Zaloguj się, aby obserwować  
kris2005a

Problemy techniczne z gramsajtami [M]

14817 postów w tym temacie

Podaj proszę więcej informacji o tej "znikającej notce", jeśli została zapisana to jest w bazie, możemy sprawdzić co jest nie tak. Kiedy była dodawana, o której godzinie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 27.11.2009 o 10:39, Laid_back napisał:

Podaj proszę więcej informacji o tej "znikającej notce", jeśli została zapisana to jest
w bazie, możemy sprawdzić co jest nie tak. Kiedy była dodawana, o której godzinie?



wczoraj w nocy - okolo 23.00
pisalam, kliknęlam na dodaj, okienko z wpisem się zamknęlo, a strona glówna GS''a jak wyglądala... tak wygląda dalej ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ok, to informacja dla nas, że musimy Wam zrobić poradnik korzystania z nowych funkcjonalności, bo się gubicie :P
Zaznaczone jest, że wpis ma się pojawiać w gorących, a nie jest dodany moduł hotter, który znajdziesz w zakładce - Wygląd i układ--> Układacz strony

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 27.11.2009 o 14:41, Laid_back napisał:

Ok, to informacja dla nas, że musimy Wam zrobić poradnik korzystania z nowych funkcjonalności,
bo się gubicie :P
Zaznaczone jest, że wpis ma się pojawiać w gorących, a nie jest dodany moduł hotter,
który znajdziesz w zakładce - Wygląd i układ--> Układacz strony


Ty wiesz co? :o
faktycznie. zapomnialam, że coś tam grzebalam na samym początku pisania...
{ bez komentarza :D }
no, ale tak to już jest jak oczka są na wpól zamknięte i mózg powoli zwraca się ku funkcji "off" ;)
Dzięki wielkie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jak to możliwe, że stworzyłem wpis, ładnie wszystko pięknie, cpyknąłem "publikuj", a mimo to wpis się nie pojawił?
Nie, NIE JEST to gorący wpis. Nie jestem debilem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mam pytanie - czy dodawanie wpisów o określonym terminie działa? Dzisiaj próbowałem tak zrobić i teoretycznie powinien być oznaczony jako szkic do godziny publikacji, a tutaj był jak "widoczny".

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Też tak miałem kilka razy.
Ogólnie usuń wpis i napisz go od nowa(wcześniej ja nie miałeś skopiowanego tekstu to zrób to), gdyż szukanie przyczyny trochę zajmie, a tak masz wszystko ładnie.
Nie wiem jak inni użytkownicy GS''a radzą sobie z tym, to jest mój indywidualny sposób...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 10.12.2009 o 16:20, Revanchist napisał:

Mam pytanie - czy dodawanie wpisów o określonym terminie działa? Dzisiaj próbowałem tak
zrobić i teoretycznie powinien być oznaczony jako szkic do godziny publikacji, a tutaj
był jak "widoczny".

Ja próbowałem i zawsze działa dopiero za drugim razem (za drugim zapisaniem zmian).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 12.12.2009 o 18:19, cedricek napisał:

Dodając dzisiejszy (długi) wpis okazało się, że podzielenie go wywołuje u mnie na blogu
chaos.
Dlaczego i czy da się z tym coś zrobić?


Z tego, co zauważyłem, rozwalanie layoutu jest spowodowane przez wyrównywanie tekstu w okolicach znacznika podziału wpisu (ja go nazywam tagiem lidu). przetestuj zatem różne wyrównywanie - do lewej powinno pomóc.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Hm, już problem został ,,naprawiony".
Otóż okazuje się, że blog rozwalił mi się po dodaniu funkcji podzielenia wpisu. Nie wiem, dlaczego, ale jak ją z wpisu usunąłem - wszystko wróciło do normy.

Za wszystkie rady bardzo dziękuję!


A teraz mam małe pytanie... czy da się w opcjach zmienić kolor buttonu do zmiany wpisów w hotterze?
Bo, jak widzicie na załączonym obrazku, średnio je widać...

20091213153046

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mam problem. Otóż w "Wygląd i układ" zmieniłem tylko tło pod stroną dla polepszenia czapki tego kolegi na layoucie. Dla pewności wziąłem podgląd zmian a tu ... co się dzieje ? Głównej części strony nie wyświetla a nagłówek jest taki jakbym go zresetował, mimo iż zmieniałem tylko tło pod stroną ...
Foto 1 - oryginał
Foto 2 - Podgląd zmian

20091215133302

20091215133315

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować