009 wszystko wraca do normy!
:D:D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Tak poza tym ta biała belka... to przekaz podprogowy? ;>

Spoiler

Tekst tylko widać podczas ustawienia na opcje "wygląd i układ", normalnie to niewinna belka...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Rzeczywiście wszystko działa, jest komunikat że mogą być braki na GSach. U mnie jest ok, jedyne co zauważyłem że jednemu użytkownikowi "wyparował" status i wszystkie napisanie w nim posty o.0

@up: można też tekst normalnie zaznaczyć.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 04.11.2009 o 21:09, Vojtas napisał:

PS. Zamiast awatara, mam biały prostokąt z napisem "avatar" - cóż, można i tak.


Spróbuj, o ile posiadasz, ponownie wrzucić awka w opcjach konta. U mnie zadziałało.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 05.11.2009 o 19:54, Woo-Cash napisał:

Ludzie możecie już normalnie wchodzić na GS-y?


nie. Tym razem muszę rozkręcać komputer (jak jest włączony!) i wejść w monitor z drugiej strony. Wtedy dopiero wchodzi. Kiedyś wchodziłem myszką.

A tak na serio, to ciężko sprawdzić?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 05.11.2009 o 19:55, Master_Miller napisał:

A tak na serio, to ciężko sprawdzić?


Ja mogę, ale o dziwo odwiedziłem moją starą skrzynkę mailową, kliknąłem na jakieś jeszcze starsze powiadomienie i ...i wszystko ok ;P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Problemy z gramsajtem dalej są - chciałem dodać wpis na moim i co? Widzę w miesięcznym rozkładzie: Listopad (1), jak klikam, nie ma niczego... Nie mówiąc juz oczywiście, że na głównej stronie gs-a nie widać tego wpisu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 05.11.2009 o 20:25, Harrolfo napisał:

Problemy z gramsajtem dalej są - chciałem dodać wpis na moim i co? Widzę w miesięcznym
rozkładzie: Listopad (1), jak klikam, nie ma niczego... Nie mówiąc juz oczywiście, że
na głównej stronie gs-a nie widać tego wpisu


Hmm, dodałem i u mnie wszystko jest OK. Jak na razie. ;) Może spróbuj skopiować treść, usunąć ten felerny wpis i zrobić nowy?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 05.11.2009 o 20:25, Harrolfo napisał:

Problemy z gramsajtem dalej są - chciałem dodać wpis na moim i co? Widzę w miesięcznym
rozkładzie: Listopad (1), jak klikam, nie ma niczego... Nie mówiąc juz oczywiście, że
na głównej stronie gs-a nie widać tego wpisu

Z tego co widzę, oznaczyłeś ten wpis jako "gorący", a nie masz pokazywanej belki gorących wpisów.

Kamil

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Prawdopodobnie przez tą beleczkę z napisem na temat awarii wykrzaczył mi się nagłówek na gs-ie. Mam nadzieję, że jak to info zniknie, to problem sam się naprawi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jest dostępna funkcja, która odpowiadała za to by nas informować o nowych komentarzach na maila czy nie?
Wiem, że miałem tą funkcję włączoną i choć nikt jakoś się nie kwapi do komentowania, to przez cały ten mój pseudo-ostatni wpis nie dostałem ani jednego maila.

Druga sprawa to (nie)widoczność komentarzy na gramsajtach.
Widać ustawione jest 30komentarzy na stronę - jest 33, a drugiej strony po prostu nie ma.
Gramsajt Vojtasa.

20091106094459

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 06.11.2009 o 09:45, deecom napisał:

Jest dostępna funkcja, która odpowiadała za to by nas informować o nowych komentarzach
na maila czy nie?
Wiem, że miałem tą funkcję włączoną i choć nikt jakoś się nie kwapi do komentowania,
to przez cały ten mój pseudo-ostatni wpis nie dostałem ani jednego maila.

Problem powinien zostać usunięty w dniu wczorajszym. Jeśli dalej będzie coś źle, podeślij proszę na maila do mnie osobiście - k@gram.pl link do przykładowego wpisu, sprawdzimy co jest nie tak.

Dnia 06.11.2009 o 09:45, deecom napisał:

Druga sprawa to (nie)widoczność komentarzy na gramsajtach.
Widać ustawione jest 30komentarzy na stronę - jest 33, a drugiej strony po prostu nie
ma.

Fakt, wystąpił problem ze zliczaniem w związku z strukturą "drzewkową" wpisów (odpowiedź do odpowiedzi). Teraz powinno być ładnie.


Dzięki,
x.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jest jeszcze jeden problem z layem a mianowicie kiedy chcę obrazek z "Głównej części strony" wyśrodkować, on i tak jest ustawiony na powtarzaj a to niestety psuje całość.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować