Zaloguj się, aby obserwować  
kris2005a

Problemy techniczne z gramsajtami [M]

14817 postów w tym temacie

Ekhm, zastanawiam się czy tylko u mnie nie działa opcja "Powiadamiaj mnie o nowych komentarzach". Co bym nie ustawił już od ponad miecha nie dostaję powiadomień.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Sorry, ze 2 posty pod rzad. Do niedawna z gs-em mialem wszystko w porzadku, dopiero od 2 dni strona glowna oddziela mi sie od naglowka przy przewijaniu w dol. Sam nie wiem, dlaczego. Probowalem juz chyba wszystkiego, zeby to naprawic i nic. Moze tutaj ktos pomoze ? xd

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Chciałbym wstawić podkład myzyczny na gs. Zarejestrowałem się na Myspace, znalazłem utwór, ale nie wiem gdzie jest link który mam skopiować. Proszę o pomoc :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Tym razem problem na moim gramsajcie. Dlaczego obrazek zapisany jako tło "Głównej części strony" przestał się przewijać? Jakieś pomysły?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 18.12.2009 o 22:27, Izrafel92 napisał:

Sorry, ze 2 posty pod rzad. Do niedawna z gs-em mialem wszystko w porzadku, dopiero od
2 dni strona glowna oddziela mi sie od naglowka przy przewijaniu w dol. Sam nie wiem,
dlaczego. Probowalem juz chyba wszystkiego, zeby to naprawic i nic. Moze tutaj ktos pomoze
? xd


Co? Twój ''znawca'' se nie poradził? Oh jakże mi przykro.. pff

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 15.12.2009 o 13:33, Varo napisał:

Mam problem. Otóż w "Wygląd i układ" zmieniłem tylko tło pod stroną dla polepszenia czapki
tego kolegi na layoucie. Dla pewności wziąłem podgląd zmian a tu ... co się dzieje ?
Głównej części strony nie wyświetla a nagłówek jest taki jakbym go zresetował, mimo iż
zmieniałem tylko tło pod stroną ...


Przed chwilą miałam to samo :P Coś im sie posypało:P wczytuje tylko za 1 razem, potem tylko jeśli ma inna nazwę, bo 2 raz dodaje już liczbę do nazwy i dupa:P odczytuje to jako brak ustawionego "Nie wybrano pliku", stad wygląd domyślny:P Spróbuj z inna nazwą a jak nie zadziała zresetuj do "ostatnio zapisanego" wyglądu a potem wszędzie ustaw brak i spróbuj jeszcze raz:P
A co do przewijania.. jest jeszcze gorzej, nijak nie można tego obejść:P ktoś coś w kodzie pogrzebał(?) Trza do modków napisać:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 18.12.2009 o 22:27, Izrafel92 napisał:

Sorry, ze 2 posty pod rzad. Do niedawna z gs-em mialem wszystko w porzadku, dopiero od
2 dni strona glowna oddziela mi sie od naglowka przy przewijaniu w dol. Sam nie wiem,
dlaczego. Probowalem juz chyba wszystkiego, zeby to naprawic i nic. Moze tutaj ktos pomoze


Mam dokładnie to samo. Zaczęło się tak dziać, gdy postanowiłem zmienić część grafiki na wersję zimową. Ustawienia, które przedtem były dobre, teraz nie są.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 18.12.2009 o 23:01, Orion napisał:

Chciałbym wstawić podkład myzyczny na gs. Zarejestrowałem się na Myspace, znalazłem utwór,
ale nie wiem gdzie jest link który mam skopiować. Proszę o pomoc :)


Pomógłby mi ktoś? Kurcze bardzo bym chciał wstawić muczykę ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 20.12.2009 o 23:13, Orion napisał:

> Chciałbym wstawić podkład myzyczny na gs. Zarejestrowałem się na Myspace, znalazłem
utwór,
> ale nie wiem gdzie jest link który mam skopiować. Proszę o pomoc :)

Pomógłby mi ktoś? Kurcze bardzo bym chciał wstawić muczykę ;)

Przypięty post
UPDATE Jak dodac muzyke na swojego gramsajta? Dowiesz sie odwiedzajac ten link: http://forum.gram.pl/forum_post.asp?tid=16845&pid=8942 Kolejne zapytania o to jak zamiescic muzyke beda traktowane jak spam, bo praktycznie na kazdej stronie jest zamieszczona instrukcja - Wojman

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

To się rozprzestrzenia jak świńska grypa. u mnie też się toto nagle zrobiło - cz. główna przewija się bez jednoczesnego powtarzania się...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 21.12.2009 o 18:31, Izrafel92 napisał:

Vojtas, ZS_S_O u mnie juz dziala :D


U mnie nadal bez zmian. Spróbowałem powtórnie załadować obrazek i nic.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 21.12.2009 o 20:04, Izrafel92 napisał:

Sprobuj ponownie zaladowac caly lay. Ja tak zrobilem.


Udało mi się doprowadzić lay do stanu początkowego, ale błąd wciąż występuje.

Tło "głównej części strony" przestaje się przewijać, gdy zapiszemy zmiany w Podstawowych Modyfikacjach Wyglądu. Z tego, co zaobserwowałem, błąd występuje co drugi zapis, a więc raz jest źle, raz dobrze.

Przy okazji odkryłem, że powtarzanie obrazka wstawionego jako tło belki pozostałych modułów, również się kaszani - moja kropka nie jest powtarzana, mimo że zaznaczyłem opcję "powtarzaj" - a najlepsze jest to, że ten sam obrazek w belce modułu blogu powtarzany jest bez zarzutu.

Wprowadzać nowe opcje - jak najbardziej - ale zachować status quo w innych dziedzinach. Wszystko się sypie... :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować